Konsultē bioenerģētikas eksperts, izaugsmes treneris Andžejs Reiters.
Neviļus veicina sliktos darbus Ik reizi, kad dzīves ceļā pakrītam, rodas neapmierinātība. Ja to jūtam ilgi, sākas agresija.
Agresija ir domu radīti viļņi, kas nes iznīcību. Tā atver ceļu zemiskākajiem instinktiem: naidam, atriebībai, visatļautībai, paštaisnumam, neiecietībai, kā arī atļaujai bezatbildīgi nogalināt (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē).
Brīdī, kad cilvēks inficējas ar agresijas domu formu, viņš burtiski uzsēžas uz destruktīvas vibrāciju frekvences. Uz zemes tam ir konkrētas iemiesošanās vietas – karadarbības zonas, cietumi un citas brīvības atņemšanas iestādes, reliģiskā dogmatisma un fanātisma izpausmes vietas. Katru reizi, kad kāds uzskata, ka viņam ir tiesības, piemēram, atriebties, viņš piedalās terora aktā, par kura notikšanu pat nenojauš. Citiem vārdiem – lai varētu notikt riebeklība, vajadzīgs liels agresijas lādiņš, to nevar radīt viens cilvēks. Atliek stipri dusmoties par sadzīvisku nodarījumu, kad kāda melna organizācija saņem pēdējo pilienu nodoma īstenošanai. Agresija ir kā sniega lavīna. Ar to pārņemts cilvēks reti var kontrolēt savu piedalīšanās dziļumu. Pati negatīvākā agresijas iezīme ir nevis ļaunā enerģija, ko izstaro tās kultivētāji, bet gan fakts, ka pilnīgi visi notikuma dalībnieki gūst ievainojumus. Atrodoties tādā stāvoklī, cilvēks sen jau ir aizmirsis, kāds bija tā izcelsmes iemesls, bet haotiski cenšas nodot to tālāk. Viens no cēloņiem varētu līdzināties vēlmei ieņemt debesis straujā triecienā, nevis ar pacietīgu sevis pilnveidošanu. Ja cilvēks nevar iegūt lietu, ko kāro, viņš dusmojas. Dusmu galējā izpausme ir situācijas
kontroles iegūšana, apejot visus likumus. Nākamais agresijas cēlonis – katru reizi, kad cilvēks dara to, kas viņam nepatīk, viņā rodas neapmierinātības iedīgļi. Kad tie sakrājas, notiek sprādziens.
Agresijas veidi Teātris. Televīzijā skatās- cik viss ir briesmīgi un ar iegūto informāciju dodas pie drauga. Tur ne tikai izstāsta redzēto, bet izspēlē etīdi, cik traki būs. Pats nenojaušot, cilvēks sāk iejusties tēlā un aizrauties ar dramatismu. Ja viņš jūt, ka izdodas, tad cenšas savākt vairāk klausītāju. Šādus „aktierus” ikdienā var redzēt , viņi staigā un sēj savus atkritumus. Kurjers. Nonākot viena vai vairāku spēcīgu, bet naidīgi noskaņotu indivīdu tuvumā, netrenēts cilvēks var ātri pievilkties
ar magnētiskā lauka palīdzību. Fiksēt šo pievilkšanos ir grūti. Uzdodot
jautājumu – pret ko tieši tu esi, viņš nevar skaidri atbildēt. Tātad ir iegūts diezgan pamatīgs ievainojums. Melnie profesionāļi. Ir dažāda līmeņa speciālisti, kuri prot izveidot aritmiju organizācijas iekšienē, un profesionāli agresijas veidotāji, kuri var vadīt pūli, uzturot tajā destruktīvu vibrāciju. Piedevām nevis tikai uzturēt to, bet raidīt konkrētā virzienā. Pirmais piemērs. Spēcīgs speciālists ieiet pūlī demonstrācijas laikā un sāk ģenerēt sevī dusmas. Kad sasniedz kulmināciju, viņš saslēdzas ar visu pūļa egregoru (līdzīgi domājošo enerģiju lauku), kura vibrāciju līmeni pirms tam jau ir noskenējis. Turpmākais atkarīgs no tā, ko viņš vēlas, lai šis pūlis paveic. Baltie profesionāļi. Kad noteikts skaits cilvēku ir dusmojušies, pat negribot viņi pabarojuši kādu egregoru, piemēram, karstajos punktos pasaulē. Ja šajā reģionā bijis saspīlēts stāvoklis, papildinājums konfliktu var atraisīt kara darbībā. Uz šādām vietām vienmēr steidzas Sarkanais Krusts,
humānās un reliģiskās organizācijas. Tā ir redzamā daļa, ko izpilda šīs misijas. Būtiskais viņu atrašanās iemesls ir radīt emocionālo atsvaru, ģenerējot pozitīvu enerģiju. Dažreiz organizāciju bioenerģētikas speciālisti prot izveidot tik spēcīgu balto biolauku, ka tas noslāpē konfliktu.
Dusmas trāpa sirds apvidū. Tēvs – veiksmīgs uzņēmējs, ar pietiekami spēcīgu enerģētiku. Viņam jādodas liecināt pret kādu, kurš viņu pievīlis. Uzņēmējs stingri nolēmis startēt pret pāri darītāju. Tieši no šī „ģeniālā” lēmuma pieņemšanas dienas viņam masveidā sāk nemaksāt darījumu partneri, viņš dusmojas biznesā un ģimenē. Šajā laikā
dēls nopērk automašīnu. Tagad dusmām ir skaidrs objekts – dēls, kurš grūtos laikos atļaujas pirkumu! Kāds tam rezultāts? Uzņēmējs, taisnā ceļā no slimnīcas, sēž manā kabinetā ar jautājumu – kāpēc? Dēls cietis avārijā, lauzts krūšu kurvis, automašīna nav remontējama. Sieviete ir dusmīga uz bērna tēvu. Abi jau dzīvo šķirti. Vīrietis ir sportisks un veselīgs, bet bieži slimo. Kulmināciju paveic sievietes draudzeņu piegādātā dezinformācija par drauga attiecībām ar citu. Atriebības plāns ir liegums tikties ar bērnu, kuru tēvs ļoti mīl. Viņu apciemoju slimnīcā pēc neliela infarkta un piecu nedēļu ilga plaušu karsoņa, kas beidzās dienā, kad varēja redzēt meitiņu. Abi cilvēki saņēma dusmu sitienu krūšu apvidū – tieši tur, kur atrodas emocionālais centrs, sirds čakra. Enerģijas nezūdamības likums pastāv. Šiem gadījumiem
ir labas beigas – vienam tēvam nācās nopirkt jaunu automašīnu, jo tieši viņa sitiens to iznīcināja un tomēr atteicās startēt tiesā. Jau nākamajā dienā kontā ienāca summa, kas atbilda mašīnas vērtībai un senā naidnieka radītā zaudējuma kopsummai.
Jaunā ģimene palika kopā, bet mēnesi abiem bija jāpilda piedošanas vingrinājumi. Pēc tam viņi gluži neviļus sāka just dziļu cieņu un mīļumu viens pret otru.
Neuzkliegsi – nesapratīs! Kādēļ agresija kā prasme dota cilvēkam, un cik lielā mērā tā drīkst izskanēt ikdienā? Neviena prasme nav nejauša, arī agresijai ir sava vieta, kur tā dažkārt izpilda labu darbu – pamodina no nomāktības un gaušanās.
Lai iegūtu medījumu, aizstāvētu ģimeni, sargātu valsti, nepieciešama dozēta deva agresijas. Taču reizē ar šo prasmi jāprot no šī stāvokļa iziet. Agresijas metodes izmanto arī, lai sazinātos ar instinktu un somatikas pasaules pārstāvjiem, arī ugunsgrēkos, masu panikas gadījumos. Universālākais veids, kā izsargāties no jebkuras agresijas, ir nesadarboties ar to. Vislabākais karš ir tas, kurā neesi piedalījies.
Komentāri