Ceturtdiena, 18. jūlijs
Vārda dienas: Aleksis, Aleksejs, Alekss

Vairākas automašīnas brīvdienās iebraukušas grāvī un apgāzušās

Anda Dzenža
16:41
19.12.2016
5

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 191 gadījumu, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 30 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, tostarp 11 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumiem;
  • 74 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 22 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību;
  • 25 ceļu satiksmes negadījumiem: 6 negadījumos cietuši 9 cilvēki;
  • 3 gadījumiem, kad automašīnas vadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā;
  • 61 administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts par ātruma pārsniegšanu;
  • 248 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk par reģistrētiem notikumiem Vidzemē informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

16.decembrī ap pulksten 10:30 Mazsalacas novadā, Ramatas pagastā, autoceļa Ramata – Mazsalaca – Vilzēni – Dikļi 13.kilometrā, avarējot automašīnai Mazda 323, traumas guva divi cilvēki. Sākotnējā informācija liecina, ka 1991.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu, nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītāja un 1964.gadā dzimis pasažieris. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

17.decembrī ap pulksten 10:48 Gulbenes novadā, Druvienas pagastā, uz autoceļa Ranka – Druviena, avarējot automašīnai Subaru Legacy, traumas guva trīs cilvēki. Sākotnēja informācija liecina, ka 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu, nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Negadījumā traumas guva trīs pasažieri – 1983.gadā dzimis vīrietis, 1994.gadā dzimis vīrietis un 1982.gadā dzimis vīrietis. Policija noskaidro negadījuma iemeslus.

18.decembrī ap pulksten 20:10 Cesvainē, Rīgas ielā, traumas guva kāda 1966.gadā dzimusi gājēja. Sākotnējā informācija liecina, ka gājēja pēkšņi iznākusi uz ceļa braucamās daļas, kā rezultātā viņai uzbrauca 1983.gadā dzimušas sievietes vadītā automašīna Renault Megane. Negadījumā traumas guva gājēja, kura nogādāta slimnīcā.

18.decembrī īsi pirms pusnakts Cēsīs, Niniera ielā, pagaidām nenoskaidrotas personas, pielietojot fizisku spēku, 1988.gadā dzimušam vīrietim nolaupīja virsjaku, kurā atradās nauda un dokumenti. Policijā par laupīšanu sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

17.decembrī Madonas novadā, Kalsnavas pagastā, Jaunkalsnavā, 1993.gadā dzimušai sievietei pēc kopīgas alkohola lietošanas ar paziņām nozagts 200 eiro vērts gredzens. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

17.decembrī ap pulksten 10 Cēsīs, Piebalgas ielā, konstatēts, ka pagaidām nenoskaidrota persona ar akmeni izsitusi skolai loga stiklu. Policija noskaidro notikušā apstākļus un nodarītos materiālos zaudējumus.

18.decembrī ap pulksten 2:20 Limbažu novadā, Katvaru pagastā, kādā stāvlaukumā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar pagaidām nenoskaidrotu automašīnu uzbraucis 1983.gadā dzimušam vīrietim un no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot likumā noteiktā kārtībā policijai. Cietušajam gājējam sniegta medicīniskā palīdzība. Policija noskaidro automašīnu un tās vadītāju.

18.decembrī pēc pulksten 1 Valmierā, Rīgas ielā, pieķerts iereibis automašīnas Ford Galaxy vadītājs. 1990.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 0,88 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

18.decembrī Limbažu novadā, Limbažu pagastā, autoceļa Kocēni – Limbaži – Tūja 41.kilometrā, pieķerts iereibis automašīnas Audi vadītājs. 1966.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,72 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

17.decembrī ap pulksten 2:30 Alūksnē, Pils ielā, apturēta automašīna VW Passat, kuras vadītājs atradās acīmredzamā reibumā. 1998.gadā dzimušais jaunietis atteicās no alkohola koncentrācijas noteikšanas pārbaudēm, tādējādi cerot izvairīties no atbildības. Policija atgādina, ka atteikšanās nenozīmē, ka sods netiek piemērots, jo šādos gadījumos, saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, tiek piemērots maksimālais sods, kas paredzēts par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā.

17.decembrī ap pulksten 21:10 Limbažu novadā, Limbažu pagastā, autoceļa Kocēni – Limbaži – Tūja 43.kilometrā, avarēja automašīna BMW un traumas guva tās 1987.gadā dzimušais vadītājs. Sākotnējā informācija liecina, ka vadītājs, iespējams, nav izvēlējies braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā automašīna saslīdēja, nobrauca no ceļa braucamās daļas grāvī un apgāzās. Policija noskaidro visus apstākļus.

17.decembrī ap pulksten 7:20 Limbažu novadā, Skultes pagastā, autoceļa Rīga – Ainaži 47.kilometrā, avarēja kravas automašīna Mercedes Benz, kuru vadīja 1979.gadā dzimis vīrietis. Sākotnējā informācija liecina, ka negadījumu izraisīja pretim braucošajai kravas automašīnai Scania lūztošs rats, kas atdaloties no automašīnas, ietriecies pretim braucošajā Mercedes Benz, kas, savukārt, trieciena rezultātā nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojātas automašīnas.

18.decembrī Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā, kādā īpašumā konstatēts, ka nokosti 43 truši, nodarot vairāk nekā 1000 eiro lielus materiālos zaudējumus. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

18.decembrī saņemta informācija, ka Madonā, Saules ielā, spēļu zālē Fēnikss,1965.gadā dzimušam vīrietim no spēļu automāta izņemts viņa 200 eiro lielais laimests. Saistībā ar šo likumpārkāpumu, policija pārbauda kādu 1988.gadā dzimušu vīrieti. Policijā sākts kriminālprocess.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Saistītie raksti

Valmieras novadā policija izņem nereģistrētus ieročus un munīciju

12:57
04.07.2024
87

Vakar, 3.jūlijā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa izmeklēšanas nodaļas amatpersonas veica kratīšanu kādā privātmājā Valmieras novadā un izņēma vairākus nereģistrētus šaujamieročus un munīciju. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa rīcībā bija informācija par iespējamu nelegālu ieroču uzglabāšanu. Lai pārbaudītu informāciju, iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, vakar, 3.jūlijā, Valsts policijas amatpersonas ieradās Valmieras novadā, […]

Par laupīšanu grupā policija Valmierā aiztur divus vīriešus

09:10
02.07.2024
64

Aizvadītajā piektdienā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa amatpersonas par laupīšanu grupā Valmierā aizturēja divus vīriešus, kuri, pielietojot vardarbību, aplaupīja kādu vīrieti. Par notikušo sākts kriminālprocess, izmeklēšana kriminālprocesā turpinās. Aizvadītajā piektdienā, 28.jūnijā, ap pulksten 16.17 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa amatpersonas saņēma izsaukumu uz Strazdu ielu, Valmierā, kur, pielietojot vardarbību, tika aplaupīts […]

Pieķerti vairāki autovadītāji alkohola reibumā

12:48
28.06.2024
42

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 79 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, bez fiziski cietušām personām. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 129 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 64 par ātruma pārsniegšanu, kā arī trīs gadījumos transportlīdzekļu vadītāji […]

Aizvadītajās dienās dažādi noziegumi un negadījumi

10:31
25.06.2024
87

Aizvadītajās dienās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 423 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 29 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Ceļu satiksmes jomā pieņemts 397 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 223 par ātruma pārsniegšanu, kā arī 11 gadījumos […]

Aizvadītajā diennaktī vairākas sadursmes

14:33
19.06.2024
90

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 94 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 93 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 34 par ātruma pārsniegšanu, kā arī divos gadījumos […]

Krāpnieki uzdodas par Valsts policijas amatpersonu un sūta viltus foto ar dienesta apliecību

20:23
13.06.2024
65

Joprojām Valsts policija iegūst informāciju no iedzīvotājiem par saņemtiem telefona zvaniem no nepazīstamām personām, kuras uzdodas par tiesībsargājošo iestāžu, tostarp Valsts policijas amatpersonām un bieži tērzēšanas platformā “WhatsApp” nosūta viltus fotogrāfijas ar it kā Valsts policijas dienesta apliecībām. Iedzīvotāji lielākoties ir vērīgi un informēti par telefonkrāpšanas riskiem, neatklājot zvanītājiem prasītos datus un pārtraukuši sarunu. Otrdien, […]

Tautas balss

Prieks par sakārtoto un skaisto ielu

17:29
15.07.2024
22
Cēsniece O. raksta:

“Cēsīs, atjaunotajā Bērzaines ielas posmā, ierīkoti glīti soliņi un atkritumu urnas, apkārtne tīra. Jauki tur piesēst. Bērzaines iedzīvotāji beidzot ir ieguvēji. Labi sakārtota gan Gaujas, gan Bērzaines iela. Par to prieks,” pārdomās dalījās seniore, cēsniece O.

Haoss ar pasažieru pārvadājumiem

17:28
15.07.2024
19
Lasītājs J. raksta:

“Ik pa brīdim parādās ziņas, ka nav skaidrs, kas mūspusē nodrošinās sabiedriskā transporta pakalpojumus. Valsts pasūtījumā ar līgumiem un pārsūdzībām tāds juceklis, ka neviens no malas netiek skaidrībā. Jūnija nogalē pakalpojumu atļāva veikt CATA, bet tikai līdz gada beigām. Taču nav dzirdams, ko atbildīgie dara, lai sajukums neturpinātos. Nesaprotu, kā Satiksmes ministrija pieļauj tādu bardaku,” […]

Nevar sagaidīt

16:55
15.07.2024
13
Piebaldzēns raksta:

“Sola un sola, ka Jaunpiebalgā drīz būs gatavs pansionāts, bet kā nav, tā nav. Gan jau vainojami būvnieki, bet žēl, ka vietējai varai nav nekādu iespēju procesu pasteidzināt. Tur būtu gan darba vietas vietējiem, gan pagastā apgrozītos vairāk cilvēku, proti, pie pansionāta iemītniekiem brauktu ciemos tuvinieki, draugi. Tirgotājiem būtu lielāks apgrozījums,” pārdomās dalījās piebaldzēns.

Botāniskais dārzs pilsētas centrā

16:54
15.07.2024
19
Cēsnieks O. raksta:

“Gāju Cēsīs pa Rīgas ielu, mani uzrunāja tūristi, ārzemnieki. Lūdza padomu, kā aizbraukt uz Līgatni, jautāja par Cēsīm. Un prasīja, kā var iekļūt Rīgas ielas botāniskajā dārzā. Jā, tur īpašums, kura adrese ir Rīgas iela 41, aizaudzis ar kokiem, krūmiem. No ielas to nodala dēļu žogs, gājējus šī vieta netraucē, bet iebraucējiem rada dīvainu iespaidu,” […]

Trūkst inženieru

10:49
09.07.2024
26
J. raksta:

“Ziņās televīzijā stāsta, ka Latvijā trūkst augsti kvalificētu speciālistu mežsaimniecībā un lauksaimniecībā. Jau labi zinām, ka trūkst arī celtniecības inženieru, elektroinženieru un līdzīgu profesiju speciālistu. Te nu esam nonākuši ar savu izglītības sistēmu. Ja bērnam skolā neiemāca rēķināt, ja viņš neapgūst fizikas, ķīmijas pamatus, tad vēlāk, protams, neizvēlas studēt inženierzinātnes, profesijas, kas saistītas ar matemātiku, […]

Sludinājumi