Raksti

Skolās

Zēnu sacensības kokapstrādē

Sācies darbs. Zēnu mājturības un tehnoloģiju olimpiādes vadītājs Aivars Lamberts pārliecinās, vai skolēni, tajā skaitā Rihards Amfelds no Stalbes vidusskolas (no kreisās) un Edgars Eglītis no Straupes pamatskolas, doto uzdevumu izpratuši.
Foto: Māris Buholcs

Cēsu Profesionālās vidusskolas jaunajā praktisko apmācību ēkā pirmo reizi sapulcējās 40 zēni, kuri mācās Amatas, Cēsu, Raunas un Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas, Priekuļu un Pārgaujas novada skolu 6. līdz 9. klasēs. Puiši bija aicināti apliecināt prasmes un iemaņas kokapstrādē. “6. un 7. klašu skolnieku uzdevums bija izgatavot balansējošu dekoru – papagaili. 8. un 9. klašu skolnieku uzdevums bija izgatavot kinētisku rotaļlietu – ķenguru,” stāsta Zēnu mājturības un tehnoloģiju skolotāju metodiskās apvienības vadītājs Aivars Lamberts.

Šoreiz skolnieku veikumu vērtēja nevis mājturības un tehnoloģiju skolotāji, bet Cēsu Profesionālas vidusskolas praktisko apmācību meistari Andrejs Kokle un Mārtiņš Jurciņš.

Rezultāti mājturības un tehnoloģiju olimpiādē

6. un 7. klasēm

1. vietā Kārlis Dieviņš no Cēsu Valsts ģimnāzijas (skolotājs Aivars Lamberts) un Zigurds Zvaigzne no Sērmūkšu pamatskolas (Mārtiņš Žēpers), 2. – Valters Vasiļjevs no Līgatnes novada vidusskolas (Aiga Vācere) un Toms Ņizins no Dzērbenes vispārizglītojošās un mūzikas pamatskolas (Sarmīte Stērste), 3. – Matīss Rudzītis no Raunas vidusskolas (Ints Skoboļevs) un Kristaps Žēpers no Skujenes pamatskolas (Mārtiņš Žēpers).

Atzinību saņēma Artis Strazdiņš no Cēsu Pilsētas vidusskolas, Jānis Miliševskis no Cēsu 1. pamatskolas, Bella Pundure no Cēsu 2. pamatskolas, Armands Zemītis no Cēsu internātpamatskolas, Miks Bērziņš no Cēsu Pastariņa sākumskolas, Dāvis Neimanis no Stalbes vidusskolas, Arnis Pētersons no Nītaures vidusskolas, Miķelis Grinbergs no Amatas pamatskolas, Pēteris Ķūķis no Raiskuma internātpamatskolas;

8. un 9. klasēm

1. – Andrejs Ķīlis no Cēsu 1. pamatskolas (Andrejs Māsēns), 2. – Reinis Matīss Upens no Cēsu 2. pamatskolas (Ingars Babahins) un Rihards Amfelds no Stalbes vidusskolas (Jānis Mičulis), 3. – Ivars Artis Urbanovičs no Cēsu Pilsētas vidusskolas, (Lienīte Rogoļeva).

Atzinību saņēma Mārcis Mičulis no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Edgars Eglītis no Straupes pamatskolas, Mikus Cimdiņš no Inešu pamatskolas, Arnolds Briezis no Raiskuma internātpamatskolas, Edijs Dzalbe no Stalbes vidusskolas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *