Pirmdiena, 15. jūlijs
Vārda dienas: Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Vidzemes policijas ziņas

Druva
13:29
18.03.2010
4

Reģistrēta informācija par trīs ugunsnelaimēm.

17. martā plkst. 3.38 Kocēnu pagasta Rubenē pie sabiedriskā transporta pieturas “Podzēni” aizdegusies pirts. Ugunsgrēkā izdedzis pirts jumts 30 kvadrātmetru platībā. Tiek noskaidroti aizdegšanās cēloņi.

17. martā plkst. 10.40 Madonas novada Praulienas pagastā degusi māja. Ugunsgrēka izcelšanās iemesls – nepareiza kurināšana. No degošās mājas divi 1970. un 1959. gadā dzimuši vīrieši, Praulienas pagasta iedzīvotāji iznesuši 1929. gadā dzimušu sirmgalvi, kurai slimnīcā konstatēta saindēšanās ar tvana gāzi.

17. martā plkst. 9.10 Amatas novada Skujenes pagastā nodegusi māja Ķūķēgas. Pēc ugunsgrēka likvidēšanas mājās atrasts sadedzis cilvēka līķis. Tiek noskaidrota bojāgājušā personība. Uzsākts kriminālprocess.

17. martā plkst. 4.30 no rīta konstatēts, ka, uzlaužot piekaramo atslēgu, iekļūts kāda SIA mehāniskajās darbnīcās Stalbes pagasta Rozulā un nozagta dīzeļdegviela. Kopējais radīto zaudējumu apjoms Ls 204.

17. marta rītā konstatēts, ka degviela, atlaužot piekaramās atslēgas, nozagta arī no SIA “Druva” mehāniskajām darbnīcām Smiltenes novada Bilskas pagastā. Tur no diviem teritorijā novietotiem traktoriem nozagti 80 litri degvielas. Zaudējumi Ls 58,40.

Saņemts iesniegums, ka no 5. līdz 11. martam Mazsalacā, Pērnavas ielā 13, no neaizslēgta dzīvokļa nozagts dators “A7600X”. Zaudējumi īpašniekam, 1985. gadā dzimušam vīrietim Ls 200.

Reģistrēta informācija par diviem ceļu satiksmes negadījumiem. Abi notikuši Limbažu novada teritorijā. 17. martā plkst. 13.30 Limbažos, Noliktavas un Cēsu ielu krustojumā, 1952. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi 80” nedeva ceļu automašīnai “Volvo” ar piekabi, kuras vadītājam bija braukšanas priekšrocības. Sadursmē bojātas abas automašīnas.

17. martā plkst. 18 Limbažu novada Skultes pagastā 1962. gadā dzimuša Skultes pagasta iedzīvotāja vadītā automašīnu “Nissan” sadūrās ar 1975. gadā dzimuša vīrieša vadītu baļķvedēju “Volvo”.

17. martā plkst. 10.05 Madonā, Rūpniecības ielā 38, kāds autovadītājs iebraucis stāvēšanai novietotā automašīnā “Ford” un aizbraucis no notikuma vietas par sadursmi noteiktā kārtībā neziņojot policijai.

17. martā plkst. 17 Valmierā pie nama Tērbatas ielā 24 automašīnas “Opel” vadītājs, 1986. gadā dzimis vīrietis, nepakļāvās policijas darbinieku prasībām apstāties un turpināja ceļu, nogriežoties pa Palejas ielu. Tur policija veica automašīnas piespiedu apstādināšanu. Tās vadītājs, 1986. gadā dzimis Jeru pagasta iedzīvotājs automašīnu vadījis bez atbilstošas kategorijas autovadītāja tiesībām.

17. martā plkst. 10.40 Alūksnē, Helēnas ielā, veikalā “Super Netto” pagaidām nenoskaidrota persona nozagusi degvīna pudeli Ls 1,47 vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

17. martā plkst. 16.20 konstatēts, ka Alūksnē, Helēnas ielā, veikalā “Super Netto” nozagta degvīna pudele Ls 1,47 vērtībā. Pārbaudāmā persona – 1972. gadā dzimusi Alūksnes iedzīvotāja.

17. martā Valkas iecirknī ar iesniegumu griezusies 1957. gadā dzimusi Smiltenes iedzīvotāja. Viņa informējusi policiju, ka 15. martā no viņai piederošā dzīvokļa Baznīcas ielā 13 nozagts digitālais fotoaparāts “Sony”. Zaudējumi Ls 120.

16. martā laikā no plkst. 14.40 līdz 16.45 Madonā kādā no izglītības iestādēm sacensību laikā 1991. gadā dzimušam jaunietim nozagts virsdrēbēs atstāts mobilais telefons “Nokia”.

Policija jau informēja, ka 4.marta naktī vairākiem veikaliem (SPORT 2000, Puķu Bode un Daba runā) Valmierā, Rīgas ielā, izsisti logu stikli un par minēto noziedzīgo nodarījumu tiek turētas aizdomās divas personas – 1992. un 1993. gadā dzimuši valmierieši, kas jau agrāk par dažādiem pārkāpumiem bijuši policijas redzeslokā. Policija lūdz atsaukties aculieciniekus, kas var sniegt kādu informāciju par notikušo noziedzīgo nodarījumu. Zvanīt 64201300 vai 26350762

Dace Jukāma, Valsts policijas Vidzemes reģiona

Prevencijas grupas Vecākā inspektore

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Saistītie raksti

Zinātnieki un zemnieki ilgtspējīgai saimniekošanai

00:00
14.07.2024
19

Vairāk nekā pussimts zemnieku ne tikai no Vidzemes bija sabraukuši uz Lauku dienu Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI)    Priekuļu pētniecības centrā. Kaut diena bija lietaina, slēpušies zem lietusmēteļiem un lietussargiem, zinātnieku pavadībā dalībnieki izstaigāja kartupeļu, zirņu, kviešu, miežu un rudzu selekcijas un izmēģinājuma laukus, kas tiek apsaimniekoti gan bioloģiskajā, gan integrētajā audzēšanas sistēmā. “Lauku dienā […]

Mārsnēnu teātris turpina ar pārbaudītām vērtībām

00:00
13.07.2024
22

Mārsnēnu teātris šovasar savus skatītājus iepriecināja ar pirmizrādi. “Kazlauckus prot savu darbu” – joku luga vienā cēlienā ir atsauce uz iepriekšējo izrādi “Tapiņa atgriešana”. Sezonas noslēgumā izrādīt jaunāko iestudējumu mārsnēniešiem jau ir tradīcija. Režisore Ingrīda Zilgalve pastāsta, ka “Tapiņa atgriešana” nospēlēta tik daudz reižu – 21 izrāde. Divas no tām aizvadītas Latvijas Brīvdabas etnogrāfiskajā muzejā. […]

Peldošā sala nerisinās āraišniekiem svarīgākās problēmas

00:00
12.07.2024
53

Kuplā skaitā Āraišu ezera apkārtnes iedzīvotāji bija sanākuši uz tikšanos, lai vairāk uzzinātu par pašvaldības uzsākto projektu. Plānots pētīt ūdenstilpi un tajā izveidot peldošu salu, kas veicinās bioloģisko daudzveidību un papildinās sabiedrības izglītošanas iespējas. Peldošā sala Āraišu ezerā tiks izvietota ezera vides stāvokļa uzlabošanai, skaidroja Cēsu novada pašvaldības projekta vadītāja Zane Pīpkalēja. Salā būs putnu […]

Raunā satikās “Pļavā”

00:00
11.07.2024
58

Piepildīts vakars un diena – kārtējo reizi var teikt par festivālu “Rodam Raunā”. Šīgada tēma bija “Pļava”, un ikviens varēja pārliecināties, kas tik pļavā nenotiek un ko tā dod mums. Festivāls iesākās ar koncertu Ilvas un Jāņa Lodziņu kolekcijas dārzā. Mierīgajā piektdienas vakarā pēc neliela lietus uz Ances Krauzes un Zigfrīda Muktupāvela koncertprogrammu “Violets”, kur  […]

Cēsis “Lampā” iziet plašu diskusiju loku

00:00
10.07.2024
58
1

Sarunu festivālā “Lampa” Cēsu novada pašvaldība savā sarunu telpā astoņās diskusijās bija izvēlējusies ļotidažādas tēmas: kultūras mantojums, kosmoss, digitālās prasmes, stilīgas mazpilsētas, apritīga būvniecība, bioreģions, kultūra un veselība, izglītība un inovācijas publiskajā pārvaldē. “Sarunu festivāls “Lampa” ir stabila vērtība desmit gadu garumā, tādēļ varam teikt, ka nav “Lampas” bez Cēsīm un Cēsis bez “Lampas”,” teic […]

Aicinām balsot par titula ieguvēju

11:07
09.07.2024
73
1

Sākusies balsošana par titula “Cēsnieks 2024” pretendentiem. Šogad pagodināšanai izvirzīti četri pretendenti. Žūrijas komisija balsošanai izvirzījusi: Natāliju Kramu, ilg­gadējo Cēsu bibliotēkas vadītāju, Vladimiru Kiseļovu, basketbola treneri, Ievu Moricu, sarunu festivāla LAMPA direktori, un Gunitu Bārdu, koncertu un pasākumu režisori, brīvprātīgā darba veicēju. “Cēsnieka” balvu piešķir jau vairāk nekā ceturtdaļgadsimtu. Tas ir uzņēma “Cēsu alus” un […]

Tautas balss

Trūkst inženieru

10:49
09.07.2024
23
J. raksta:

“Ziņās televīzijā stāsta, ka Latvijā trūkst augsti kvalificētu speciālistu mežsaimniecībā un lauksaimniecībā. Jau labi zinām, ka trūkst arī celtniecības inženieru, elektroinženieru un līdzīgu profesiju speciālistu. Te nu esam nonākuši ar savu izglītības sistēmu. Ja bērnam skolā neiemāca rēķināt, ja viņš neapgūst fizikas, ķīmijas pamatus, tad vēlāk, protams, neizvēlas studēt inženierzinātnes, profesijas, kas saistītas ar matemātiku, […]

Nav, no kā ietaupīt

15:13
05.07.2024
23
Seniore raksta:

“Ja cels pievienotās vērtības nodokli, tiem, kas dzīvo pieticīgi, būs vēl grūtāk. Tāpat jau no pensijas nekas nepaliek pāri, kad nopērku pārtiku. Ja tā būs dārgāka, tad vairs par dzīvokli arī nevarēšu samaksāt. No ēdiena neko ietaupīt nevaru, tāpat jau pērku tikai akciju preces,” pauda seniore.

Par ko uztraucas, par ko ne

15:13
05.07.2024
26
Iedzīvotāja raksta:

“Kad Cēsu Pils parkā notiek pasākumi, no centra līdz Festivāla ielai slēdz Lenču ielu. Un neviens neuztraucas, ka vairākas dienas Festivāla ielas iedzīvotājus traucē vēl lielāka satiksmes plūsma. Par Rīgas ielu gan visi raizējas, tur cilvēkiem neesot droši, iemītniekus traucē mašīnu trokšņi. Bet kā ar mums, kas dzīvo Festivāla ielā?” bija neapmierināta iedzīvotāja.

Apburtais loks

15:03
05.07.2024
26
1
Seniore raksta:

“Tomēr cilvēki spēj ietekmēt situāciju. Latvijas Pasts neuzdrošinās slēgt visas nodaļas, tās paliks arī laukos, lasu, pavisam 155. Tomēr 12 slēgšot, vienu no tām arī Cēsīs. Divas mūsu pilsētā neesot obligātas. Jau tā pastā bieži ir rindas, tagad būs vēl garākas. Un tad cilvēki neizvēlas šos pakalpojumus, bet Pasts tik saka, ka cilvēkiem tos nevajag,” […]

Cenas pārāk augstas

15:03
05.07.2024
30
Lasītāja O. raksta:

“Dārzeņaudzētāji saka, ka produkcija dārgāka, jo lielāks pievienotās vērtības nodoklis, kādu laiku bija pieci procenti, tad 12. Taču septiņu procentu palielinājums nav tik liels, lai piemēram, par lauka gurķiem prasītu gandrīz trīs eiro kilo­gramā. Var jau būt lielu uzcenojumu uzliek tirgotāji, tad audzētājiem jārunā ar tiem. Cenām jābūt samērīgām,” pau­da lasītāja O.

Sludinājumi