Svētdiena, 19. maijs
Vārda dienas: Lita, Sibilla, Teika

Kādu dāvanu iegādāties Mātes dienā?

Reklāmraksts
10:00
10.05.2024
37
Pepco Co Kupic Na Prezent Na Dzien Mamy Tytulowa Mala

Mātes dienu iespējams svinēt dažādos veidos, taču ir grūti iedomāties šos svētkus bez pareizi izvēlētas dāvanas. Tas ir lielisks brīdis, lai izrādītu savai mammai pateicību un patīkami pārsteigtu. Kādu dāvanu izvēlēties Mātes dienai? Kas jāņem vērā?

Kā izvēlēties dāvanu mammai Mātes dienā?

Dāvanu iegāde var būt sarežģīta. Gada garumā ir tik daudz brīžu, kad nepieciešams apsveikt savus mīļos, ka galu galā ikvienam var aptrūkties ideju kārtējam apsveikumam. Šādos gadījumos iespējams izvēlēties universālas dāvanas vai rūpīgi pārdomāt nedaudz specifiskākas dāvanas izvēli.

Ja apsverat, ko uzdāvināt mammai Mātes dienā, paturiet prātā dažas lietas:
Kādas ir Jūsu mammas intereses? Ar ko viņa nodarbojas? Kas viņai sagādā prieku? Varbūt augu kopšana, ceļojumi vai kriminālromāni? Sekojot šim piemēram, atradīsiet ideālu Māmiņdienas dāvanu.
Cik daudz līdzekļu varat atvēlēt dāvanas iegādei? Mātes dienas dāvanai nav jābūt dārgai, lai tā sagādātu prieku un radītu pārsteigumu. To var pagatavot arī pats bez lieku līdzekļu patēriņa. Ar iepriekš noteiktu budžetu iespējams koncentrēties tikai uz tām dāvanām, kas tajā iekļaujas.
Kāda dāvana Jūsu mammai patiktu vislabāk? Ekskluzīvs roku darbs vai varbūt mammai vispār nepatīk saņemt tipiskas dāvanas? Katrs cilvēks ir atšķirīgs, katram sava gaume un pārliecība. Ja mamma labprātāk pavadītu laiku kopā, nevis saņemtu dārgu dāvanu, ņemiet to vērā un nesekojiet tam, ko izvēlas citi.
Vislabākās dāvanas ir tās, kuras izvēlas ar domu par konkrētu personu, atbilstoši viņas gaumei, personībai un uzskatiem. Bieži vien rūpīgi izvēlēts sīkums, piemēram, eleganta tējas krūze vai kaut kas pašizgatavots, var izrādīties labāka dāvana, nekā dārga prece, kas iegādāta, daudz nedomājot par tās lietderību.

Mātes dienas dāvanas ar pievienoto vērtību

Little Children Congratulating And Hug Mother In Kitchen

Bērni pasniedz mātei Māmiņdienas ziedus.

Ir tādas dāvanas, kuras var uzskatīt gandrīz par universālām. Neļaujiet sevi apmānīt ar domu, ka šādas dāvanas nav uzmanības vērtas. Šādas lietas var lieliski noderēt gan kā Mātes dienas, gan dzimšanas dienas vai jebkuras citas svētku dienas dāvanai.


Pie šādām Mātes dienas dāvanām var pieskaitīt:
• Ziedi, vāzes, dekoratīvie podi un citi interjera elementi.
• Dāvanas labam noskaņojumam, tādas kā sveces un svečturi no Pepco vai telpas aromatizētāji.
• Gardumi un ar kulināriju saistītas lietiņas.

Par godu Mātes dienai ne bez iemesla tik daudz cilvēku izvēlas grieztos vai podiņos audzētos ziedus – krāsaini augi priecē acis un aizrauj ar savu smaržu. No otras puses, telpaugus var audzēt gadiem un tie gadiem arī atgādinās par piedzīvoto mirkli. Sveces, svečturi un telpas aromatizētāji ir mazas lietiņas, kas sagādā atslābinošas atpūtas brīžus. Ja tādas lietiņas ir kvalitatīvi izgatavotas un skaisti iepakotas, tās ir lieliski piemērotas kā dāvana mammai. No otras puses, kaut kas salds, laba kafija vai tēja būs lieliska dāvana ikvienam, ne tikai mammai.

Lv Pepco Co Kupic Na Prezent Na Dzien Mamy Infografika1

PEPCO informatīva ilustrācija ar Mātes dienas svinēšanas datumiem.

Personalizētas dāvanas Māmiņdienā

Daudzi cilvēki novērtē dāvanas, kas sagatavotas īpaši viņiem. Personalizētas dāvanas nav tikai tās ar gravējumu vai apdruku, bet arī tādas, kuras iespējams pagatavot pašam.

Viena no šādām dāvanām ir albums ar ģimenes fotogrāfijām vai foto rāmis ar kopīgu fotoattēlu. Foto rāmi iespējams iegādāties veikalā, bet fotoattēla sarūpēšana, piegriešana, ielīmēšana vai apdare jau ir katra paša rokās. Jūs varat izvēlēties atsevišķas fotogrāfijas vai no tām izveidot jautru kolāžu.

Kādu dāvanu Mātes dienā var iegādāties pēdējā brīdī?

Lai gan labāk dāvanas tādiem gadījumiem kā Mātes diena izvēlēties jau laikus, dzīvē notiek dažādi, un ne vienmēr tas ir iespējams. Ja laika ir palicis pavisam maz, nejauciet galvu ar sarežģītiem meklējumiem vai paštaisītām dāvanām. Izvēlieties dāvanas, kas uzreiz pieejamas Pepco veikalos, kaut vai:
• Rotaslietas un aksesuāri – mamma noteikti priecāsies gan par jauniem auskariem, gan elegantu jostu vai rokassomu.
• Interjera elementi – piemēram, dekoratīva vāze, sveces vai spilveni viesistabai.
• Kaklauts vai mīkstas zeķītes – mazas lietas, kuras iespējams piemeklēt atbilstoši mammas gaumei.
• Grāmata – iecienītākā autora vai autores.
• Dāvanu karte – kino, teātra vai veikala.

Atcerieties, ka Mātes diena nozīmē kaut ko vairāk par dāvanām. Daudzām mammām vērtīgāki šķiet mirkļi, kurus viņas var pavadīt kopā ar saviem bērniem pie tējas vai kafijas tasītes un saldumiem vai arī aizraujošā ceļojumā. Neierobežojiet savu radošumu ar vispārpieņemtām dāvanām, uzdāviniet mammai kaut ko īpašu, kas cieši saistīts ar viņas interesēm un aizraušanos.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Strādāt no mājām un baudīt dabu

05:11
17.05.2024
80

Sanita Kalniņa Priekuļos ir ienācēja, bet te dzīvo jau desmit gadu. Pirmais, ar ko Sanitai saistās Priekuļi, ir zaļums: “Izej ārā un dodies uz jebkuru pusi, visur zaļš – tepat Kazu grava, biatlona trase, veloceliņš, kur var gan staigāt, gan skrituļot, braukt ar velosipēdu. Ar meitu bieži tur pastaigājamies.” Sanita ir audēja, strādā no mājām. […]

Dzīvesprieks cauri gadiem

21:39
16.05.2024
57

Velta Jēkabjāne dzīvoklī Ģikšos sagaida smaidīga, dzīvesprieka pilna. Viņas dzīves gudrību un optimismu ikdienā apbrīno meita, mazbērni un saņem mazmazbērni. Par allaž priecīgo prātu Velta atsmej: “Es tāda esmu!” Un piebilst, ka tāpat jau savu reizi paraud, kad atceras aizgājušos gadus. 90 gados atmiņu sakrājies daudz. Uz skolu kājām pa dubļiem, sniegu Veltas dzimtā vieta […]

Kā atbrīvoties no muskuļu sāpēm?

19:53
13.05.2024
444

Vai tevi moka muskuļu sāpes? Lasi un uzzini piecas metodes, kas palīdzēs izvairīties un atbrīvoties no tām! Sāpes muskuļos, kas pazīstamas arī kā mialģija, ir bieži sastopama problēma, ko izjūt dažāda vecuma cilvēki. Tās var rasties dažādu iemeslu dēļ, piemēram, no fiziskajām aktivitātēm, nepareizas stājas vai kādas traumas. No atslodzes līdz masāžas palīglīdzekļiem, kā https://www.notino.lv/fitnesa-piedrumi/maszas-palgldzeki/. […]

“Esmu teātrī, lai dotu cilvēkiem prieku”

05:08
13.05.2024
54

Dzimusi Rīgā, šobrīd valmieriete un nu redzama arī uz Cēsu Mazā teātra skatuves izrādē “Garā nedēļas nogale”. “Aktrise Māra Mennika ir brīnums, gan tāpēc, ka tik nemanāmi mērķtiecīgi viņa tomēr sasniegusi savu sapni un jūtas laimīga tajā, gan tāpēc, ka tik fantastiski brīvi spēj redzēt pasauli un pieņemt ārēji it kā nepopulārus brīnumus, kas viņas […]

Mammas padoms dzīvei

00:00
12.05.2024
182

Irēna Bindemane – līgatniete, māksliniece, misijas “Pakāpieni”, jauno māmiņu aprūpes centra, bijusī vadītāja, kustības “Ģimenes šūpulis” viena no dibinātājām un vienkārši mamma. Maijā, kad atzīmējam Mātes un Ģimenes dienu, Vasarsvētkus, saruna par vērtībām, dzīves skolu, sapņiem. -Kad jau vairāk skaties atpakaļ, ne tik daudz uz priekšu, daudz ko izvērtē. Nāk prātā, ko esi darījis pāri […]

Kā izvēlēties piemērotu iebūvējamo ledusskapi

22:18
10.05.2024
41

Iebūvējamie ledusskapji ir kļuvuši par populāru izvēli daudzās mājsaimniecībās, piedāvājot gan lielisku funkcionalitāti, gan vienmēr iekļaujoties virtuves stilā. Labākie iebūvējamie ledusskapji – https://220.lv/lv/g/labakie-iebuvejamie-ledusskapji Integrācija virtuvē Iebūvējamais ledusskapis ir sadzīves tehnika, kas tiek ievietota virtuves mēbelēs, radot vienotu un harmonisku dizainu. Tas palīdz saglabāt telpas estētisko vienotību un stilu. Izmantojot šo ledusskapjka tipu, ir iespēja izveidot […]

Tautas balss

Runā pilnīgus melus

21:00
16.05.2024
19
Seniore raksta:

“Kad klausies, ko saka dažu prokrievisko partiju politiķi, ir ne tikai dusmas, bet arī ļoti bēdīgi. Cilvēki bauda visus labumus, ko dod Latvijas valsts un sabiedrība un tajā pašā reizē tā nomelno notiekošo. Kā var teikt, ka skolēniem skolā nedod ēst, ja līdz ceturtajai klasei visiem bērniem pusdienas apmaksā valsts! Tad kā tu vari vispār […]

Jābūt modriem

10:21
13.05.2024
24
"Druva" lasītājs raksta:

“Raksta, ka “Balticom” ka­nālos Maskavas 9.maija parādi varēja redzēt kiberuzbrukuma rezultātā. Es gan domāju, ka vajag kārtīgi pārbaudīt arī pašu televīzijas pakalpojumu sniedzēju, cilvēkus, kas tajā brīdī bija atbildīgi. Lai nu ko kurš saka, aizdomu ēna tomēr paliek, ka viss var nebūt tik vienkārši,” pārdomās dalījās lasītājs.

Svinēsim svētkus kopā

10:21
13.05.2024
21
Seniore Z. raksta:

“Priecājos par 4.maija svētkiem Cēsīs. Bija ļoti sirsnīgs un patriotisks pasākums. Protams, palīdzēja arī tas, ka bija skaists laiks. Ir jauki, ka svētkos varam sanākt kopā, kopā priecāties un svinēt. Tādus pasākumus vajadzētu rīkot biežāk. Piemēram, arī Jāņu vakarā pilsētniekiem varētu būt skaista kopā sanākšana. Nav jau visiem lauku, kur aizbraukt. Tad Zāļu vakarā varētu […]

Krūmi aizsedz krustojumus

12:21
05.05.2024
47
Druva raksta:

“Viss sazaļojis, saplaukuši arī krūmi. Tāpēc gribētos lūgt dažos Cēsu ielu krustojumos tos pavērtēt, vai nevajag apcirpt, lai netraucē autovadītājiem pārskatīt ceļu. Nezinu, kuram dienestam vajadzētu apsekot pilsētu, bet gan jau tāds ir. Īpaši jau bažas par to, ka no krustojuma pa ietvi var izbraukt velosipēdists vai skrejriteņa vadītājs. Tie pārvietojas ātrāk nekā gājēji, un […]

Lielisks pakalpojums

12:20
05.05.2024
36
Druva raksta:

“Izlasīju avīzē par Cēsu Veselības istabu. Arī es gribu teikt paldies, ka ir vieta , kur var uzzināt to, ko par savu veselību nesaproti, jo nereti ģimenes ārstam tādas it kā vienkāršas lietas neērti prasīt. Māsiņa pastāsta, izskaidro, pasaka, kad tiešām jāmeklē dakteris, kad pietiek ar to, ko pats ikdienā vari uzlabot,” sacīja seniore.

Sludinājumi