Otrdiena, 16. jūlijs
Vārda dienas: Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Aizvadītās diennakts svarīgākie notikumi Vidzemē

Anda Dzenža
16:30
13.01.2016
3

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 12 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par 5 zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti 2 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par deviņiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un septiņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par 12 ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos cietis viens cilvēks. Reģistrēti divi gadījumi, kad automašīnas vadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 19 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīts 71 administratīvā pārkāpuma protokols.

Plašāk informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

12.janvārī saņemta informācija, ka Limbažu novada Katvaru pagastā pagaidām vēl nenoskaidrotos apstākļos uzlauzta kāda garāža un nozagti četri velosipēdu rati un divas stūres. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

12.janvārī pēc pulksten 23 Madonā, Augu ielas un Rūpniecības ielas krustojumā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu iebrauca ceļa zīmē, to bojājot, un atstāja negadījuma vietu, neziņojot policijai. Policija noskaidro vainīgo vadītāju.

12.janvārī pēc pulksten 13 Cēsīs, Jāņa ielā, kādas mājas pagalmā, kaimiņa suns sakodis 1981.gadā dzimušam vīrietim piederošu kaķi.

12.janvārī ap pulksten 14:30 Beverīnas novada Kauguru pagastā saņemta informācija par kādu sieviete, kura, esot alkohola reibumā, pārvietojas pa autoceļa Valmiera – Cēsis braucamo daļu, tādējādi apdraudot savu un citu drošību. Policija 1974.gadā dzimušo kundzi nogādāja policijas iecirknī.

12.janvārī pēc pulksten 18 Cēsīs saņemta informācija par zemē guļošu vīrieti Raiņa ielā. 1949.gadā dzimušais kungs, lai nenodarītu kaitējumu pats savai drošībai un veselībai, nogādāts dzīves vietā.

13.janvārī pēc pusnakts Valmierā, J.Daliņa ielā, pieķerts iereibis automašīnas VW Passat vadītājs. 1978.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,76 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

12.janvārī pēc pulksten 23 Varakļānu novada Varakļānu pagastā, autoceļa Rēzekne – Jēkabpils 48.kilometrā, pieķerts iereibis un bez tiesībām vadīt transportlīdzekli automašīnas Opel Omega vadītājs. 1988.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja 1,77 promiļu reibumā. Par notikušo sākts kriminālprocess.

12.janvārī ap pulksten 16:40 Madonā, Saules ielā, ceļu satiksmes negadījumā smagas traumas guvis kāds 1933.gadā dzimis gājējs, kurš nogādāts slimnīcā. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīna Opel Astra Caravan, kuru vadīja 1956.gadā dzimis vīrietis, uzbrauca gājējam, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu tam neparedzētā vietā un diennakts tumšajā laikā bez jebkāda veida atstarojošiem elementiem. Policijā sākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā tiks noskaidroti precīzi negadījuma apstākļi.

12.janvārī ap pulksten 7:30 Alūksnes novada Veclaicenes pagastā, uz vietējas nozīmes ceļa avarēja 1963.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna Toyota Hilux. Sākotnējā informācija liecina, ka vadītājs nav izvēlējies drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā iebrauca grāvī un apgāzās. Negadījumā nav cietušo.

12.janvārī ap pulksten 7:50 Kocēnu novada Kocēnu pagastā, autoceļa Valmiera – Smiltene 1.kilometrā, 1985.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Audi 80, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un distanci, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar priekšā braucošu Toyota Avensis, kas trieciena rezultātā sadūrās ar automašīnu Audi 80 un tā savukārt ietriecās priekšā esošajā automašīnā Volvo V40. Negadījumā nav cietušo, bojāti transportlīdzekļi un uz vairākām stundām tika daļēji ierobežota satiksme.

12.janvārī pēc pulksten 8 Limbažu novada Limbažu pagastā, autoceļa Kocēni – Limbaži – Tūja 49.kilometrā, 1947.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Golf, nepārliecinājās par satiksmes drošību, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kā rezultātā notika sadursme ar 1959.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu Volvo F12. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojāti transportlīdzekļi.

12.janvārī īsi pirms pulksten 17 Smiltenes novada Grundzāles pagastā, autoceļa Cirgaļi – Palsmane – Ūdrupe, no ceļa braucamās daļas nobrauca un apgāzās 1980.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna Mitsubishi L200. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojāta automašīna.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Saistītie raksti

Valmieras novadā policija izņem nereģistrētus ieročus un munīciju

12:57
04.07.2024
84

Vakar, 3.jūlijā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa izmeklēšanas nodaļas amatpersonas veica kratīšanu kādā privātmājā Valmieras novadā un izņēma vairākus nereģistrētus šaujamieročus un munīciju. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa rīcībā bija informācija par iespējamu nelegālu ieroču uzglabāšanu. Lai pārbaudītu informāciju, iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, vakar, 3.jūlijā, Valsts policijas amatpersonas ieradās Valmieras novadā, […]

Par laupīšanu grupā policija Valmierā aiztur divus vīriešus

09:10
02.07.2024
64

Aizvadītajā piektdienā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa amatpersonas par laupīšanu grupā Valmierā aizturēja divus vīriešus, kuri, pielietojot vardarbību, aplaupīja kādu vīrieti. Par notikušo sākts kriminālprocess, izmeklēšana kriminālprocesā turpinās. Aizvadītajā piektdienā, 28.jūnijā, ap pulksten 16.17 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa amatpersonas saņēma izsaukumu uz Strazdu ielu, Valmierā, kur, pielietojot vardarbību, tika aplaupīts […]

Pieķerti vairāki autovadītāji alkohola reibumā

12:48
28.06.2024
40

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 79 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, bez fiziski cietušām personām. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 129 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 64 par ātruma pārsniegšanu, kā arī trīs gadījumos transportlīdzekļu vadītāji […]

Aizvadītajās dienās dažādi noziegumi un negadījumi

10:31
25.06.2024
85

Aizvadītajās dienās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 423 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 29 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Ceļu satiksmes jomā pieņemts 397 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 223 par ātruma pārsniegšanu, kā arī 11 gadījumos […]

Aizvadītajā diennaktī vairākas sadursmes

14:33
19.06.2024
90

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 94 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 93 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 34 par ātruma pārsniegšanu, kā arī divos gadījumos […]

Krāpnieki uzdodas par Valsts policijas amatpersonu un sūta viltus foto ar dienesta apliecību

20:23
13.06.2024
63

Joprojām Valsts policija iegūst informāciju no iedzīvotājiem par saņemtiem telefona zvaniem no nepazīstamām personām, kuras uzdodas par tiesībsargājošo iestāžu, tostarp Valsts policijas amatpersonām un bieži tērzēšanas platformā “WhatsApp” nosūta viltus fotogrāfijas ar it kā Valsts policijas dienesta apliecībām. Iedzīvotāji lielākoties ir vērīgi un informēti par telefonkrāpšanas riskiem, neatklājot zvanītājiem prasītos datus un pārtraukuši sarunu. Otrdien, […]

Tautas balss

Prieks par sakārtoto un skaisto ielu

17:29
15.07.2024
14
Cēsniece O. raksta:

“Cēsīs, atjaunotajā Bērzaines ielas posmā, ierīkoti glīti soliņi un atkritumu urnas, apkārtne tīra. Jauki tur piesēst. Bērzaines iedzīvotāji beidzot ir ieguvēji. Labi sakārtota gan Gaujas, gan Bērzaines iela. Par to prieks,” pārdomās dalījās seniore, cēsniece O.

Haoss ar pasažieru pārvadājumiem

17:28
15.07.2024
10
Lasītājs J. raksta:

“Ik pa brīdim parādās ziņas, ka nav skaidrs, kas mūspusē nodrošinās sabiedriskā transporta pakalpojumus. Valsts pasūtījumā ar līgumiem un pārsūdzībām tāds juceklis, ka neviens no malas netiek skaidrībā. Jūnija nogalē pakalpojumu atļāva veikt CATA, bet tikai līdz gada beigām. Taču nav dzirdams, ko atbildīgie dara, lai sajukums neturpinātos. Nesaprotu, kā Satiksmes ministrija pieļauj tādu bardaku,” […]

Nevar sagaidīt

16:55
15.07.2024
7
Piebaldzēns raksta:

“Sola un sola, ka Jaunpiebalgā drīz būs gatavs pansionāts, bet kā nav, tā nav. Gan jau vainojami būvnieki, bet žēl, ka vietējai varai nav nekādu iespēju procesu pasteidzināt. Tur būtu gan darba vietas vietējiem, gan pagastā apgrozītos vairāk cilvēku, proti, pie pansionāta iemītniekiem brauktu ciemos tuvinieki, draugi. Tirgotājiem būtu lielāks apgrozījums,” pārdomās dalījās piebaldzēns.

Botāniskais dārzs pilsētas centrā

16:54
15.07.2024
10
Cēsnieks O. raksta:

“Gāju Cēsīs pa Rīgas ielu, mani uzrunāja tūristi, ārzemnieki. Lūdza padomu, kā aizbraukt uz Līgatni, jautāja par Cēsīm. Un prasīja, kā var iekļūt Rīgas ielas botāniskajā dārzā. Jā, tur īpašums, kura adrese ir Rīgas iela 41, aizaudzis ar kokiem, krūmiem. No ielas to nodala dēļu žogs, gājējus šī vieta netraucē, bet iebraucējiem rada dīvainu iespaidu,” […]

Trūkst inženieru

10:49
09.07.2024
23
J. raksta:

“Ziņās televīzijā stāsta, ka Latvijā trūkst augsti kvalificētu speciālistu mežsaimniecībā un lauksaimniecībā. Jau labi zinām, ka trūkst arī celtniecības inženieru, elektroinženieru un līdzīgu profesiju speciālistu. Te nu esam nonākuši ar savu izglītības sistēmu. Ja bērnam skolā neiemāca rēķināt, ja viņš neapgūst fizikas, ķīmijas pamatus, tad vēlāk, protams, neizvēlas studēt inženierzinātnes, profesijas, kas saistītas ar matemātiku, […]

Sludinājumi