Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābējus patīkami pārsteidz Valkas apkaimes iedzīvotāju milzīgā atsaucība, Strenču novada Sedā pazudušo trīs makšķernieku meklēšanā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inga Vetere.
Meklēšanā iesaistījušies ne tikai pazudušo makšķernieku radi un draugi, bet arī kaimiņi, pat nepazīstami cilvēki. Viņi pārstaigā galvenokārt ezera krastus.
Vakar pazudušo cilvēku meklēšanā iesaistītas astoņas laivas, diemžēl miglas dēļ nebija iespējams izmantot helikopteru. Meklēšanā iesaistīti arī mežziņi, kuru rīcībā ir īpašas Sedas apkaimes kartes.
Vetere pastāstīja, ka vakar galvenā uzmanība pievērsta vietai, kur līdz šim tika atrasts airis un apģērba gabals, kas varētu būt piederējis pazudušajiem.
Pēc VUGD pārstāves teiktā, Sedas ezera maksimālais dziļums ir aptuveni trīs metri, vietām tas ir daudz seklāks.
Kā ziņots, 17.novembrī ap plkst.20 trīs 1965., 1969. un 1972.gadā dzimuši vīrieši ar laivu devās makšķerēt Sedas purva dīķos un līdz šim nav atgriezušies.
Meklēšanas darbi sākti jau 17.novembra vakarā, tiesībsargiem pievienojušies vietējie brīvprātīgie, turklāt meklēšana notikusi ne tikai uz ūdens, bet arī apstaigājot dīķu krastus.
LETA
Komentāri