Otrdiena, 16. aprīlis
Vārda dienas: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Atcelšanas politika

eDruva.lv ir apņēmusies piedāvāt jums elastīgas un saprotamas abonementa un reklāmas iespējas. Lai nodrošinātu, ka jums ir skaidra izpratne par to, kā veikt izmaiņas vai atcelt pakalpojumus, šeit ir detalizēta informācija:

Abonementa Iegāde un aktivizācija:

Lai pasūtītu mūsu avīzi, jums jāreģistrējas eDruva.lv un jāveic abonements. Abonēšanas procesā jums būs jānorēķinās par abonemetu, izmantojot savu bankas karti.

Abonementa atcelšana:

Mēs saprotam, ka apstākļi mainās. Ja vēlaties pārtraukt savu abonementu vai atcelt kādu no pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu portāla administrāciju. Mūsu klientu atbalsta komanda ir gatava jums palīdzēt ar jebkuriem jautājumiem vai problēmām, kas saistīti ar jūsu abonementu vai sludinājumiem.

Maksājumu un atmaksu politika:

Maksājumi par abonementiem vai sludinājumiem, netiek atgriezti. Tomēr, ja rodas īpaši apstākļi, kas prasa pārskatīt šo situāciju, aicinām jūs sazināties ar mūsu klientu atbalsta dienestu. Mēs izskatīsim katru pieprasījumu individuāli, lai atrastu vispiemērotāko risinājumu.

Sludinājumu politika:

Avīzes sludinājumu pakalpojumi, kad tie ir apmaksāti un aktivizēti, nevar tikt atcelti. Tomēr, ja pastāv īpaši apstākļi, mēs esam gatavi izskatīt jūsu situāciju. Īpaši, ja runa ir par sludinājumiem drukātajā izdevumā, kas vēl nav publicēti.

Klientu atbalsts:

Mūsu klientu atbalsta komanda ir pieejama, lai sniegtu jums nepieciešamo atbalstu. Sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu abone@druva.online.lv vai zvanot pa tālruni 64122173.

Jūsu apmierinātība ir mūsu prioritāte. Mēs esam apņēmušies nodrošināt augstākās kvalitātes saturu un pakalpojumus, un pateicamies jums par uzticēšanos eDruva.lv.