Nedēļas nogalē Kocēnu novadā dīķī noslīcis jauns vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Viktorija Šembele.
Naktī no piektdienas uz sestdienu plkst.3.37 VUGD saņēma informāciju, ka Kocēnu novadā dīķī “Mazais Ansis” noslīcis cilvēks. Naktī glābējiem vīrieti neizdevās atrast, tāpēc sestdien meklēšanas darbi tika turpināti.
Sestdien pēcpusdienā 70 metru attālumā no krasta un trīs metru dziļumā atrasts aptuveni 20 gadus vecs vīrietis, informēja Šembele.
Tajā pašā naktī VUGD izglābis sievieti, kas reibumā peldējās Ķīšezerā. Informāciju par viņu glābēji saņēmuši plkst.0.30. Sieviete nogādāta krastā un pēc tam – policijā.
LETA
Komentāri