Šodien tiks asfaltēts Matīšu šosejas posms no pagaidu iebrauktuves uz veikalu „Depo” līdz Patversmes ielai.
Asfaltēšanas darbu laikā Matīšu šosejas krustojumi ar Purva ielu, Senču ielu, Mālu ielu un Ķieģeļu ielu nebūs izbraucami. Piekļūšana objektiem Senču, Ainažu un Purva ielā, braucot pa Sporta ielu vai Kazarmu ielu, tālāk pa Parka ielu, Mālu ielu, Ainažu ielu
un Senču ielu. Piebraukšana veiklam „Depo” tiks nodrošināta no Rīgas ielas pa Matīšu šoseju līdz pagaidu iebrauktuvei uz veikalu.
Pilsētas sabiedriskais transports no šodienas plkst. 12 līdz svētdienas rītam kursēs tikai līdz Beātes ielas un Purva ielas krustojumam.
Rīt, 10.oktobrī, tiks asfaltēts Matīšu šosejas posms no Rīgas ielas līdz pagaidu iebrauktuvei uz veikalu „Depo”.
Asfaltēšanas darbu laikā Matīšu šosejas krustojumi ar Upes ielu, Sporta ielu, kā arī iebrauktuves uz degvielas uzpildes staciju „Lukoil’ būs slēgtas. Piekļūšana ēkai Rīgas ielā 50 – no Rīgas ielas/Matīšu šosejas rotācijas apļa caur stāvlaukumu. Piebraukšana veiklam „Depo” tiks nodrošināta pa Mālu ielu, Matīšu šoseju un Ķieģeļu ielu.
Starppilsētas autobusi kursēs kā iepriekš – no pagaidu autoostas Kārļa Baumaņa ielā 6A kursēs pa Beātes ielu, Georga Apiņa ielu, Rubenes ielu, Raiņa ielu uz apvedceļu A3.
Atgādinām, ka rekonstrukcijas darbu dēļ transporta kustībai pilnībā slēgts Matīšu šosejas posms no Patversmes ielas līdz apvedceļam A3.
Komentāri