Piektdiena, 12. jūlijs
Vārda dienas: Indriķis, Ints, Namejs

Latgalē un Vidzemē applūduši vairāku vietējo autoceļu posmi

Druva
10:50
04.04.2010
2

Latgalē un Vidzemē applūduši vairāku vietējo autoceļu posmi, liecina informācijas VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā.

Patlaban braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apmierinoša. Valsts vietējos autoceļus vietām vēl klāj piebraukta sniega kārta, atsevišķos posmos intensīvas sniega kušanas un ūdens līmeņa celšanās applūduši autoceļu posmi.

Informācija “Latvijas Valsts ceļu” mājaslapā liecina, ka straujā atkušņa un ūdens līmeņa celšanās dēļ Jēkabpils apkaimē applūdis vietējais autoceļš Jēkabpils – Dignāja – Ilūkste no 47. līdz 53.kilometram jeb posmā Dunava – Cukuriņi. Autovadītāji aicināti šī posma apbraukšanai izmantot apbraucamos ceļus Rubeņi – Dunava un Ilūkste – Bebrene – Birži.

Daugavpils apkaimē applūduši vairāku vietējo autoceļu posmi. Applūdis ceļš Rubanišķi – Svente – Šarlote līdz 2.kilometram un ceļš Ilūkste – Rubanišķi – Daugavpils no 1,6.kilometra līdz 17,5.kilometram. Autovadītāji tiek lūgti šo posmu apbraukšanai izmantot alternatīvus ceļus.

Daugavpils apkaimē applūdis arī vietējais autoceļš Ilūkste – Līksna no 2. līdz 4.kilometram un vietējais autoceļš Bebrene – Zariņi – Dviete 3. un 4.kilometrā. Autovadītāji tiek lūgti atturēties no šo posmu izmantošanas.

Ūdens līmeņa celšanās dēļ Cēsu apkaimē ir bojāts vietējais autoceļš Asaru ezers – Melturi posmā no Spāres līdz Pleskavas šosejai, autovadītāji aicināti šī posma apbraukšanai izmantot alternatīvus ceļus.

Ceļoties ūdens līmenim Aģes upē, applūdis vietējais autoceļš Saulkrasti – Vidriži 7,5.kilometrā jeb Limbažu apkaimē, tāpēc autovadītāji lūgti šī posma apbraukšanai izmantot alternatīvus ceļus.

Savukārt uz autoceļa Rīga – Daugavpils – Krāslava – Baltkrievijas robeža 63.kilometrā posmā starp Kaibalu un Dzelmēm ieviests braukšanas ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā.

Atkušņa un ūdens līmeņa celšanās dēļ bijušajā Aizkraukles rajonā ir applūdis vietējais autoceļš Nereta – Grīcgale – Erberģe 19,8.kilometrā, kā arī vietējais autoceļš Spriciņi – Lujāni 1.6.kilometrā. Autovadītāji tiek lūgti šo posmu apbraukšanai izmantot alternatīvus ceļus.

Savukārt bijušajā Preiļu rajonā ir applūdis vietējais autoceļš Rožupe – Švirksti posmā no 2.līdz 2.4.kilometram, autovadītāji aicināti iespēju robežās izvairīties no šī posma izmantošanas un posma apbraukšanai izmantot alternatīvus ceļus.

Straujā atkušņa un ceļa nestspējas samazināšanās dēļ uz autoceļa Valmiera – Rūjiena – Igaunijas robeža posmā no tilta pār Sedas upi (28,8. kilometrs) līdz Rūjienas pilsētai izvietotas ātrumu ierobežojuma zīmes.

Pēc LETA

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Saistītie raksti

Peldošā sala nerisinās āraišniekiem svarīgākās problēmas

00:00
12.07.2024
25

Kuplā skaitā Āraišu ezera apkārtnes iedzīvotāji bija sanākuši uz tikšanos, lai vairāk uzzinātu par pašvaldības uzsākto projektu. Plānots pētīt ūdenstilpi un tajā izveidot peldošu salu, kas veicinās bioloģisko daudzveidību un papildinās sabiedrības izglītošanas iespējas. Peldošā sala Āraišu ezerā tiks izvietota ezera vides stāvokļa uzlabošanai, skaidroja Cēsu novada pašvaldības projekta vadītāja Zane Pīpkalēja. Salā būs putnu […]

Raunā satikās “Pļavā”

00:00
11.07.2024
39

Piepildīts vakars un diena – kārtējo reizi var teikt par festivālu “Rodam Raunā”. Šīgada tēma bija “Pļava”, un ikviens varēja pārliecināties, kas tik pļavā nenotiek un ko tā dod mums. Festivāls iesākās ar koncertu Ilvas un Jāņa Lodziņu kolekcijas dārzā. Mierīgajā piektdienas vakarā pēc neliela lietus uz Ances Krauzes un Zigfrīda Muktupāvela koncertprogrammu “Violets”, kur  […]

Cēsis “Lampā” iziet plašu diskusiju loku

00:00
10.07.2024
50
1

Sarunu festivālā “Lampa” Cēsu novada pašvaldība savā sarunu telpā astoņās diskusijās bija izvēlējusies ļotidažādas tēmas: kultūras mantojums, kosmoss, digitālās prasmes, stilīgas mazpilsētas, apritīga būvniecība, bioreģions, kultūra un veselība, izglītība un inovācijas publiskajā pārvaldē. “Sarunu festivāls “Lampa” ir stabila vērtība desmit gadu garumā, tādēļ varam teikt, ka nav “Lampas” bez Cēsīm un Cēsis bez “Lampas”,” teic […]

Aicinām balsot par titula ieguvēju

11:07
09.07.2024
60
1

Sākusies balsošana par titula “Cēsnieks 2024” pretendentiem. Šogad pagodināšanai izvirzīti četri pretendenti. Žūrijas komisija balsošanai izvirzījusi: Natāliju Kramu, ilg­gadējo Cēsu bibliotēkas vadītāju, Vladimiru Kiseļovu, basketbola treneri, Ievu Moricu, sarunu festivāla LAMPA direktori, un Gunitu Bārdu, koncertu un pasākumu režisori, brīvprātīgā darba veicēju. “Cēsnieka” balvu piešķir jau vairāk nekā ceturtdaļgadsimtu. Tas ir uzņēma “Cēsu alus” un […]

Teju 100 goda konsuli iepazīst Cēsis

00:00
09.07.2024
51

Turpat simts goda konsulu no vairāk nekā 40 valstīm piedalījās 11. Latvijas goda konsulu sanāksmē, trešajā dienā iepazīstot arī Cēsis. Dalībnieki Kosmosa izziņas centrā tikās ar novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, iepazina izziņas centru, vecpilsētu un viesošanos noslēdza Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. Pārstāvētas bija ļoti dažādas valstis, gan Rietumeiropas, arī Skandināvijas, bija goda konsuls no ASV, […]

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 27 izsaukumi

17:37
08.07.2024
30

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 5. jūlija plkst. 6.30 līdz 8. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 27 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, kā arī vēl trīs bija maldinājumi. Piektdien plkst. 14.23 VUGD saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Raiskuma pagastu, kur vienstāva dzīvojamā mājā […]

Tautas balss

Trūkst inženieru

10:49
09.07.2024
20
J. raksta:

“Ziņās televīzijā stāsta, ka Latvijā trūkst augsti kvalificētu speciālistu mežsaimniecībā un lauksaimniecībā. Jau labi zinām, ka trūkst arī celtniecības inženieru, elektroinženieru un līdzīgu profesiju speciālistu. Te nu esam nonākuši ar savu izglītības sistēmu. Ja bērnam skolā neiemāca rēķināt, ja viņš neapgūst fizikas, ķīmijas pamatus, tad vēlāk, protams, neizvēlas studēt inženierzinātnes, profesijas, kas saistītas ar matemātiku, […]

Nav, no kā ietaupīt

15:13
05.07.2024
23
Seniore raksta:

“Ja cels pievienotās vērtības nodokli, tiem, kas dzīvo pieticīgi, būs vēl grūtāk. Tāpat jau no pensijas nekas nepaliek pāri, kad nopērku pārtiku. Ja tā būs dārgāka, tad vairs par dzīvokli arī nevarēšu samaksāt. No ēdiena neko ietaupīt nevaru, tāpat jau pērku tikai akciju preces,” pauda seniore.

Par ko uztraucas, par ko ne

15:13
05.07.2024
26
Iedzīvotāja raksta:

“Kad Cēsu Pils parkā notiek pasākumi, no centra līdz Festivāla ielai slēdz Lenču ielu. Un neviens neuztraucas, ka vairākas dienas Festivāla ielas iedzīvotājus traucē vēl lielāka satiksmes plūsma. Par Rīgas ielu gan visi raizējas, tur cilvēkiem neesot droši, iemītniekus traucē mašīnu trokšņi. Bet kā ar mums, kas dzīvo Festivāla ielā?” bija neapmierināta iedzīvotāja.

Apburtais loks

15:03
05.07.2024
25
1
Seniore raksta:

“Tomēr cilvēki spēj ietekmēt situāciju. Latvijas Pasts neuzdrošinās slēgt visas nodaļas, tās paliks arī laukos, lasu, pavisam 155. Tomēr 12 slēgšot, vienu no tām arī Cēsīs. Divas mūsu pilsētā neesot obligātas. Jau tā pastā bieži ir rindas, tagad būs vēl garākas. Un tad cilvēki neizvēlas šos pakalpojumus, bet Pasts tik saka, ka cilvēkiem tos nevajag,” […]

Cenas pārāk augstas

15:03
05.07.2024
28
Lasītāja O. raksta:

“Dārzeņaudzētāji saka, ka produkcija dārgāka, jo lielāks pievienotās vērtības nodoklis, kādu laiku bija pieci procenti, tad 12. Taču septiņu procentu palielinājums nav tik liels, lai piemēram, par lauka gurķiem prasītu gandrīz trīs eiro kilo­gramā. Var jau būt lielu uzcenojumu uzliek tirgotāji, tad audzētājiem jārunā ar tiem. Cenām jābūt samērīgām,” pau­da lasītāja O.

Sludinājumi