Raksti

Skolās

Iedvesmojošākā skolotāja titulu Vidzemē iegūst Ligita Neimane un Egita Repele

Oktobra pirmajā svētdienā noslēdzās pieteikšanās Vislatvijas iniciatīvai “Iedvesmojošākais skolotājs”, ko jau otro gadu organizē mobilo sakaru un interneta operators “Zelta Zivtiņa”. Šodien Starptautiskās skolotāju dienas ietvaros pēc visu saņemto pieteikumu izvērtēšanas tika paziņoti 10 laimīgie uzvarētāji – skolotāji, kuri iedvesmo ne vien audzēkņus un kolēģus, bet arī pārējo Latviju. Par iedvesmojošākajām skolotājām Vidzemes reģionā tika atzītas Ligita Neimane un Egita Repele, kuras pateicībā par ieguldītajiem spēkiem saņems jaunu, funkcionālu un ērtu Samsung Galaxy J3 viedtālruni. Kopumā iniciatīvas ietvaros tika saņemti ap 100 patiesi sirsnīgi, aizkustinoši stāsti par skolotājiem.

“No skolas gadiem visspilgtāk atceros nevis stundas, klases vakarus, olimpiādes vai ekskursijas, bet cilvēkus – savus klasesbiedrus un, protams, skolotājus, kuri man palīdzēja izaugt par personību, izprast svarīgākās vērtības un noteikt mērķus.

Iniciatīvas “Iedvesmojošākais skolotājs” ideja nav tikai balsojumā un dāvanās. Mēs vēlējāmies sniegt esošajiem un nu jau bijušajiem skolēniem iespēju pateikties saviem skolotājiem, kuri viņus ir mācījuši, iedvesmojoši un iedrošinājuši,” stāsta “Zelta Zivtiņas” zīmola vadītājs Agris Rencis.

Vidzemes reģionā, no kura tika saņemts visvairāk pieteikumu, žūrijas un sociālo tīklu lietotāju uzmanību izpelnījās Cēsu pilsētas pamatskolas matemātikas skolotāja Ligita Neimane un Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas vizuālās mākslas skolotāja Egita Repele. Ligitu jaunieši raksturo kā skolotāju ar zelta sirdi. Viņa ne vien iedvesmo audzēkņus uz panākumiem mācībās, bet arī daudz laika pavada kopā ar klasi ārpus stundām – ar audzinātāju skolēni piedalās ZZ Čempionātā, ir apmeklējuši AHHA zinātnes centru, skolotāja pat iedrošināja klasi piedalīties televīzijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”. Savukārt Egita Repele katrus svētkus padara par īstu mākslas festivālu. Viņa rada pati un iedvesmo arī jaunos māksliniekus katru reizi radīt ko neatkārtojamu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *