Svētdiena, 3. maijs
Vārda dienas: Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds

Patentmaksai līdz maijam reģistrēti ap 600 cilvēku

Druva
13:16, 7. Mai, 2014

Patentmaksas maksāšanai līdz 1.maijam Valsts ieņēmumu dienestā (VID) bija reģistrēti 595 cilvēki, informēja VID Sabiedrisko attiecību daļā.

Rīgas reģionā reģistrēti 397 patentmaksas maksātāji, Vidzemē – 73, Zemgalē – 61, Kurzemē – 54, bet Latgalē – desmit patentmaksas maksātāji.

Kopumā visvairāk patentu ir izsniegts fotogrāfiem (189), auklēm (76), frizieriem (64), nagu kopšanas speciālistiem (30) un rotkaļiem (22).

Visbiežāk kā patenta darbības vietu patentmaksas maksātāji norādījuši Rīgu (314 gadījumos), Ķekavas novadu (36), Ventspili (19) un Valmieru (16).

Patentmaksa ir galīgs nodokļa maksājums par fiziskās personas iesniegumā norādīto periodu, un papildu iedzīvotāju ienākuma nodokļa vai valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas patentmaksas maksātājiem nav jāveic.

NOZARE.LV

Komentāri

Tautas balss

Sludinājumi