Pirmdiena, 15. jūlijs
Vārda dienas: Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Madonā atrasts sadurts vīrietis; konstatēta neapdomīga braukšana

Anda Dzenža
10:37
27.10.2016
4

 

Aizvadītajās dienās  Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 15 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu: 4 zādzībām no tirdzniecības vietām, 4 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumiem;
  • 9 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 5 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību;
  • 12 ceļu satiksmes negadījumiem: 1 negadījumā cietuši 2 cilvēki;
  • 0 gadījumiem, kad automašīnas vadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā;
  • 48 autovadītāji sodīti par ātruma pārsniegšanu;
  • 85 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk par reģistrētiem notikumiem Vidzemē informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

27.oktobrī ap pulksten 3:40 saņemta informācija, ka Madonā, Veidenbauma ielā, atrasts 1981.gadā dzimis vīrietis, kuram konstatētas divas durtas brūces mugurā. Vīrietis nogādāts slimnīcā. Policijā sākts kriminālprocess, lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

26.oktobrī ap pulksten 12 konstatēts, ka Gulbenes novadā, Beļavas pagastā, pagaidām nenoskaidrota persona iekļuvusi kādā īpašumā esošā klētī, kur nozagtas dažādas mantas – elektriskā ēvele, nazis, transportlīdzekļa rezerves daļas. Par zādzību sākts kriminālprocess.

26.oktobrī ap pulksten 7 Amatas novadā, Drabešu pagastā, autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši 37.kilometrā, 1983.gadā dzimis vīrietis nenovaldīja savu automašīnu SAAB, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Negadījumā nav cietuši cilvēki.

26.oktobrī ap pulksten 7 Amatas novadā, Drabešu pagastā, pie Ieriķiem, 1962.gadā dzimusi sieviete nenovaldīja automašīnu Škoda Octavia un nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebraucot grāvī. Negadījumā nav cietuši cilvēki.

26.oktobrī ap pulksten 18:20 Smiltenes novadā, Smiltenes pagastā, Kalnmuižā, izcēlās strīds starp diviem vīriešiem par automašīnas novietošanas kārtību pagalmā. Strīda rezultātā 1964.gadā dzimušam vīrietim bija nepieciešama medicīniskā palīdzība, jo 1970.gadā dzimušais vīrietis viņam nodarījis miesas bojājumus.

26.oktobrī pēc pulksten 8 Priekuļu novadā, Priekuļu pagastā, autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona 2.kilometrā, notika automašīnas Audi A6, automašīnas VW Sharan un automašīnas VW Golf sadursme, kurā cieta VW Sharan vadītājs – 1956.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā. Sākotnējā informācija liecina, ka 1997.gadā dzimušais Audi A6 vadītājs, nepārliecinoties par drošu kustību, veicis apdzīšanas manevru, kā rezultātā sadūrās ar pretim braucošo automašīnu VW Sharan. Ķermeņa sasitumus negadījumā guvis arī Audi A6 vadītājs, taču no došanās uz slimnīcu atteicies. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

26.oktobrī ap pulksten 8:45 Priekuļu novadā, Veselavas pagastā, Bērzkrogā, no ceļa braucamās daļas nobrauca 1972.gadā dzimuša vīrieša vadītā kravas automašīna MAN. Negadījumā nav cietušo, bojāta automašīna.

25.oktobrī ap pulksten 17:24 Valmierā, G.Apiņa ielā, konstatēts, ka no neaizslēgtas automašīnas KIA nozagts salonā esošais dators Dell. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

25.oktobrī ap pulksten 10:40 Alūksnes novadā, Veclaicenes pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Veclaicene 188.kilometrā, grāvī iebrauca 1967.gadā dzimuša vīrieša vadītā kravas automašīna Man. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojāta automašīna.

25.oktobrī Cēsu policija, veicot pārbaudes akcizēto preču aprites jomā, konstatēja trīs gadījumus, kad Cēsīs tirdzniecības vietās nepilngadīgai personai pārdoti alkoholiskie dzērieni. Visos gadījumos sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.

25.oktobrī Priekuļu novadā, Mārsnēnu pagastā, Mārsnēnos, autoceļa Liepa – Smiltene 15.kilometrā, pieķerts iereibis automašīnas Honda vadītājs. 1970.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 2,07 promiļu reibumā, vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

25.oktobrī ap pulksten 22:50 Limbažu novadā, Pāles pagastā, autoceļa Pāle – Pociems 9.kilometrā, iebraucot kokā, avarēja automašīna Audi A6. Negadījumā traumas guva divi vīrieši – 1988.gadā dzimis vīrietis un 1991.gadā dzimis vīrietis. Abiem cietušajiem konstatēts arī iespaidīgs alkohola reibums – 1,19 promiles un 2,28 promiles. Policija noskaidro notikušā negadījuma apstākļus, kā arī to, kurš atradies pie automašīnas stūres un izraisījis negadījumu..

25.oktobrī ap pulksten 8:40 Vecpiebalgas novadā, Taurenes pagastā, autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona 35.kilometrā, nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī 1951.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna Honda. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītājs, kuram sniegta medicīniskā palīdzība.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Saistītie raksti

Valmieras novadā policija izņem nereģistrētus ieročus un munīciju

12:57
04.07.2024
82

Vakar, 3.jūlijā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa izmeklēšanas nodaļas amatpersonas veica kratīšanu kādā privātmājā Valmieras novadā un izņēma vairākus nereģistrētus šaujamieročus un munīciju. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa rīcībā bija informācija par iespējamu nelegālu ieroču uzglabāšanu. Lai pārbaudītu informāciju, iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, vakar, 3.jūlijā, Valsts policijas amatpersonas ieradās Valmieras novadā, […]

Par laupīšanu grupā policija Valmierā aiztur divus vīriešus

09:10
02.07.2024
63

Aizvadītajā piektdienā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa amatpersonas par laupīšanu grupā Valmierā aizturēja divus vīriešus, kuri, pielietojot vardarbību, aplaupīja kādu vīrieti. Par notikušo sākts kriminālprocess, izmeklēšana kriminālprocesā turpinās. Aizvadītajā piektdienā, 28.jūnijā, ap pulksten 16.17 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa amatpersonas saņēma izsaukumu uz Strazdu ielu, Valmierā, kur, pielietojot vardarbību, tika aplaupīts […]

Pieķerti vairāki autovadītāji alkohola reibumā

12:48
28.06.2024
40

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 79 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, bez fiziski cietušām personām. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 129 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 64 par ātruma pārsniegšanu, kā arī trīs gadījumos transportlīdzekļu vadītāji […]

Aizvadītajās dienās dažādi noziegumi un negadījumi

10:31
25.06.2024
85

Aizvadītajās dienās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 423 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 29 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Ceļu satiksmes jomā pieņemts 397 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 223 par ātruma pārsniegšanu, kā arī 11 gadījumos […]

Aizvadītajā diennaktī vairākas sadursmes

14:33
19.06.2024
90

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 94 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 93 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 34 par ātruma pārsniegšanu, kā arī divos gadījumos […]

Krāpnieki uzdodas par Valsts policijas amatpersonu un sūta viltus foto ar dienesta apliecību

20:23
13.06.2024
62

Joprojām Valsts policija iegūst informāciju no iedzīvotājiem par saņemtiem telefona zvaniem no nepazīstamām personām, kuras uzdodas par tiesībsargājošo iestāžu, tostarp Valsts policijas amatpersonām un bieži tērzēšanas platformā “WhatsApp” nosūta viltus fotogrāfijas ar it kā Valsts policijas dienesta apliecībām. Iedzīvotāji lielākoties ir vērīgi un informēti par telefonkrāpšanas riskiem, neatklājot zvanītājiem prasītos datus un pārtraukuši sarunu. Otrdien, […]

Tautas balss

Trūkst inženieru

10:49
09.07.2024
23
J. raksta:

“Ziņās televīzijā stāsta, ka Latvijā trūkst augsti kvalificētu speciālistu mežsaimniecībā un lauksaimniecībā. Jau labi zinām, ka trūkst arī celtniecības inženieru, elektroinženieru un līdzīgu profesiju speciālistu. Te nu esam nonākuši ar savu izglītības sistēmu. Ja bērnam skolā neiemāca rēķināt, ja viņš neapgūst fizikas, ķīmijas pamatus, tad vēlāk, protams, neizvēlas studēt inženierzinātnes, profesijas, kas saistītas ar matemātiku, […]

Nav, no kā ietaupīt

15:13
05.07.2024
23
Seniore raksta:

“Ja cels pievienotās vērtības nodokli, tiem, kas dzīvo pieticīgi, būs vēl grūtāk. Tāpat jau no pensijas nekas nepaliek pāri, kad nopērku pārtiku. Ja tā būs dārgāka, tad vairs par dzīvokli arī nevarēšu samaksāt. No ēdiena neko ietaupīt nevaru, tāpat jau pērku tikai akciju preces,” pauda seniore.

Par ko uztraucas, par ko ne

15:13
05.07.2024
26
Iedzīvotāja raksta:

“Kad Cēsu Pils parkā notiek pasākumi, no centra līdz Festivāla ielai slēdz Lenču ielu. Un neviens neuztraucas, ka vairākas dienas Festivāla ielas iedzīvotājus traucē vēl lielāka satiksmes plūsma. Par Rīgas ielu gan visi raizējas, tur cilvēkiem neesot droši, iemītniekus traucē mašīnu trokšņi. Bet kā ar mums, kas dzīvo Festivāla ielā?” bija neapmierināta iedzīvotāja.

Apburtais loks

15:03
05.07.2024
26
1
Seniore raksta:

“Tomēr cilvēki spēj ietekmēt situāciju. Latvijas Pasts neuzdrošinās slēgt visas nodaļas, tās paliks arī laukos, lasu, pavisam 155. Tomēr 12 slēgšot, vienu no tām arī Cēsīs. Divas mūsu pilsētā neesot obligātas. Jau tā pastā bieži ir rindas, tagad būs vēl garākas. Un tad cilvēki neizvēlas šos pakalpojumus, bet Pasts tik saka, ka cilvēkiem tos nevajag,” […]

Cenas pārāk augstas

15:03
05.07.2024
30
Lasītāja O. raksta:

“Dārzeņaudzētāji saka, ka produkcija dārgāka, jo lielāks pievienotās vērtības nodoklis, kādu laiku bija pieci procenti, tad 12. Taču septiņu procentu palielinājums nav tik liels, lai piemēram, par lauka gurķiem prasītu gandrīz trīs eiro kilo­gramā. Var jau būt lielu uzcenojumu uzliek tirgotāji, tad audzētājiem jārunā ar tiem. Cenām jābūt samērīgām,” pau­da lasītāja O.

Sludinājumi