Pirmdiena, 22. jūlijs
Vārda dienas: Marija, Marika, Marina

Trīs skaistumkopšanas “vaļi”

Druva
23:00
28.05.2007
5

Līdz ar labklājības līmeņa pieaugumu cilvēki vēlas arvien kvalitatīvākas preces un pakalpojumus. Arī skaistumkopšanas jomā. Varbūt šķiet, ka Cēsīs šī niša jau piepildīta, tomēr izrādās, ka arvien iespējams atrast ko jaunu un nebijušu.

Uz visu banku

Pirmo nedēļu Cēsīs aizvadījis salons „Siluets”, kura piedāvā visplašāko pakalpojumu klāstu ķermeņa kosmētisko problēmu risināšanā. Salona īpašniece, sporta medicīnas speciāliste Aiva Parandjuka strādājusi par aerobikas treneri, līdz pirms diviem gadiem sapratusi, ka skaistumkopšanā nepieciešamas jaunas vēsmas un, galvenais, modernas tehnoloģijas, jo pasaulē šī ir niša, kurā lielus līdzekļus iegulda inovācijās.

“Strādājot par aerobikas treneri, nācās uzklausīt cilvēkus, kuri stāstīja, ka nodarbojoties ar fiziskajām aktivitātēm, veselīgi ēdot, bet situācija neuzlabojoties tā, kā gribētu. Sapratu, ka vajadzīgs šis trešais valis – modernās tehnoloģijas. Nolēmu, ka jāspecializējas konkrētās jomās. Gāju uz visu banku, ņemot jaunāko un labāko, ko piedāvā. Nav jēgas ienākt tirgū ar to, kas citiem jau ir. Iedrošināja arī tas, ka sievietes arvien vairāk cenšas sevi kopt, pieprasījums pēc kvalitatīviem pakalpojumiem ir lielāks nekā piedāvājums.”

Ķermeņa kopšana balstīta uz medicīniskām atziņām. Iegādātas trīs itāļu firmas „Cerri” iekārtas, ar kurām varot panākt brīnumu lietas, ja vien zina, kas klientam nepieciešams. Īpašniece sadarbojas ar „Veselības centru 4”.

„Kamēr pati nebiju tam izgājusi cauri, domāju, ka visu var sasniegt saviem spēkiem – kustoties, pareizi ēdot, pirtī izsviedrējoties. Tagad esamu sapratusi, ka jāpieņem tas jaunais, kas pasaulē šajā jomā izgudrots. Nevaram dzīvot zaru būdā un domāt, ka viss notiek pareizi,” uzsver A.Parandjuka.

Cēsis ir tikai piektā pilsēta Latvijā, kurā ir aparatūra, kas paredzēta tieši ķermeņa estētisko problēmu risināšanai. Tiesa, pilnvērtīgai rezultāta iegūšanai vajadzīgi arī abi pirmie vaļi – fiziskās aktivitātes un pareizs, veselīgs uzturs.

Katram sava programma

Kā jau moderno tehnoloģiju laikmetā, arī skaistumkopšana nav iedomājama bez datora palīdzības. Katram pacientam izstrādā individuālu programmu, bet, lai to izdarītu, nepieciešama diagnostika, ko ļoti precīzi paveiks dators.

„Diagnostikā iegūstam visaptverošu informāciju – kuras ir ķermeņa problēmzonas, norādīts rezultāts, kāds jāsasniedz. Dators piedāvā, kā to panākt un kā sasniegto uzturēt – vingrojumu, uztura plānu. Svarīgi piebilst, ka katram klientam tiek sagatavota individuāla, tikai viņam atbilstoša programma, nevis pēc principa – ņemam šo, varbūt derēs.

Diagnostika parāda, cik liels ir kaulu svars, cik – muskuļu, cik – taukaudu,” skaidro A.Parandjuka, piebilstot, ka tie, kuri negrib tūlīt veikt diagnostiku, var sākumam atrast vienkāršāku risinājumu.

Kad informācija iegūta, var doties uz procedūru telpu, kur klientus gaida trīs modernas „Cerri” iekārtas. A.Parandjuka saka, ka ar divām klientu var uztaisīt skaistu, bet trešā uztur sasniegto, proti, ar to no ķermeņa izvada šlakvielas.

„Šī limfodrenāžas iekārta unikāla ar to, ka Latvijā tā ir pirmā, kas iedarbojas uz visu ķermeni. Tā ir mainīgā gaisa spiediena masāža, ar kuras palīdzību no organisma izvada šlakvielas. Līdz šim bija tikai zābaki, kas iedarbojās uz kājām, tagad tā ir visam ķermenim – rokām, viduklim, kājām, kas ir ļoti svarīgi. Iekārta paredzēta arī celulīta ārstēšanai,” stāsta A.Parandjuka. Moderno tehnoloģiju laiks

Par „Cerri” iespējām salona īpašniece var stāstīt daudz interesanta, pat man, vīrietim, kurš vēl neizmanto skaistumkopšanas salonu pakalpojumus, tas likās interesanti un noderīgi.

“Pašlaik aparātu tehnoloģijas uzskata par visspēcīgāko problēmu risinātāju, jo apvienojas vairāki faktori – strāva, gaisma, skaņas svārstības – iedarbojas ļoti spēcīgi un risina problēmu ļoti dziļā audu līmenī, līdz ar to ātrāk iegūstams vēlamais, patērēts mazāk laika. Tāpat ir svarīgi zināt, ka ar tehnoloģiskām metodēm vairākas estētiskās problēmas var risināt vienā laikā,” skaidro A.Parandjuka.

Attīstoties šai biznesa nišai, mainās arī akcenti, un tagad lielāks uzsvars tiek likts uz individuālu darbu ar konkrētu cilvēku, veltot uzmanību tieši viņam.

„Man vajag rezultātu, lai apzinātos, ka strādāju pēc sirdsapziņas, kā arī, lai klients būtu gandarīts par sasniegto. Jācīnās ar cilvēku inertumu, jo viņi gatavi samaksāt par procedūrām, bet negrib kustēties. Tāpēc par savu misiju uzskatu iekustināt viņus. Lai kaut nedaudz pastaigā kājām. Ejot un pareizi elpojot, cilvēks var sev ļoti daudz laba izdarīt, tā jau ir daļa no panākumiem,” saka A.Parandjuka.

Skaistumkopšanas bizness arī mazpilsētās kļūst arvien profesionālāks, tajā ienāk speciālisti ar medicīniskajām zināšanām. Tiesa, A.Parandjuka saka, ka viņa uzsvaru neliek uz vārdu “medicīna”, bet “skaistumkopšana”, jo palīdz kopt ķermeņa neestētiskās vietas: „Šajā jomā biznesu nevar taisīt tikai tāpēc, ka gribas to darīt. Jābūt zināšanām par cilvēka ķermeni, lai, paskatoties uz to, varu nolasīt problēmas, saskatīt iespējamo risinājumu. Saliekot kopā zināšanas par kustībām un pareizu ēšanu ar “Cerri” iekārtu iespējām, var panākt teicamu rezultātu. Divus gadus esmu gājusi šajā virzienā, esmu gatava turpināt. Ir arī vēl dažas labas ieceres, ko klientiem piedāvāt nākotnē.”

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Saistītie raksti

Mazajam liepēnietim Kārlim īpaša uzmanība

00:00
22.07.2024
28

Vidzemes slimnīcā sagaidīts šī gada 400. bērniņš – puisītis Kārlis, kurš piedzimis liepēniešu ģimenei, informēja Vidzemes slimnīcā. Pasauli satikt Kārlis ieradās 10. jūlijā plkst. 11:52, mazulis dzimšanas brīdī svēra 3020 g un bija 51 cm garš. Tā kā arī abiem vecākiem – Kristiānai un Kristiānam – vārds sākas ar K, arī jaundzimušajam dots vārds, kas […]

Dienestu posteņiem būs ērtākas telpas

00:00
21.07.2024
32

Lai uzlabotu ēkas energoefektivitāti, aktīvi noris būvdarbi pašvaldības ēkā Brāļu Kaudzīšu ielā 9, Jaunpiebalgā. Ēkā atrodas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Jaunpiebalgas postenis. Darbi jau no pirmajām dienām pavasara beigās sokas raiti, vērtē Jaunpiebalgas apvienības pārvaldes vadītāja Dace Bišere-Valdemiere. Ja atklājas kādas problēmas, tām ātri rod risinājumu: “Bet jāteic, […]

Sirsnīgi un priecīgi nosvin Cēsu pansionāta jubileju

00:00
20.07.2024
59

Ar dziesmām, dejām, pansionāta jeb namiņa, kā iestādi dēvē darbinieki un iemītnieki, atmiņu stāstiem, svētku torti, daudziem sveicieniem, laba vēlējumiem, atzinības rakstiem un pateicībām aizvadīta Cēsu pilsētas pansionāta 30. jubileja. Svinot dienu, kad pirms 30 gadiem pašvaldības pansionāts pārcēlās no Glūdas kalna uz Cīrulīšiem, kopā ar iestādē dzīvojošajiem bija esošie un bijušie darbinieki, kādreizējie lēmumu […]

Sportiskā ģimenes diena Rīdzenē

00:00
19.07.2024
29

Ģimenes sporta dienā “Pilna laime, kad sporto saime!” Vaives pagasta Rīdzenē biedrība “Kiwanis Cēsis” otro gadu pulcināja vietējā un tuvējo pagastu iedzīvotājus aktīvi izkustēties. Uz pasākumu bija ieradies ap simt cilvēku. Ikviens varēja piedalīties skrējienā, mest šautriņas, spēlēt volejbolu, galda tenisu, kā arī dažādas lielformāta un neierastākas izklaidējošas spēles, būt kopā un noslēgumā ēst uz […]

Raunā Dziesmu svētkos svin Cimzes jubileju

00:00
19.07.2024
38

Raunā pie novadnieka Jāņa Cimzes pieminekļa dienas gaitā sagūla ziedu paklājs, bet brīvdabas estrādē izskanēja viņa 210.jubilejai veltītais koru koncerts “Rotā Dziesma”. Tā raunēnieši un astoņu kolektīvu dziedātāji godināja latviešu kora mūzikas pamatlicēju. Vai nu dienas gaitā mēģinājumos    pāri Raunai izskanējušās dziesmas, vai    vēlēšanās dzirdēt Raunas Dziesmu svētku kori, vai, iespējams, cita iemesla […]

Amatas apvienības svētkos ceļ godā pļaušanu ar izkapti

00:00
18.07.2024
153

Nītaurē tikās pieci pagasti, kas savulaik veidoja Amatas novadu, tagad svinot apvienības svētkus. Bija daudz aizraujošu atrakciju un koncertu, bet zīmīgākais notikums – nītaurieši uzspodrināja senāk laukos neaizstājamās prasmes, proti, rīkoties ar izkapti. “Pļaušanai ar izkapti Nītaurē ir tradīcijas. Nītaurieši gan bijuši labākie Latvijas čempionātā pļaušanā, gan paši bijuši šo sacensību rīkotāji,” stāsta Nītaures kultūras […]

Tautas balss

Prieks par sakārtoto un skaisto ielu

17:29
15.07.2024
29
Cēsniece O. raksta:

“Cēsīs, atjaunotajā Bērzaines ielas posmā, ierīkoti glīti soliņi un atkritumu urnas, apkārtne tīra. Jauki tur piesēst. Bērzaines iedzīvotāji beidzot ir ieguvēji. Labi sakārtota gan Gaujas, gan Bērzaines iela. Par to prieks,” pārdomās dalījās seniore, cēsniece O.

Haoss ar pasažieru pārvadājumiem

17:28
15.07.2024
24
Lasītājs J. raksta:

“Ik pa brīdim parādās ziņas, ka nav skaidrs, kas mūspusē nodrošinās sabiedriskā transporta pakalpojumus. Valsts pasūtījumā ar līgumiem un pārsūdzībām tāds juceklis, ka neviens no malas netiek skaidrībā. Jūnija nogalē pakalpojumu atļāva veikt CATA, bet tikai līdz gada beigām. Taču nav dzirdams, ko atbildīgie dara, lai sajukums neturpinātos. Nesaprotu, kā Satiksmes ministrija pieļauj tādu bardaku,” […]

Nevar sagaidīt

16:55
15.07.2024
18
Piebaldzēns raksta:

“Sola un sola, ka Jaunpiebalgā drīz būs gatavs pansionāts, bet kā nav, tā nav. Gan jau vainojami būvnieki, bet žēl, ka vietējai varai nav nekādu iespēju procesu pasteidzināt. Tur būtu gan darba vietas vietējiem, gan pagastā apgrozītos vairāk cilvēku, proti, pie pansionāta iemītniekiem brauktu ciemos tuvinieki, draugi. Tirgotājiem būtu lielāks apgrozījums,” pārdomās dalījās piebaldzēns.

Botāniskais dārzs pilsētas centrā

16:54
15.07.2024
23
Cēsnieks O. raksta:

“Gāju Cēsīs pa Rīgas ielu, mani uzrunāja tūristi, ārzemnieki. Lūdza padomu, kā aizbraukt uz Līgatni, jautāja par Cēsīm. Un prasīja, kā var iekļūt Rīgas ielas botāniskajā dārzā. Jā, tur īpašums, kura adrese ir Rīgas iela 41, aizaudzis ar kokiem, krūmiem. No ielas to nodala dēļu žogs, gājējus šī vieta netraucē, bet iebraucējiem rada dīvainu iespaidu,” […]

Trūkst inženieru

10:49
09.07.2024
30
J. raksta:

“Ziņās televīzijā stāsta, ka Latvijā trūkst augsti kvalificētu speciālistu mežsaimniecībā un lauksaimniecībā. Jau labi zinām, ka trūkst arī celtniecības inženieru, elektroinženieru un līdzīgu profesiju speciālistu. Te nu esam nonākuši ar savu izglītības sistēmu. Ja bērnam skolā neiemāca rēķināt, ja viņš neapgūst fizikas, ķīmijas pamatus, tad vēlāk, protams, neizvēlas studēt inženierzinātnes, profesijas, kas saistītas ar matemātiku, […]

Sludinājumi