Ar brīvprātīgā darba iespējām “Atvērto durvju dienās” varēs iepazīties 11 pašvaldībās un 23 iestādēs visā Latvijā, informēja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Jaunatnes politikas nodaļas vadītāja Diāna Sīmansone.
“Eiropas Brīvprātīgā darba gada 2011” laikā no 26.aprīļa līdz 30.aprīlim visā Latvijā notiks “Atvērto durvju dienas”. Visas nedēļas garumā ikvienam būs iespēja pašam iesaistīties brīvprātīgo aktivitātēs, kā arī uzzināt par brīvprātīgā darba iespējām dažādās organizācijās, pašvaldību un valsts iestādēs.
“Atvērto durvju dienu” mērķis ir, iesaistot interesentus praktiskajā darbībā un daloties labajos piemēros, pievērst plašākas sabiedrības uzmanību brīvprātīgā darba vērtībām un nozīmei katra indivīda un sabiedrības dzīvē kopumā, kā arī sniegt informāciju par brīvprātīgā darba veikšanas iespējām savā pašvaldībā vai organizācijās. Atvērto durvju nedēļas beigās, 30.aprīlī, ikviens aicināts pievienoties Lielās talkas brīvprātīgo talcinieku pulkiem visā Latvijā.
“Aicinājumam ir atsaukušās iestādes un organizācijas no dažādiem Latvijas reģioniem. Tas nozīmē, ka brīvprātīgo kustība Latvijā kļūst arvien populārāka. Brīvprātīgā darba viena no priekšrocībām ir iespēja iesaistīties un aktīvi līdzdarboties ikvienam no mums, neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās vai sociālā stāvokļa,” sacīja jaunatnes organizāciju apvienības “IMKA Latvija” prezidente Gunta Kelle.
LETA
Komentāri