Raksti

Skolās

Radošs un izklaidējošs ievads 1.septembrim

Nītaurē vietējās skolas skolotāji augusta vidū trīs dienas aicina bērnus uz daudzpusīgi radošām, praktiskām, izzinošām rotaļām un nodarbībām. Šī gada tēma ir botānika, akcentējot to, cik daudz iegūstam no dabas un cik daudz varam to izmantot, lai radītu skaistus darbus. “Tāpat šīs dienas ir, lai arī draudzētos, priecātos, atpūstos, rotaļātos. Ir svarīgi, lai bērni gūst pozitīvas emocijas neilgi pirms skolas laika atsākšanās,” stāsta Nītaures Mūzikas un mākslas skolas direktore Kamēlija Straume.

Radošo darbnīcu mērķis ir caur mūziku, mākslu un deju parādīt skolas iespējas, palīdzēt atklāt mākslas pasaules daudzveidību, parādīt dabas dāvāto caur skaņu, augiem. Direktores vietniece Marika Busote – Uzuliņa bērniem māca keramikas prasmes un parāda, kā, izmantojot augus, var atrast elementus radošiem darbiņiem no māla un citiem materiāliem.

Tāpat iespēja iepazīties ar “ecoprint” tehniku, krāsām, ko sniedz augi. “Vēl ar bērniem strādā Daina Beļajeva, sākumskolas pedagoģe, kas par botānikas tēmu runā no dabaszinību skatījuma. Skolotāja Evita Vāpa bērniem māca hip- hop dejošanas prasmes. Tāpat ir dabas rotaļas angļu valodas nodarbībās skolotājas Elitas Zvaigznes vadībā,” plašo nodarbību klāstu komentē K.Straume, piebilstot, ka pati kopā ar mūzikas skolotāju Alisi Kaņeponi vada muzikālās nodarbības.

“Saskatu spēcīgu, radošu, izzinošu potenciālu tieši mūsu skolai, bērnudārzam un arī Nītaurei kopumā, tāpēc otro gadu aicinājām iedzīvotājus iesaistīties radošās aktivitātēs un skolas izaugsmes dzīvē!” radošu azartu pauž Nītaures Mūzikas un mākslas skolas jaunā direktore.

Nodarbības, kas risināsies nākamās nedēļas nogalē, piemērotas dažāda vecuma bērniem, sākot no piecgadniekiem līdz pat 15 gadīgiem pusaudžiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *