Raksti

Skolās

Atjaunota sporta zāle un ķīmijas klases

Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu “Cēsu novada izglītības iestāžu modernizācija”, Cēsu Valsts ģimnāzijā atjaunota sporta zāle, ģērbtuves un dušas telpas, kā arī izveidots apvienots ķīmijas priekšmeta bloks kopumā 300 kvadrātmetru platībā, darbi izmaksājuši 354 tūkstošus eiro.

Skolas pirmajā stāvā izveidots apvienots ķīmijas priekšmeta bloks – ķīmijas kabinets un ķīmijas laboratorija-, kur veikta arī ventilācijas sistēmas uzlabošana, tādējādi nodrošinot pietiekamu svaiga gaisa pieplūdi mācību telpām. Izveidots ergonomisks un atbilstošs apgaismojums, kā arī iegādātas jaunas, viegli pārvietojamas mēbeles.

Jaunās telpas ļauj būtiski uzlabot iespējas apgūt ķīmiju piemērotā un modernā vidē    – mūsdienīgos kabinetos, praktikumā un laboratorijā -, nodrošinot    drošā vidē veikt praktisko darbus, eksperimentus un prototipēšanu.

Projekta “Sporta zāles, laboratorijas un palīgtelpu atjaunošana Cēsu Valsts ģimnāzijas ēkā L.Paegles ielā 1, Cēsīs, Cēsu novadā” būvdarbus veica SIA “Pro Dev”, būvuzraudzību nodrošināja SIA “Jurēvičs un Partneris”.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *