Raksti

Jaunieši

Uzņēmējdarbības skolas izlaidums pulcē jauniešus no lielākajām pilsētām

Šonedēļ Biznesa augstskolā Turība notika Uzņēmējdarbības skolas izlaidums. Uz svinīgo pasākumu un noslēguma pārbaudes testu ieradās skolēni no Liepājas, Ventspils, Talsiem un arī Cēsīm. Skolnieku skaits šogad, kas apmeklēja Uzņēmējdarbības skolas nodarbības, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, ir dubultojies, tā informē Biznesa augstskolas Turība sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Šķēle.

No 15. septembra līdz pat 8. maijam jaunieši apmeklēja nodarbības par uzņēmējdarbību, komunikāciju un biznesa ideju attīstīšanu, kā arī viesojās vairākos Latvijas uzņēmumos un tikās ar pieredzējušiem nozares pārstāvjiem. Projekta noslēgumā 130 skolēni kārtoja pārbaudes testu, lai iegūtu studijas maksas 10%, 15% un 25% atlaidi pirmajam studiju gadam Biznesa augstskolā Turība.

Pēc pārbaudes testa rezultātu paziņošanas Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis apbalvoja labākos skolēnus, sakot pateicības vārdus un laba vēlējumus: „Uzņēmējdarbības skola, tas ir ieguldījums nākotnē, man ir patiess prieks un gandarījums, ka jauniešu skaits, kas interesējas par uzņēmējdarbību ir audzis. Arī pārbaudes testu rezultāti, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, ir labāki un noslēdzoties šim projektam, mēs, kā augstskola, rīkosim diskusijas par to, kā šo projektu attīstīt nākošajā gadā. Paldies organizatoriem un Cēsu Valsts ģimnāzijas direktorei Guntai Bērziņai un Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles vadītājai Ingai Jurševskai par atsaucību un atbalstu mūsu idejām, ko virzām sabiedrībā un pasaulē.”

“Noslēguma tests ļāva jauniešiem parādīt savu spēju mobilizēties, atspoguļot izpratni par uzņēmēja darbu, kā arī pārbaudīt erudīciju dažādās dzīves jomās. Uzņēmējdarbības skolas ietvaros organizētās nodarbības, ekskursijas un uzņēmēju pieredzes stāsti ļāva jauniešiem vairāk pietuvoties un iedziļināties uzņēmējdarbības aizkulisēs, ieraudzīt iespējas un jaunus aspektus, ar kuriem ir jārēķinās kļūstot par uzņēmēju”, savu viedokli pauda Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles vadītāja Inga Jurševska.

Izlaiduma dienā jauniešiem bija iespēja noklausīties mūzikas žurnālista un Latvijas radio 5 dīdžeja Toma Grēviņa pieredzes stāstu par ikdienas darba gaitām, strādājot radio. Noslēgumā skolēni no Talsu 2. vidusskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Valsts ģimnāzijas un Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas saņēma Uzņēmējdarbības skolas sertifikātus, kas apliecina iegūtās zināšanas un prasmes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *