Raksti

Skolās

Strenču vidusskolā šodien ieradusies viena trešdaļa apmācāmo

Strenču vidusskolā lielā sala dēļ šodien ieradušies apmēram viena trešdaļa skolēnu, kas tajā mācās, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Skolas direktore Dace Gaigala gan informējusi, ka skolā mācību process notiek.

Pašvaldībā skolēnu autobusi šorīt kursējuši, tikai vienu lielā sala dēļ nevarēja iedarbināt.

Kā ziņots, līdz plkst.8 zemākā gaisa temperatūra ir fiksēta Ainažos, kur gaiss atdzisis līdz mīnus 30,9 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Otra zemākā temperatūra reģistrēta Rūjienā – mīnus 30,6 grādi, kas ir arī šīs novērojumu stacijas jaunais 8.janvāra rekords.

Auksts laiks ir visā Vidzemes ziemeļu daļā, kur šorīt valda mīnus 26 līdz mīnus 28 grādu sals. Zosēnos ir mīnus 28,1 grāds. Ap mīnus 25 grādu sals fiksēts daudzviet Vidzemē un Latgalē – Skrīveros, Madonā, Alūksnē, Priekuļos un Rēzeknē. Savukārt Daugavpilī minimālā gaisa temperatūra bijusi mīnus 27 grādi, Piedrujā – mīnus 26,5 grādi.

Zemgalē minimālā gaisa temperatūra bijusi ap mīnus 23 grādiem, vien Bauskā fiksēti mīnus 25 grādi, bet Kurzemē tā ir ļoti atšķirīga. Piemēram, Kuldīgā valdījis mīnus 23,4 grādu sals, Pāvilostā un Liepājā termometra stabiņš noslīdējis līdz mīnus 21 grādam, bet Kolkā vien mīnus 10 grādu sals.

Rīgā līdz plkst.8 zemākā gaisa temperatūra bijusi mīnus 20,3 grādi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *