Piektdiena, 19. jūlijs
Vārda dienas: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Nākamsezon neplāno kardināli paaugstināt biļešu cenas uz Rīgas “Dinamo” spēlēm

Druva
09:14
19.03.2010
3

Nākamsezon nav plānots kardināli paaugstināt biļešu cenas uz hokeja kluba Rīgas “Dinamo” spēlēm Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), intervijā laikrakstam “Latvijas Avīze” norāda AS “Dinamo Rīga” ģenerāldirektors Zigmārs Priede.

“Jāņem vērā situācija valstī, un perspektīvas nav rožainas. Kardinālu paaugstinājumu noteikti nebūs, un cenas, iespējams, paliks tādas pašas kā šosezon. Analizēsim,” uzsver Priede.

Šosezon klubam izdevies pārdot aptuveni 1000 abonementus, nākamās sezonas abonementu tirdzniecība tiks sākta uzreiz pēc šīs sezonas beigām. Klubs cer palielināt ieņēmumus šajā jomā un pārdot vairāk abonementus, jo tas ir fiksētais ienākums, kas ļauj labāk saplānot budžetu.

Lai gan par sadarbību nākamajā sezonā pašlaik sponsoru līgums parakstīts vienīgi ar “Aldari”, nojausmas esot pozitīvas. “Sarunās ar sponsoriem jūtu interesi un nešaubos, ka būs jauni piedāvājumi,” akcentē “Dinamo Rīga” ģenerāldirektors.

Šosezon katru KHL turnīra spēli apmeklēja vidēji virs 7000 skatītāju, kas ir vairāk nekā pirmajā sezonā, kad bija ap 6000. “Dinamo Rīga” mērķis ir pilna arēna katrā spēlē.

“Iepriekšējā sezonā mūsu budžeta ieņēmumu daļa, ko veidoja vietējie sponsori, biļešu tirdzniecība un pašu ieņēmumi, bija 19%, bet šosezon – jau 36%. Tātad paši spējām nopelnīt gandrīz divreiz vairāk nekā pērn. Komercija jāaktivizē vēl vairāk. “Dinamo” produktu līnija ir tikai mazs solītis šajā virzienā,” uzsver Priede. “To nepieprasa ne “Gazprom”, ne “Itera Latvija”. Paši vēlamies šo tautas projektu attīstīt ilgtermiņā, tādēļ jābūt arī finansiālajam balstam.”

“Dinamo” panākumi KHL izslēgšanas spēlēs nodrošina klubam par 15% lielākus ieņēmumus no spēles, salīdzinot ar regulārā turnīra cīņām. No divām jau notikušajām un abām nākamnedēļ paredzētajām Gagarina kausa izcīņas spēlēm tiks iekasēti aptuveni 200 000 latu.

Otrajā sezonā kluba pārdoto suvenīru apjoms krities – pazeminājusies cilvēku pirktspēja, daļa līdzjutēju suvenīrus iegādājās jau pirmajā sezonā. Tomēr kluba ieņēmumi no suvenīriem palielinājušies, jo līgums ar iepriekšējo ražotāju un pārdevēju nebija izdevīgs un tika lauzts.

Kopumā, lai gan klāt nācis pilnvērtīgs fārmklubs, kura izmaksas ir vairāki simti tūkstošu latu, “Dinamo Rīga” prognozē pozitīvu bilanci sezonas noslēgumā.

Komentējot pieredzējušu spēlētāju iegādi sezonas laikā, Priede uzsver: “Mums bija nauda neparedzētiem gadījumiem, bet sastāvu varējām papildināt arī tāpēc, ka palielinājās mūsu pašu ieņēmumi. Sākumā budžetu plānojām 15 miljonu ASV dolāru apmērā, bet ieņēmumu daļa pieaugusi par 11%, un nākamajā sezonā gribam to vēl palielināt.”

Lūgts vērtēt diskusiju, vai valsts uzņēmumiem vajadzētu atbalstīt “Dinamo”, Priede norāda, ka tuvākajā laikā ekonomiskā situācija valstī neuzlabosies, taču cilvēkiem vajag pozitīvas emocijas, iespēju lepoties vismaz ar kādu Latvijas produktu.

“Bez šīm emocijām dzīve būs vēl sarežģītāka. Sports ir iespēja kaut uz pāris stundām aizmirst ikdienas problēmas, gūt pozitīvu lādiņu. Mēs saprotam, ka šis nav labākais laiks lūgt palīdzību, bet ilgtermiņā valsts atbalsts šim projektam būtu ļoti apsveicams,” akcentē kluba pārstāvis.

Pēc NOZARE.LV

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Saistītie raksti

Sportiskā ģimenes diena Rīdzenē

00:00
19.07.2024
19

Ģimenes sporta dienā “Pilna laime, kad sporto saime!” Vaives pagasta Rīdzenē biedrība “Kiwanis Cēsis” otro gadu pulcināja vietējā un tuvējo pagastu iedzīvotājus aktīvi izkustēties. Uz pasākumu bija ieradies ap simt cilvēku. Ikviens varēja piedalīties skrējienā, mest šautriņas, spēlēt volejbolu, galda tenisu, kā arī dažādas lielformāta un neierastākas izklaidējošas spēles, būt kopā un noslēgumā ēst uz […]

Raunā Dziesmu svētkos svin Cimzes jubileju

00:00
19.07.2024
22

Raunā pie novadnieka Jāņa Cimzes pieminekļa dienas gaitā sagūla ziedu paklājs, bet brīvdabas estrādē izskanēja viņa 210.jubilejai veltītais koru koncerts “Rotā Dziesma”. Tā raunēnieši un astoņu kolektīvu dziedātāji godināja latviešu kora mūzikas pamatlicēju. Vai nu dienas gaitā mēģinājumos    pāri Raunai izskanējušās dziesmas, vai    vēlēšanās dzirdēt Raunas Dziesmu svētku kori, vai, iespējams, cita iemesla […]

Amatas apvienības svētkos ceļ godā pļaušanu ar izkapti

00:00
18.07.2024
126

Nītaurē tikās pieci pagasti, kas savulaik veidoja Amatas novadu, tagad svinot apvienības svētkus. Bija daudz aizraujošu atrakciju un koncertu, bet zīmīgākais notikums – nītaurieši uzspodrināja senāk laukos neaizstājamās prasmes, proti, rīkoties ar izkapti. “Pļaušanai ar izkapti Nītaurē ir tradīcijas. Nītaurieši gan bijuši labākie Latvijas čempionātā pļaušanā, gan paši bijuši šo sacensību rīkotāji,” stāsta Nītaures kultūras […]

Pārstāvēt savu pagastu Kanādā

00:00
17.07.2024
130

Kanādā, Toronto, aizvadīti 16. Dziesmu un deju svētki. Tie tagad ir atmiņas, emocijas, prieks par kopābūšanu, satiktiem un iepazītiem cilvēkiem. Zaubes jauktā kora dziedātājiem neaizmirstams notikums, kuram veltīts daudz laika un enerģijas, lai kļūtu par Dziesmu svētku dalībniekiem. Pēc 2023.gada XXVII Vispārējajiem latviešu dziesmu un XVII Deju svētkiem zaubēnietis    Arnis Zvaigzne korim ierosināja braukt uz […]

Ar mākslu pret vardarbību

05:14
16.07.2024
17

Cēsīs, Raunas ielas 8 iekšpagalmā, garāmgājēji nevar nepamanīt sienas gleznojumu. Tajā sieviete, kurai uzglūn čūska, bet kāda roka uzbrucēju satver. Kā stāsta biedrības “Latvian Association for Youth Activists”  vadītāja Marija Groza, gleznojums simbolizē  solidaritāti un atbalstu pret vardarbībā cietušajāmsievietēm. Darba autore ir lietuviešu māksliniece Egle Narbutaite. “Vēlējos ilustrēt spēcīgu sievieti, kura spēj stāties pretī briesmām un […]

Ūdenslīdēju mācībās atgādina par drošību pie ūdens

00:00
16.07.2024
161

Šī gada peldēšanās sezonā no ūdenstilpēm izcelti jau 27 bojāgājušie, 2024. gadā līdz šim – 52 cilvēki. Peldsezonā pēdējos trīs gados Valts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) no ūdens izceļ vidēji 50 bojāgājušos. Lai spētu pēc iespējas operatīvāk sniegt palīdzību slīkstošajam vai arī atrast noslīkušo, ūdenslīdēji reizi mēnesī rīko mācības praktisko iemaņu nostiprināšanai. Šonedēļ tās […]

Tautas balss

Prieks par sakārtoto un skaisto ielu

17:29
15.07.2024
25
Cēsniece O. raksta:

“Cēsīs, atjaunotajā Bērzaines ielas posmā, ierīkoti glīti soliņi un atkritumu urnas, apkārtne tīra. Jauki tur piesēst. Bērzaines iedzīvotāji beidzot ir ieguvēji. Labi sakārtota gan Gaujas, gan Bērzaines iela. Par to prieks,” pārdomās dalījās seniore, cēsniece O.

Haoss ar pasažieru pārvadājumiem

17:28
15.07.2024
21
Lasītājs J. raksta:

“Ik pa brīdim parādās ziņas, ka nav skaidrs, kas mūspusē nodrošinās sabiedriskā transporta pakalpojumus. Valsts pasūtījumā ar līgumiem un pārsūdzībām tāds juceklis, ka neviens no malas netiek skaidrībā. Jūnija nogalē pakalpojumu atļāva veikt CATA, bet tikai līdz gada beigām. Taču nav dzirdams, ko atbildīgie dara, lai sajukums neturpinātos. Nesaprotu, kā Satiksmes ministrija pieļauj tādu bardaku,” […]

Nevar sagaidīt

16:55
15.07.2024
15
Piebaldzēns raksta:

“Sola un sola, ka Jaunpiebalgā drīz būs gatavs pansionāts, bet kā nav, tā nav. Gan jau vainojami būvnieki, bet žēl, ka vietējai varai nav nekādu iespēju procesu pasteidzināt. Tur būtu gan darba vietas vietējiem, gan pagastā apgrozītos vairāk cilvēku, proti, pie pansionāta iemītniekiem brauktu ciemos tuvinieki, draugi. Tirgotājiem būtu lielāks apgrozījums,” pārdomās dalījās piebaldzēns.

Botāniskais dārzs pilsētas centrā

16:54
15.07.2024
22
Cēsnieks O. raksta:

“Gāju Cēsīs pa Rīgas ielu, mani uzrunāja tūristi, ārzemnieki. Lūdza padomu, kā aizbraukt uz Līgatni, jautāja par Cēsīm. Un prasīja, kā var iekļūt Rīgas ielas botāniskajā dārzā. Jā, tur īpašums, kura adrese ir Rīgas iela 41, aizaudzis ar kokiem, krūmiem. No ielas to nodala dēļu žogs, gājējus šī vieta netraucē, bet iebraucējiem rada dīvainu iespaidu,” […]

Trūkst inženieru

10:49
09.07.2024
29
J. raksta:

“Ziņās televīzijā stāsta, ka Latvijā trūkst augsti kvalificētu speciālistu mežsaimniecībā un lauksaimniecībā. Jau labi zinām, ka trūkst arī celtniecības inženieru, elektroinženieru un līdzīgu profesiju speciālistu. Te nu esam nonākuši ar savu izglītības sistēmu. Ja bērnam skolā neiemāca rēķināt, ja viņš neapgūst fizikas, ķīmijas pamatus, tad vēlāk, protams, neizvēlas studēt inženierzinātnes, profesijas, kas saistītas ar matemātiku, […]

Sludinājumi