Otrdiena, 16. aprīlis
Vārda dienas: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Sīkdatņu politika

SIA “Cēsu Druva izmanto sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu un personalizētu jūsu tīmekļa vietnes eDruva.lv lietošanas pieredzi, kā arī analizētu tīmekļa vietnes lietojumu. Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kurus tīmekļa pārlūkprogramma glabā jūsu ierīcē, kad apmeklējat mūsu vietni. Tās palīdz mums atcerēties jūsu iestatījumus un preferences, kā arī sniedz svarīgu informāciju par vietnes lietošanas veidu.

Sīkdatņu veidi:

  • Obligātās sīkdatnes: Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās funkcijas. Tās neprasa jūsu piekrišanu un tiek automātiski aktivizētas, apmeklējot vietni.
  • Analītiskās sīkdatnes: Mēs izmantojam Google Analytics un citas analītikas rīkus, lai saprastu, kā lietotāji mijiedarbojas ar mūsu vietni. Šī informācija palīdz mums uzlabot vietnes saturu un funkcionalitāti.

Jūsu piekrišana:

  • Jūsu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai varat sniegt, atzīmējot attiecīgos laukumus mūsu iznirstošajā sīkdatņu joslā. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, mainot savas pārlūkprogrammas iestatījumus.

Trešo pušu sīkdatnes:

  • Mēs sadarbojamies ar trešajām pusēm, kas var izmantot sīkdatnes, lai piedāvātu personalizētu reklāmu un analītikas pakalpojumus. Šīs sīkdatnes ļauj sekot lietotāju darbībām pāri dažādām vietnēm un izveidot detalizētus lietošanas profilus. Trešo pušu sīkdatņu izmantošana ir pakļauta to pašu trešo pušu privātuma politikām.

Kā pārvaldīt sīkdatnes:

Privātuma aizsardzība:

Mēs respektējam jūsu privātumu un apņemamies aizsargāt jūsu personīgos datus. Mūsu sīkdatņu izmantošana tiek veikta saskaņā ar spēkā esošajiem datu aizsardzības likumiem un mūsu Privātuma politiku.

Paldies, ka izvēlaties eDruva.lv. Mēs esam apņēmušies nodrošināt jums drošu un patīkamu tīmekļa pārlūkošanas pieredzi.