AS “Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” (“Siguldas CMAS”) akcionāri nolēmuši no iepriekšējo gadu nesadalītās 454 939 latu peļņas dividendēs izmaksāt 38 019 latus, liecina paziņojums biržā “NASDAQ OMX Riga”.
Tomēr pagājušā gada 34 552 latu peļņu nolemts atstāt nesadalītu.
Par vienu akciju uzņēmums dividendēs izmaksās deviņus santīmus. Dividenžu aprēķina datums būs šā gada 13.maijs, bet dividendes izmaksās 18.maijā.
Tāpat akcionāru sapulcē uzņēmuma padomē uz trim gadiem ievēlēta Maija Beča, Solvita Arcimoviča, Inita Bedrīte, Ērika Everte un Jekaterina Krese. Tādejādi darbu padomē zaudējusi Renia Beķere.
Jaunievēlētā Kreise, kurai pieder 3683 sabiedrības balsstiesīgās akcijas, strādā “Siguldas CMAS” kopš 1994.gada un ir Informātikas daļas vadītāja.
Padomes locekļu atalgojums noteikts 100 lati mēnesī.
Šodien jaunievēlētās padomes sēdē par padomes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēta Bedrīte un par padomes priekšsēdētājas vietnieci Beča.
“Siguldas CMAS” lielākais uzņēmuma akcionārs ir SIA “Siguldas mākslīgās apsēklošanas stacija”, kurai pieder 49,8% akciju.
Jau ziņots, ka “Siguldas CMAS” neto apgrozījums pagājušajā gadā audzis par 4,9%, veidojot 750 571 latu, liecina uzņēmuma nerevidētais starpperiodu pārskats “NASDAQ OMX Riga”.
2009.gadā neto apgrozījums bija 715 477 lati.
Savukārt “Siguldas CMAS” neto peļņa 2010.gadā bijusi 34 552 lati, kas ir par 73% mazāk nekā 2009.gadā, kad peļņa bija 129 096 lati.
Vadība norāda, ka 2009.gadā lielāko peļņas daļu jeb 104 000 latu radīja ieņēmumi no ieguldījuma īpašuma novērtēšanas patiesajā vērtībā, bet 2010.gadā novērtēšana radīja zaudējumus 25 000 latu apmērā.
“Siguldas CMAS” pamatnodarbošanās ir vaislas buļļu spermas ražošana un pārdošana, kā arī piena analizēšanas un datu apstrādes pakalpojumi.
Kompānijas akcijas tiek kotētas “NASDAQ OMX Riga” Otrajā sarakstā.
NOZARE.LV
Komentāri