Raksti

Dzīves stils

Kā astroloģija var izārstēt depresiju

Sertificēta astroloģe Linda Krāģe ir pārliecināta, ka, pareizi nolasot astroloģisko karti, ikvienam iespējams uzzināt svarīgas lietas, kas var ietekmēt visdažādākos dzīves procesus. Linda uz Cēsīm dzīvot atnākusi 2015. gadā, kad izveidojusi ģimeni. Iepriekš dzīvoja Rīgā, strā­dāja metināšanas iekārtu vairumtirdzniecībā. Astroloģija sākumā bijusi vien kā hobijs.

* VISS KARTĒ IERAKSTĪTS. Sertificēta astroloģe no Cēsīm Linda Krāģe palīdz cilvēkiem saprast, kas dzīvē jāpaveic. FOTO: no albuma

“At­nā­kot dzīvot uz Cēsīm, sapratu, ka šeit nebūt nav viegli atrast labu darbu ar konkurēt spējīgu atalgojumu. Tā kā man ir astrologa izglītība, savu hobiju pārvērst par darbu šķita tikai saprotams solis. Sāku ar savas mājaslapas izveidi,” stāsta Linda, kuru astroloģija sākusi interesēt jau agrā bērnībā.

Astroloģe atzīst, ka tīņa gados aktualizējies jautājums, kas viņa ir un kāda ir dzīves jēga. Esot bijusi sajūta, ka dzīvē ir jāpaveic kā­di svarīgi uzdevumi, tikai toreiz Linda neesot sapratusi, kādi. “Ar astroloģijas palīdzību ir iespējams atbildēt uz šiem jautājumiem. Iespējams tikt skaidrībā, kas jādara un ko darīt nevajadzētu. Arī man personīgi šī zinātne palīdzēja pieņemt un saprast daudzas lietas.”

Dzimšanas horoskops, kuru astrologs sagatavo, atspoguļo visu po­tenciālu, kas cilvēkā ielikts. Tur iespējams redzēt visu, kas var vai nevar notikt ar cilvēku viņa dzīves laikā. Sastādot prognozes, Linda cilvēkam astroloģisko karti veido gadam uz priekšu, lai tā būtu pēc iespējas precīzāka. Vei­do­jot cilvēkiem horoskopus, astroloģe to uztver ļoti personīgi. “Es to izjūtu caur sevi, un tas paņem ļoti daudz enerģijas. Ir cilvēki, ku­ri pēc dabas ir ļoti gaiši un jauki, arī viņu horoskops ir patīkams un viegls. Bet ir arī tādi cilvēki, ar kuriem ir ļoti grūti – cilvēki, kas ģimenē piedzīvojuši vardarbību vai viņiem ir uzlikti lāsti. Tad šie horoskopi šķiet ļoti smagi,” atzīstas Linda.

Astroloģe zina stāstīt, ka cilvēkam reti ir tikai viens talants. Visbiežāk katram ir vairākas stiprās puses, katra stiprā īpašība aktualizējas un tiek likta lietā citā laika posmā: “Protams, cilvēks var darīt visu, ko vēlas, bet, ja viņš par visām varītēm gribēs strādāt tādā jomā, kurā, pēc kartes spriežot, to nevajadzētu darīt, tad viņš, to darot, nekad nebūs dižens un nejutīs dzīves piepildījumu.

Šobrīd daudziem cilvēkiem ir moderna slimība, ko sauc par depresiju. Un tā, manuprāt, ir lielā mērā saistīta ar cilvēka attīstības procesu. Cilvēks vai nu vispār neko nedara, vai dara to, kas viņam nav jādara. Viņš iet nepareizu ceļu, dvēsele kliedz, ka tas ir nepareizi, bet cilvēks spītīgi neko negrib mainīt un ar savu apziņu to noslāpē. Cilvēki arvien biežāk sāk sekot līdzi aktuālākajām tendencēm sabiedrībā un skatās, kāds darbs būs prestižs un apmaksāts, nevis uz to, vai tas viņam ir vai nav piemērots.”

Pie Lindas bieži vēršas arī jaunieši, kuri cenšas saprast, kādā virzienā veidot savu karjeru. “Tad es, sastādot cilvēkam karti, redzu, vai viņam labāk būtu strādāt kāda pakļautībā, vai arī cilvēkam pašam ir izteiktas līdera spējas. Redzu, vai piemērots būtu intelektuāls vai fizisks darbs. Salie­kot kopā cilvēka spējas un rakstura īpašības, varam izsecināt pat konkrētas profesijas, kurās cilvēks noteikti var strādāt,” pastāsta L. Krāģe.

Gluži tāpat kā karjeras jautājums cilvēkiem vienmēr interesējot arī attiecību un finansiālā joma. “Cilvēka dzimšanas kartē ir iespējams redzēt, cik ļoti viņš ir saistīts ar savu dzimto pusi un pat to, vai viņš pārmanto kādas ģenētiskas slimības. Redzu arī finansiālo situāciju – kāda tā ir tagad un kā tā mainīsies gada skatījumā. Bieži vien cilvēki nāk, lai saprastu savu attiecību nozīmi. Arī to, vai šis gads ir piemērots nopietnu attiecību veidošanai, var pēc kartes saprast. Redzu, vai cilvēkam vajadzētu palikt šajā valstī, vai arī labāk klāsies kur citur”, par astroloģijas būtību stāsta Linda. Viņa gan atzīst, ka nekas nav iekalts akmenī un cilvēks ar savām darbībām un attieksmi daudzus procesus var ietekmēt: “Cilvēki grib, lai astrologs viņiem pareģo nākotni. Mēs varam pateikt ļoti daudz – kam pievērst uzmanību nākamajā gadā vai ko labāk nedarīt. Bet ir lietas, kuras nevar pateikt līdz galam, jo cilvēka dzīvi ietekmē ne vien viņš pats, bet arī cilvēki blakus, kuru dzimšanas kartes astrologam, visticamāk, nav. Katrā ziņā nekas nenotiek bez iemesla. Ja esi atnācis pie astrologa, tad tev ir lemts uzņemt kaut ko no astrologa teiktā. Sa­vu­kārt, ja tu kādai informācijai nebūsi gatavs, tad tu to nesadzirdēsi vai ātri vien aizmirsīsi.”

Vēl iemīļota nodarbe Lindai ir numeroloģija, kas arī tika apgūta astroloģijas studiju gados. Linda ne tikai sniedz astrologa konsultācijas, bet arī lasa lekcijas un vada kursus – gan astroloģijā, gan nu­meroloģijā. Septembrī kursus apmeklēt būs iespējams arī Cēsīs.

Lindai patīk dalīties zināšanās un pasaules redzējumā ar citiem, tāpēc viņa publicē arī rakstus par astroloģiskām tēmām, kurus var izlasīt internetā – “Delfu” orākulā. Tāpat Lindas arsenālā ir terapeitiskās ēteriskās eļļas, kurām piemīt dziedniecisks spēks. Eļļas iedarbojas ne tikai uz fizisko ķermeni, bet arī uz emocionālo un mentālo ķermeni.

Sertificēta astroloģe Linda ir pār­liecināta, ka cilvēks par sevi jau pats zina ļoti daudz, bet, ja to vēl apstiprina astrologs, tad cilvēkā rodas lielāka pārliecība par sevi un savām spējām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *