No A.Garozas 16.februāra „Druvā“ publicētā raksta „Kas būs Cēsis – valsts mēroga kultūras centrs vai guļamvagons?“ virsraksta uzstādījuma izriet, ka estrādes izbūve Pirtsupītes ielejā ir stratēģiski svarīga, kas Cēsis no guļamrajona padarīs par nacionālas nozīmes kultūras centru. Esot nepieciešama vieta masu pasākumiem, jo Pils parku šim nolūkam nevarot izmantot, stadions producentu prasības neapmierinot. Rodas jautājums, kas tad būs šie pasākumi, kas notiks Pirtsupītes estrādē un kas mūs padarīs par nacionālas nozīmes kultūras centru? Vai tie būs popa un roka koncerti, kurus producenti vairs nevēlas rīkot stadionā?
Interesants liekas rakstā minētais fakts, ka arī Pils parks tiek saglabāts ekskluzīvu un elitāru koncertu rīkošanai, lai gan tiek apgalvots, ka alternatīva vieta estrādei tiek meklēta tieši tāpēc, lai Pils parkā nenotiktu masu pasākumi. Lai cik ekskluzīvus pasākumus un servisu piedāvātu Pils parks, tomēr diez vai mūziķiem un māksliniekiem atmaksāsies uzstāties dažu simtu cilvēku auditorijai. Iemīļotās operas izrādes Cēsu Pils parkā apmeklē apmēram 2000 cilvēku. Šķiet, ka tieši šī estrāde, par kuras pilnveidošanu savā rakstā 17.februāra „Druvā“ runā Nacionālās operas vadītājs Andrejs Žagars, ir tā, kas ar savu ekskluzivitāti piesaista tiešām kvalitatīvu koncertu un izrāžu producentus. Atkal rodas jautājums, kas turpmāk notiks ar veco Pils parka estrādi – vai tā netiks rekonstruēta, ja jau tomēr šeit paredzēts rīkot elitārus koncertus, kā minēts rakstā?
Protams, rodas arī jautājums, cik mums – Cēsu iedzīvotājiem šīs estrādes celtniecība un uzturēšana izmaksās, lai stadiona koncertu producenti varētu rīkot šeit savus pasākumus?
Komentāri