Raksti

Dzīves stils

Hibrīdauto cīņa par savu vietu pasaulē

Vai vienkāršāk vienmēr ir labāk? Atbildi uz šo jautājumu varēs atrast pie kaislīgiem vintāžas auto piekritējiem! Lai arī jau labu laiku braucam ar hibrīdauto, joprojām rit diskusijas par to, vai parasts degvielas aparāts kādreiz tiks pārspēts. Patiesībā, vienkāršs ne vienmēr ir labāks un hibrīdauto veiktspējas un izdevīguma ziņā jau labu laiku min klasiskajiem auto uz papēžiem. Daudzejādā ziņā, hibrīdi ir ievērojami labāki daudzos aspektos.

Tad kāpēc joprojām daudzi izvēlas klasiskos auto?

Šajā jautājumā, argumenti ir pavisam vienkārši. Kurš gan vēlas atteikties no klasiskām tehnoloģijām, kuras vienmēr ir uzticami kalpojušas? Mazāk kustīgu detaļu, mazāk rūpju un mazāk sirdssāpju atvadoties no papildus maciņa satura remontdarbnīcā. Šī nostāja ir saprotama, bet patiesībā tā neizsaka visu lietas būtību. Protams, izdodot lielāku summu labojot kādu saplīsušu detaļu uzreiz var pamanīt iztrūkumu maciņā. Bet cik bieži taisam savam maciņam gada izdevumu deklarāciju?

Nemanāms, bet pierādīts ietaupījums

Jāatceras, ka hibrīdauto nes izdevīgumu ilgtermiņā un tas ir pierādījies daudzos aprēķinos! Īstermiņā skatoties, reti kurš pamana ietaupītos pāris eiro, kas neaizplūst no maka hibrīda degvielas taupības rezultātā. Ripinoties novecojušos auto modeļos, lepni domājam, ka upurējam komfortu, lai ietaupītu. Realitātē, tādi autodīleri kā “Mazda” jau ilgi piedāvā uzticamus spēkratus, kas palīdzēs gan ietaupīt, gan pārvietoties nepārspējamā komfortā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *