Raksti

Skolās

“Turības” Cēsu filiāle atklāj jauno studiju gadu

Foto: publicitātes

Sestdien, 9. septembrī, svinīgā gaisotnē tika atklāts jaunais studiju gads Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē, L. Paegles ielā 1, Cēsu Valsts ģimnāzijas zālē, kurā pulcējās 132 filiāles studenti, no kuriem 43 bija jaunie, pirmā kursa studenti. Sveikt studentus ieradās arī Biznesa augstskolas Turība rektors Aldis Baumanis, tā informē Biznesa augstskolas Turība sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Šķēle.

Viņa norāda, ka šogad lielākā daļa studēt gribētāju iestājušies studiju programmā “Finanses un grāmatvedība”, kā arī studiju programmā  “Tiesību zinātne”, nedaudz mazāk – “Mārketinga un tirdzniecības” studiju programmā.

Cēsu filiāles vadītāja Inga Jurševska sveica visus klātesošos un iepazīstināja ar filiālē strādājošiem pasniedzējiem, kuri būs galvenie studentu palīgi zināšanu un prasmju ieguvē izvēlētajā izglītības ceļā. Jaunie studenti saņēma studiju plānotājus un vecāko kursu studentu vēlējumus – regulāri apmeklēt lekcijas, nekavēties ar kontroldarbu un patstāvīgo darbu nodošanu un sadraudzēties savā starpā. Draudzīgas attiecības ar kursabiedriem palīdz atrast spēku pārvarēt grūtības un šķēršļus, ar kuriem studiju laikā nāksies sastapties.

Arī Biznesa augstskolas Turība rektors Aldis Baumanis sveica jaunos un  esošos studentus, kā arī pateicās Cēsu Valsts ģimnāzijas vadībai, Cēsu novada pašvaldībai un filiāles vadītājai par sadarbību šo 15 gadu garumā. Pēc svinīgā brīža un kopīgi nodziedātas augstskolas himnas, studenti kopā ar pasniedzējiem devās uz savām pirmajām lekcijām šajā studiju gadā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *