“Vērtīgākais ir jaunas iemaņas. Pagaidām vēl pavisam patstāvīgi strādāt nevarētu, bet darbs ļoti patīk. Šajā laikā veicu darbus vairākos objektos – Skujenē, Priekuļos, Inešos. Darba netrūka,” stāstīja projekta dalībnieks Kristaps Millers. Līdzīgās domās bija kolēģis, kuram, meklējot darbu, jau bijusi pieredze santehnikas jomā.
“Es vēlējos šajā jomā strādāt. Būvējas daudzi, objektu ir vairāk nekā konkrētā pakalpojuma piedāvātāju. Var arī labi nopelnīt,” pamatoja projekta dalībnieks Arturs Briņķis. Pagaidām jaunieši nezina, vai firmā “TMS” paliks strādāt arī tad, kad projekts būs beidzies, sakot, ka viss būs atkarīgs no darba devēja piedāvājuma.
Darba vietu izveidei, darba instrumentu iegādei, puišu un prakses vadītāju darba algām, arī transporta pakalpojumiem iztērēti 8929 lati, kurus uzņēmējs saņēma no Eiropas sociālā fonda un valsts budžeta.
“TMS” īpašnieks Mārtiņš Sērmaukšs neslēpj, ka, projektu izstrādājot un gaidot tā akceptēšanu, galvenais mērķis bijis sagatavot prasmīgus un atbildīgus darbiniekus.
“Es esmu gatavs puišiem piedāvāt darbu. Ja ir objekti, kuros pasūtīti firmas pakalpojumi, ja darbinieki strādā no sirds, tad var nopelnīt labu algu,” sacīja M. Sērmaukšs un jautāts, vai ir kas kritizējams projekta vadīšanā, uzņēmējs atzina: “Bija ļoti daudz dokumentācijas, atskaišu, bet laikam jāpierod pie šādām prasībām.” Uzņēmējs atzina, ka arī turpmāk izmantos līdzīgas iespējas, ja tiks izsludināti jauni ESF finansiāli atbalstīti projekti.
Komentāri