Piektdiena, 26. jūnijs
Vārda dienas: Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis

Priekulē 13 gadus vecs pusaudzis ar auto uzbrauc elektrības stabam

Druva
13:05, 28. Dec, 2011

Priekules novadā kāds 13 gadus vecs pusaudzis ar automašīnu uzbraucis elektrības stabam, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse. Automašīnu “Ford Ranger” pa ceļu Purmsāti-Paplaka zēns vadījis 26.decembra vakarā ap plkst.21.30. Šajā ceļu satiksmes negadījumā cietušo nav. LETA

Komentāri

Tautas balss

Sludinājumi