Pirmdiena, 22. jūlijs
Vārda dienas: Marija, Marika, Marina

“Soļo droši!”

Druva
22:43
08.03.2010
12

Ar šādu uzrakstu un pavasarīgu kaķi rotātus atstarotājus apdrošināšanas firma “ERGO” sveica jauniešu badmintona turnīra “Cēsu pavasaris” godalgoto vietu ieguvējus visās vecuma grupās. Ja vēl pieskaita tūrisma firmas “Novatours” dāvātās spilgti dzeltenās ceļa somas, kurās kā ceļa maize jau bija jaunākie, ceļojumus sološie katalogi, saprotams arī atbilstošais bērnu noskaņojums un sīvās cīņas par godalgotajām vietām. Lai aina būtu vēl pilnīgāka, vērā ņemama bija arī Talsu sporta skolas

badmintona nodaļas audzēknes Evitas Kaļķes veiksmīgā darbība galvenās sekretāres amatā. Uzvarētāju godā tika:

U-11 vecuma grupā.

Meiteņu grupā: Danute Sēne, Evelīna Rullere (abas no Valmieras), Sintija Kirsone (Rīga), Poļina Baskova (Valka). Zēniem valmierietis Mārtiņš Zemešs uzvarēja valcēnieti Arturu Baskovu.

Apvienotajā dubultspēļu grupā: Evelīna Rullere/ Danute Sēne, Sintija Kirsone /Poļina Baskova, Arturs Baskovs/ Mārtiņš Zemešs.

Jauktajās dubultspēlēs: Mārtiņš Zemešs/ Danute Sēne, Arturs Baskovs/ Evelīna Rullere.

U-13 vecuma grupā. Meitenēm: Ilze Negriba, Sanda Viskanta (abas no Valmieras), Annija Kuzma (Talsi), Dārta Lozda (Valka).

Zēniem: Jānis Gulbis (Valmiera), Ričards Meženieks, Tomass Hermanis, Gvido Jansons, Edvards Bernāns (visi no Talsiem), Niks Cipruss(Valmiera).

Meiteņu dubultspēlēs: Ilze Negriba/ Sanda Viskanta, Annija Kuzma/ Dārta Lozda, Betija Oša/ Elizabete Dzene (abas no Talsiem).

Zēniem: Jānis Gulbis/ Niks Cipruss, Ričards Meženieks/ Edvards Bernāns, Tomass Hermanis/ Artis Einštāls (Talsi), Gvido Jansons/ Matīss Putniņš (Talsi), Reinis Konopackis/ Renārs Krastiņš (abi no Talsiem).

Jauktajās dubultspēlēs: Jānis Gulbis/ Ilze Negriba, Ričards Meženieks/ Annija Kuzma, Niks Cipruss/ Sanda Viskanta, Gvido Jansons/ Elizabete Dzene, Matīss Putniņš/ Betija Oša.

U-15 grupā. Meitenēm: Ieva Pakalna (Talsi/Cēsis), Elīza Bartkeviča, Linda Alksne (abas no Cēsīm), Paula Puikevica (Rīga), Alise Dubkeviča (Cēsis).

Zēniem: Jānis Gulbis, Roberts Lauris, Armands Lapsa, Arturs Bērziņš, Alekss Fiļipovs (visi Valmiera), Arturs Zaikovskis (Cēsis).

Meiteņu dubultspēlēs Linda Alksne/ Elīza Bartkeviča uzvarēja Ievu Pakalnu /Alisi Dubkeviču. Zēnu dubultspēlēs: Armands Lapsa/ Roberts Lauris, Jānis Gulbis/ Alekss Fiļipovs, Arturs Bērziņš/ Gints Dreija(Valmiera).

U-17 grupā. Meitenēm: Kristiana Ulme (Valmiera), Anete Pētersone (Talsi), Liene Daugule, Zanda Saulīt e(abas Valmiera), Dina Znots – Znotiņa, Tīna Lamberga (abas Talsi).

Zēniem: Pēteris Rūsa, Aksels Linarts, Artis Ignašs, Valters Valgelins(visi Talsi), Edgars Jēps

(Talsi/Cēsis), Dāvis Lozda

(Valka).

Meiteņu dubultspēlēs: Dina Znots – Znotiņa/ Anete Pētersone, Zanda Saulīte/ Liene Daugule, Tīna Lamberga/ Arta Burdiņa (Talsi), Anna Kortebuša (Valka)/ va Nikiforova (Talsi).

Zēnu dubultspēlēs: Aksels Linarts/ Valters Valgelins, Pēteris Rūsa/ Artis Ignašs, Valters Daniels (Valka)/ Dāvis Lozda, Edgars Jēps/ Arvis Lancmanis(Cēsis).

Jauktajās dubultspēlēs: Valters Valgelins /Anete Pētersone, Dāvis Lozda/ Kristiāna Ulme, Aksels Linarts/ Dina Znots – Znotiņa, Edgars Jēps/ Liene Daugule.

Oļģerts Tīliks

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Saistītie raksti

Azarts pludmales smiltīs

18:28
15.07.2024
66

Šīs nedēļas nogalē Cēsu stadiona pludmales volejbola laukumos norisināsies Latvijas čempionāta pludmales volejbolā trešais posms. Dalībnieku vidū redzēsim arī Cēsu novada spēlētājus, informē sporta kluba “IVI” pārstāvis Igors Pupurs. Klubs panācis vienošanos ar Volejbola federāciju, ka pamatturnīrā var startēt divi dāmu un divi vīriešu du­eti. Lai noskaidrotu, kuriem būs šī iespēja, aizvadīts atlases turnīrs. Atbilstoši […]

“Stirnu buks” skrien Vecpiebalgā

07:01
11.07.2024
63

Jau ierasts, ka Cēsu novadā vasarā vienu reizi sarodas populārākā taku skrējiena “Stirnu buks” dalībnieki. Šoreiz visi devās uz Piebalgu, lai “Vēveros” aizvadītu “Vecpiebalgas Stirnu buku”, seriāla 4. posmu. Jaukos laika apstākļos distancēs devās 3136 skrējēji un pārgājiena dalībnieki. To vidū arī tādi pazīstami sportisti kā pasaules U23 vicečempione slēpošanā Patrīcija Eiduka, Latvijas rekordists un […]

Aleksandrs Volkovs diska mešanā paliek nepārspēts

06:59
10.07.2024
106

Valmierā Jāņa Daliņa stadionā divu dienu garumā aizvadītas sacensības “Valsts prezidenta balvu izcīņa”, kas notika jau 30.reizi. Vienlaikus šis bija visu triju Baltijas valstu komandu čempionāts, kas norisinājās 61.reizi. Komandu vērtējumā uzvarēja Igaunija – 291,5 punkts, Latvija spēja otrajā sacensību dienā apsteigt Lietuvu, ierindojoties otrajā vietā ar    249,5 punktiem, kamēr lietuviešiem -– 243 punkti. […]

Veiksmīgi starti jaunajiem jātniekiem

06:35
09.07.2024
59

Jātnieku kluba “Kasbilles raibie zirgi”, kas darbojas Raiskuma pagastā, divpadsmitgadīgā jātniece Bille Pušinska Latvijas čempionātā konkūrā maršrutā ar 85 cm šķēršļiem otrās grupas poniju jātnieku konkurencē ieguva pirmo vietu. Meitene startēja ar poniju Petit Danseur un sacentās grupā, kurā piedalījās sportisti līdz 16 gadu vecumam. Billes trīspadsmitgadīgais brālis Kaspars Pušinskis ar savu komandas biedri Raffaellu […]

Medību šaušanā ar loku mūsu novadniekiem izcili panākumi

06:27
08.07.2024
89

Mūsu novadnieki ar teicamiem rezultātiem startējuši Eiropas loka mednieku čempionātā. Visi trīs Cēsu novada sportisti, kas piedalījās sacensībās, mājās pārveda godalgas. Nītau­rietis Andris Kuzņecovs izcīnīja zelta medaļu un Eiropas čempiona titulu AMBB-C klasē, kā arī vienā no vingrinājumiem laboja Eiropas rekordu. Čempionāta zeltu ieguva arī nītauriete Inga Či­gone, startējot AFBB-C klasē, bet Drabešu pagasta iedzīvotāja […]

“Kāpas trīsdienas” izskrietas

05:24
04.07.2024
122

Daugavpils pusē aizvadītas Baltijā lielākās orientēšanās sacensības “Kāpas trīsdienas”, kas šogad pulcēja 1850 dalībniekus no 12 valstīm, 157 orientēšanās klubiem. To vidū arī klubs “Meridiāns OK/ CPSS”, klubu vērtējumā ieņemot sesto vietu. “Kāpas trīsdienās” dalībnieki atbilstoši savām spējām var izvēlēties veikt īso (S) vai garo (L) distanci. Orientieristi trīs dienu laikā sacentās trijās distancēs, katrā […]

Tautas balss

Prieks par sakārtoto un skaisto ielu

17:29
15.07.2024
29
Cēsniece O. raksta:

“Cēsīs, atjaunotajā Bērzaines ielas posmā, ierīkoti glīti soliņi un atkritumu urnas, apkārtne tīra. Jauki tur piesēst. Bērzaines iedzīvotāji beidzot ir ieguvēji. Labi sakārtota gan Gaujas, gan Bērzaines iela. Par to prieks,” pārdomās dalījās seniore, cēsniece O.

Haoss ar pasažieru pārvadājumiem

17:28
15.07.2024
24
Lasītājs J. raksta:

“Ik pa brīdim parādās ziņas, ka nav skaidrs, kas mūspusē nodrošinās sabiedriskā transporta pakalpojumus. Valsts pasūtījumā ar līgumiem un pārsūdzībām tāds juceklis, ka neviens no malas netiek skaidrībā. Jūnija nogalē pakalpojumu atļāva veikt CATA, bet tikai līdz gada beigām. Taču nav dzirdams, ko atbildīgie dara, lai sajukums neturpinātos. Nesaprotu, kā Satiksmes ministrija pieļauj tādu bardaku,” […]

Nevar sagaidīt

16:55
15.07.2024
17
Piebaldzēns raksta:

“Sola un sola, ka Jaunpiebalgā drīz būs gatavs pansionāts, bet kā nav, tā nav. Gan jau vainojami būvnieki, bet žēl, ka vietējai varai nav nekādu iespēju procesu pasteidzināt. Tur būtu gan darba vietas vietējiem, gan pagastā apgrozītos vairāk cilvēku, proti, pie pansionāta iemītniekiem brauktu ciemos tuvinieki, draugi. Tirgotājiem būtu lielāks apgrozījums,” pārdomās dalījās piebaldzēns.

Botāniskais dārzs pilsētas centrā

16:54
15.07.2024
23
Cēsnieks O. raksta:

“Gāju Cēsīs pa Rīgas ielu, mani uzrunāja tūristi, ārzemnieki. Lūdza padomu, kā aizbraukt uz Līgatni, jautāja par Cēsīm. Un prasīja, kā var iekļūt Rīgas ielas botāniskajā dārzā. Jā, tur īpašums, kura adrese ir Rīgas iela 41, aizaudzis ar kokiem, krūmiem. No ielas to nodala dēļu žogs, gājējus šī vieta netraucē, bet iebraucējiem rada dīvainu iespaidu,” […]

Trūkst inženieru

10:49
09.07.2024
30
J. raksta:

“Ziņās televīzijā stāsta, ka Latvijā trūkst augsti kvalificētu speciālistu mežsaimniecībā un lauksaimniecībā. Jau labi zinām, ka trūkst arī celtniecības inženieru, elektroinženieru un līdzīgu profesiju speciālistu. Te nu esam nonākuši ar savu izglītības sistēmu. Ja bērnam skolā neiemāca rēķināt, ja viņš neapgūst fizikas, ķīmijas pamatus, tad vēlāk, protams, neizvēlas studēt inženierzinātnes, profesijas, kas saistītas ar matemātiku, […]

Sludinājumi