Pirmdiena, 15. jūlijs
Vārda dienas: Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Vidzemes policijas ziņas

Druva
14:12
05.03.2010
3

4. martā plkst. 14.42 Kocēnos, Alejas ielā, desmit gadus vecs puišelis izskrējis uz ceļa braucamās daļas tuvu braucošas automašīnas “Audi” priekšā. Zēns pa ietvi gājis kopā ar pieaugušo un uz ielas izskrējis pēkšņi, pa taciņu starp lielām sniega kaudzēm. Zēnam konstatēts galvas smadzeņu satricinājums un elkoņa kaula lūzums. Ievietots traumu nodaļā.

4. martā plkst. 17.30 Valkā, Tirgus ielā, divi 1975. un 1973. gadā dzimuši Valkas iedzīvotāji, piedraudot un pielietojot vardarbību, trešajam, ar ko kopā iepriekš lietots alkohols, atņēmuši mobilo telefonu “LG”, kredītkarti un naudu, apmēram, sešus latus.

4. martā konstatēts, ka Mazsalacas novada Skaņkalnes pagastā no degvielas mucas nozagti 100 litri dīzeļdegvielas. Zaudējumi Ls 56.12.

Saņemta virkne iesniegumu no veikala “Maxima” Valmierā. Pārskatot videoierakstus, konstatēts, ka ilgākā laika posmā (no 23. februāra) Nākotnes ielā 2 kāds vīrietis zadzis degvīnu. Veikalā viņš izdarījis deviņas reizes, kamēr vakar pieķerts. Vīrieša iecienītā marka nemainīgi bijusi 0,7 litru tilpuma degvīns “SOS”, kas maksā Ls 4.19 vai „Zeļonaja marka” Ls 7.99 vērtībā. Reizēm viņš sadzis arī desu. Noskaidrots, ka degvīnu iecienījušais “vīriņš” ir 1960. gadā dzimis valmierietis, Kauguru ielas iedzīvotājs.

4. martā saņemts iesniegums, ka 28. februārī Alūksnē no mēbeļu veikala pēc darba laika beigām nozagts dīvāns. Zaudējumi Ls 197. Pārbaudāmā persona – 1982. gadā dzimis vīrietis.

4. martā plkst. 8.34 Limbažos, Jaunā ielā, 1973. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Ford Transit” pa Jauno ielu un mēģinot izvairīties no sadursmes ar automašīnu “VW Sharan”, sabojāja savu automašīnu “Ford”.

4. martā plkst. 10.30 Limbažos, Cēsu ielā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu iebrauca stāvošā automašīnā “VW Caravella” un pēc sadursmes aizbrauca no notikuma vietas, noteiktā kārtībā neziņojot policijai.

3. martā plkst. 12 Madonā, Veidenbauma ielas 16, daudzdzīvokļu mājas pagalmā 1962. gadā dzimušam vīrietim kājā iekodis suns. 4. martā plkst. 11.50 tajā pat pagalmā suns kājā iekodis 1966. gadā dzimušai sievietei.

Alūksnes iecirknī reģistrēta informācija, ka Trapenes pagasta Līzespastā 1962. gadā dzimis vīrietis patvaļīgi nocirtis divas augošas liepas. Uzsākta resoriskā pārbaude.

Reģistrēta informācija, ka 22. februārī plkst. 13 Limbažu novada Skultes pagastā kādas saimniecības teritorijā konstatēts nelikumīgas medības. Malumednieks bija „iekārojis” stirnu āzi.

4. martā plkst. 13.55 Ķeņģos uz autoceļa Smiltene – Gulbene 16.km 1959. gadā dzimusi Lēdurgas iedzīvotāja, vadot automašīnu “Ford”, neizvēlējās ceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu. Auto saslīdējusi un ietriekusies pretī braucošajā “Ford Mondeo”, ko vadījusi 1990. gadā dzimusi Variņu iedzīvotāja. Cietušo nav. Bojāti transportlīdzekļi.

4. martā plkst. 18.30 Salacgrīvas novada Liepupes pagastā uz autoceļa Baltezers- Ainaži- Igaunijas robeža 57.km no ceļa nobraukusi un apgāzusies kādas sievietes vadīta automašīna “Mazda 3.”

4. martā plkst. 19.17 Smiltenes novada Bilskas pagastā mopēdu “YAMAHA JOG” alkohola reibumā stūrējis 1974. gadā dzimis Bilskas pagasta iedzīvotājs.

4. martā plkst. 21.40 Valmierā, Kauguru ielā, apturēta automašīna “Lada”. To 1,08 promiļu reibumā stūrējis 1961. gadā dzimis Rīgas iedzīvotājs.

4. martā plkst. 16 Strenčos, Gaidu ielā, noraujot piekaramo atslēgu iekļūts dzīvoklī. Nozagti 6 metri elektrības vadu un slēdži. Zaudējumi Ls 20. Pārbaudāmā persona – 1971. gadā dzimis Strenču iedzīvotājs.

Dace Jukāma, Valsts policijas Vidzemes reģiona

Prevencijas grupas Vecākā inspektore

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Saistītie raksti

Seminārs "Dīķis kā mazdārziņš"

17:36
15.07.2024
6

SIA “Latvijas Lauku Konsultāciju un Izglītības Cents” zivsaimniecības nodaļa) organizē izglītojošu semināru Cēsīs “Dīķis kā mazdārziņš – ierīkošana un uzturēšana” Norises datums 18.07.2024Ruckas muiža, Piebalgas iela 19, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101Laiks: 10.00 -15.00 Dalībniekiem būs iespējas iegūt zināšanas par zivju audzēšanu, zivju barošanu, par ūdens kvalitātes parametriem, kā izveidot tehniski pareizu zivju dīķi, kā arī […]

Vērtē Ungura veselību

00:00
15.07.2024
20

Ungura, Juvera, Ilzes, Nedža, Tauna un Niniera ezeros šovasar tiek veikta zinātniskā zveja un hidrobioloģiskā izpēte. Pētnieki kontrolzvejā novērtē zivju resursus, ņem ūdens paraugus, lai noteiktu ezera ekoloģisko stāvokli un zivju barības bāzi. Pie Ungura ikvienam bija iespēja parunāties ar pētniekiem, uzklausīt viņu secinājumus. “Ungurs ir viens no Latvijas priecīgākajiem ezeriem. Zivju sabiedrība ir veselīga, […]

Zinātnieki un zemnieki ilgtspējīgai saimniekošanai

00:00
14.07.2024
28

Vairāk nekā pussimts zemnieku ne tikai no Vidzemes bija sabraukuši uz Lauku dienu Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI)    Priekuļu pētniecības centrā. Kaut diena bija lietaina, slēpušies zem lietusmēteļiem un lietussargiem, zinātnieku pavadībā dalībnieki izstaigāja kartupeļu, zirņu, kviešu, miežu un rudzu selekcijas un izmēģinājuma laukus, kas tiek apsaimniekoti gan bioloģiskajā, gan integrētajā audzēšanas sistēmā. “Lauku dienā […]

Mārsnēnu teātris turpina ar pārbaudītām vērtībām

00:00
13.07.2024
28

Mārsnēnu teātris šovasar savus skatītājus iepriecināja ar pirmizrādi. “Kazlauckus prot savu darbu” – joku luga vienā cēlienā ir atsauce uz iepriekšējo izrādi “Tapiņa atgriešana”. Sezonas noslēgumā izrādīt jaunāko iestudējumu mārsnēniešiem jau ir tradīcija. Režisore Ingrīda Zilgalve pastāsta, ka “Tapiņa atgriešana” nospēlēta tik daudz reižu – 21 izrāde. Divas no tām aizvadītas Latvijas Brīvdabas etnogrāfiskajā muzejā. […]

Peldošā sala nerisinās āraišniekiem svarīgākās problēmas

00:00
12.07.2024
64

Kuplā skaitā Āraišu ezera apkārtnes iedzīvotāji bija sanākuši uz tikšanos, lai vairāk uzzinātu par pašvaldības uzsākto projektu. Plānots pētīt ūdenstilpi un tajā izveidot peldošu salu, kas veicinās bioloģisko daudzveidību un papildinās sabiedrības izglītošanas iespējas. Peldošā sala Āraišu ezerā tiks izvietota ezera vides stāvokļa uzlabošanai, skaidroja Cēsu novada pašvaldības projekta vadītāja Zane Pīpkalēja. Salā būs putnu […]

Raunā satikās “Pļavā”

00:00
11.07.2024
58

Piepildīts vakars un diena – kārtējo reizi var teikt par festivālu “Rodam Raunā”. Šīgada tēma bija “Pļava”, un ikviens varēja pārliecināties, kas tik pļavā nenotiek un ko tā dod mums. Festivāls iesākās ar koncertu Ilvas un Jāņa Lodziņu kolekcijas dārzā. Mierīgajā piektdienas vakarā pēc neliela lietus uz Ances Krauzes un Zigfrīda Muktupāvela koncertprogrammu “Violets”, kur  […]

Tautas balss

Prieks par sakārtoto un skaisto ielu

17:29
15.07.2024
5
Cēsniece O. raksta:

“Cēsīs, atjaunotajā Bērzaines ielas posmā, ierīkoti glīti soliņi un atkritumu urnas, apkārtne tīra. Jauki tur piesēst. Bērzaines iedzīvotāji beidzot ir ieguvēji. Labi sakārtota gan Gaujas, gan Bērzaines iela. Par to prieks,” pārdomās dalījās seniore, cēsniece O.

Haoss ar pasažieru pārvadājumiem

17:28
15.07.2024
5
Lasītājs J. raksta:

“Ik pa brīdim parādās ziņas, ka nav skaidrs, kas mūspusē nodrošinās sabiedriskā transporta pakalpojumus. Valsts pasūtījumā ar līgumiem un pārsūdzībām tāds juceklis, ka neviens no malas netiek skaidrībā. Jūnija nogalē pakalpojumu atļāva veikt CATA, bet tikai līdz gada beigām. Taču nav dzirdams, ko atbildīgie dara, lai sajukums neturpinātos. Nesaprotu, kā Satiksmes ministrija pieļauj tādu bardaku,” […]

Nevar sagaidīt

16:55
15.07.2024
4
Piebaldzēns raksta:

“Sola un sola, ka Jaunpiebalgā drīz būs gatavs pansionāts, bet kā nav, tā nav. Gan jau vainojami būvnieki, bet žēl, ka vietējai varai nav nekādu iespēju procesu pasteidzināt. Tur būtu gan darba vietas vietējiem, gan pagastā apgrozītos vairāk cilvēku, proti, pie pansionāta iemītniekiem brauktu ciemos tuvinieki, draugi. Tirgotājiem būtu lielāks apgrozījums,” pārdomās dalījās piebaldzēns.

Botāniskais dārzs pilsētas centrā

16:54
15.07.2024
5
Cēsnieks O. raksta:

“Gāju Cēsīs pa Rīgas ielu, mani uzrunāja tūristi, ārzemnieki. Lūdza padomu, kā aizbraukt uz Līgatni, jautāja par Cēsīm. Un prasīja, kā var iekļūt Rīgas ielas botāniskajā dārzā. Jā, tur īpašums, kura adrese ir Rīgas iela 41, aizaudzis ar kokiem, krūmiem. No ielas to nodala dēļu žogs, gājējus šī vieta netraucē, bet iebraucējiem rada dīvainu iespaidu,” […]

Trūkst inženieru

10:49
09.07.2024
23
J. raksta:

“Ziņās televīzijā stāsta, ka Latvijā trūkst augsti kvalificētu speciālistu mežsaimniecībā un lauksaimniecībā. Jau labi zinām, ka trūkst arī celtniecības inženieru, elektroinženieru un līdzīgu profesiju speciālistu. Te nu esam nonākuši ar savu izglītības sistēmu. Ja bērnam skolā neiemāca rēķināt, ja viņš neapgūst fizikas, ķīmijas pamatus, tad vēlāk, protams, neizvēlas studēt inženierzinātnes, profesijas, kas saistītas ar matemātiku, […]

Sludinājumi