Pirmdiena, 15. jūlijs
Vārda dienas: Oskars, Ritvars, Anvars

Vidzemes policijas ziņas

Druva
11:02
12.03.2010
8

11. martā plkst. 7.55 no rīta Pāles pagasta elektroierīces bojājuma rezultātā izcēlies ugunsgrēks un nodegusi “Silmaču” māja. Zaudējumu apmēru precizē.

11. martā plkst. 19.30 Limbažos Dārza ielā automašīnas “BMW 325” vadītājs, 1984. gadā dzimis Limbažu iedzīvotājs, nav izvēlējies braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, automašīna sanesta, tā ietriekusies sniega valnī un apgāzusies. Bojāta automašīna, cietušo nav.

11. martā plkst. 14.15 Limbažos, Jūras ielā, 1979. gadā dzimis Limbažu iedzīvotājs vadot automašīnu “Ford” nav pārliecinājies par kustības drošību un iebraucis stāvošā automašīnā “Audi 80”. Bojātas abas automašīnas.

11. martā ar iesniegumu policijā griezies 1948. gadā dzimis vīrietis. Viņš informējis policiju, ka no maka pazudusi bankas karte, kas vēlāk nelikumīgi izmantota, noņemot no tās naudu Ls 50. Karte atrasta. Pārbaudāmā persona – 1959. gadā dzimusi Kocēnu pagasta iedzīvotāja un 1988. gadā dzimis vīrietis, arī Kocēnu pagasta iedzīvotājs.

Saņemts iesniegums, ka no 6. marta Kocēnu novada Vaidavas pagastā no kādai saimniecībai piederoša traktora “T40” nozagti 60 litri dīzeļdegvielas.

11. martā plkst. 21.50 Salacgrīvas pagasta Svētciemā, Rīgas ielā, apturēta automašīna “Kia”. Konstatēts, ka automašīnas salonā tiek pārvadātas 330 paciņas cigarešu ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļu markām. Cigaretes izņemtas un uzsākta administratīvā lietvedība. Automašīnas vadītājs – 1985. gadā dzimis Ainažu iedzīvotājs.

12. martā plkst. 1 Valkā, Rūjienas ielā, apturēta Igaunijas iedzīvotāja vadīta automašīna “VW Golf”. Tās vadītājs automašīnā pārvadājis 190 litrus degvielas un nav varējis uzrādīt degvielas iegādes dokumentus. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Limbažu iecirknī 12. Martā plkst. 1 reģistrēta informācija, ka vairākas personas (1985., 1987. un 1981. gadā dzimuši Staiceles pagasta iedzīvotāji) iekļuvušas kādās mājās Staiceles pagasta Rozēnos. Tur nodarījušas miesas bojājumus 1961. un 1970. gadā dzimušiem mājas saimniekiem un nozaguši pārtikas produktus. Uzsākts kriminālprocess. Tiek precizēti zaudējumi.

Madonas iecirknī saņemts iesniegums, ka Varakļānos Kosmonautu ielā no 2009. gada 3. februāra no MSIA VARLINDE nozagtas dažādas iekārtas par kopējo summu Ls 7500.

11. martā plkst. 11.30 Gulbenē, Ābeļu ielā, brīvi piekļūstot, nozagts uzgaidāmajā telpā atstāts maisiņš, kurā atradusies nauda Ls 17 un 0,5 kg vara vadu. Par šīs zādzības izdarīšanu tiek pārbaudīts 1961. gadā dzimis Alūksnes novada Kalncempju pagasta iedzīvotājs un kāds 1968. gadā dzimis vīrietis.

No 9. marta Madonas novada Liezēres pagastā uzlaužot piekaramo atslēgu iekļūts garāžā. Nozagti 150 metru gari elektrības pievades vadi un 40 m gari metināmie vadi. Materiālie zaudējums Ls 385.

11. martā plkst. 22.10 Smiltenē, Dārza ielas 9, mājas pagalmā izcēlies konflikts. Tā laikā pagalmā novietotai automašīnai “Honda Accord” sabojāts kreisās puses sānu skata spogulis un kreisais spārns.

Dace Jukāma, Valsts policijas Vidzemes reģiona

Prevencijas grupas Vecākā inspektore

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Saistītie raksti

Valmieras novadā policija izņem nereģistrētus ieročus un munīciju

12:57
04.07.2024
82

Vakar, 3.jūlijā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa izmeklēšanas nodaļas amatpersonas veica kratīšanu kādā privātmājā Valmieras novadā un izņēma vairākus nereģistrētus šaujamieročus un munīciju. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa rīcībā bija informācija par iespējamu nelegālu ieroču uzglabāšanu. Lai pārbaudītu informāciju, iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, vakar, 3.jūlijā, Valsts policijas amatpersonas ieradās Valmieras novadā, […]

Par laupīšanu grupā policija Valmierā aiztur divus vīriešus

09:10
02.07.2024
63

Aizvadītajā piektdienā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa amatpersonas par laupīšanu grupā Valmierā aizturēja divus vīriešus, kuri, pielietojot vardarbību, aplaupīja kādu vīrieti. Par notikušo sākts kriminālprocess, izmeklēšana kriminālprocesā turpinās. Aizvadītajā piektdienā, 28.jūnijā, ap pulksten 16.17 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa amatpersonas saņēma izsaukumu uz Strazdu ielu, Valmierā, kur, pielietojot vardarbību, tika aplaupīts […]

Pieķerti vairāki autovadītāji alkohola reibumā

12:48
28.06.2024
40

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 79 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, bez fiziski cietušām personām. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 129 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 64 par ātruma pārsniegšanu, kā arī trīs gadījumos transportlīdzekļu vadītāji […]

Aizvadītajās dienās dažādi noziegumi un negadījumi

10:31
25.06.2024
85

Aizvadītajās dienās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 423 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 29 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Ceļu satiksmes jomā pieņemts 397 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 223 par ātruma pārsniegšanu, kā arī 11 gadījumos […]

Aizvadītajā diennaktī vairākas sadursmes

14:33
19.06.2024
90

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 94 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 93 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 34 par ātruma pārsniegšanu, kā arī divos gadījumos […]

Krāpnieki uzdodas par Valsts policijas amatpersonu un sūta viltus foto ar dienesta apliecību

20:23
13.06.2024
62

Joprojām Valsts policija iegūst informāciju no iedzīvotājiem par saņemtiem telefona zvaniem no nepazīstamām personām, kuras uzdodas par tiesībsargājošo iestāžu, tostarp Valsts policijas amatpersonām un bieži tērzēšanas platformā “WhatsApp” nosūta viltus fotogrāfijas ar it kā Valsts policijas dienesta apliecībām. Iedzīvotāji lielākoties ir vērīgi un informēti par telefonkrāpšanas riskiem, neatklājot zvanītājiem prasītos datus un pārtraukuši sarunu. Otrdien, […]

Tautas balss

Trūkst inženieru

10:49
09.07.2024
23
J. raksta:

“Ziņās televīzijā stāsta, ka Latvijā trūkst augsti kvalificētu speciālistu mežsaimniecībā un lauksaimniecībā. Jau labi zinām, ka trūkst arī celtniecības inženieru, elektroinženieru un līdzīgu profesiju speciālistu. Te nu esam nonākuši ar savu izglītības sistēmu. Ja bērnam skolā neiemāca rēķināt, ja viņš neapgūst fizikas, ķīmijas pamatus, tad vēlāk, protams, neizvēlas studēt inženierzinātnes, profesijas, kas saistītas ar matemātiku, […]

Nav, no kā ietaupīt

15:13
05.07.2024
23
Seniore raksta:

“Ja cels pievienotās vērtības nodokli, tiem, kas dzīvo pieticīgi, būs vēl grūtāk. Tāpat jau no pensijas nekas nepaliek pāri, kad nopērku pārtiku. Ja tā būs dārgāka, tad vairs par dzīvokli arī nevarēšu samaksāt. No ēdiena neko ietaupīt nevaru, tāpat jau pērku tikai akciju preces,” pauda seniore.

Par ko uztraucas, par ko ne

15:13
05.07.2024
26
Iedzīvotāja raksta:

“Kad Cēsu Pils parkā notiek pasākumi, no centra līdz Festivāla ielai slēdz Lenču ielu. Un neviens neuztraucas, ka vairākas dienas Festivāla ielas iedzīvotājus traucē vēl lielāka satiksmes plūsma. Par Rīgas ielu gan visi raizējas, tur cilvēkiem neesot droši, iemītniekus traucē mašīnu trokšņi. Bet kā ar mums, kas dzīvo Festivāla ielā?” bija neapmierināta iedzīvotāja.

Apburtais loks

15:03
05.07.2024
26
1
Seniore raksta:

“Tomēr cilvēki spēj ietekmēt situāciju. Latvijas Pasts neuzdrošinās slēgt visas nodaļas, tās paliks arī laukos, lasu, pavisam 155. Tomēr 12 slēgšot, vienu no tām arī Cēsīs. Divas mūsu pilsētā neesot obligātas. Jau tā pastā bieži ir rindas, tagad būs vēl garākas. Un tad cilvēki neizvēlas šos pakalpojumus, bet Pasts tik saka, ka cilvēkiem tos nevajag,” […]

Cenas pārāk augstas

15:03
05.07.2024
30
Lasītāja O. raksta:

“Dārzeņaudzētāji saka, ka produkcija dārgāka, jo lielāks pievienotās vērtības nodoklis, kādu laiku bija pieci procenti, tad 12. Taču septiņu procentu palielinājums nav tik liels, lai piemēram, par lauka gurķiem prasītu gandrīz trīs eiro kilo­gramā. Var jau būt lielu uzcenojumu uzliek tirgotāji, tad audzētājiem jārunā ar tiem. Cenām jābūt samērīgām,” pau­da lasītāja O.

Sludinājumi