Raksti

Skolās

Piesakies studiju vizītei Somijā “Starptautiskie lauku reģioni”

Mazas organizācijas lauku reģionos var saskarties ar cilvēku resursu izaicinājumiem, īstenojot starptautiskus projektus jaunatnes jomā. “Lai sniegtu atbalstu tieši lauku reģioniem, izmantojot programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”   līdzekļus, tiek rīkota studiju vizīte Somijā,”informē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Pieredzes braucienā būs iespēja redzēt, kā Somijā lauku reģionos tiek īstenotas starptautiskas aktivitātes, kā tās tiek padarītas par patstāvīgu darba ar jaunatni daļu.  Vizītes laikā tiks apmeklēta Lapēnrantas pilsēta,  Rautjarvi pašvaldība un  Lemi 4H organizāciju. Dalībnieki mitināsies Lapēnrantas pilsētā un viesosies citos reģiona ciematos, būs iespēja satikt cilvēkus, kuri ir īstenojuši starptautiskus projektus, redzēt, kā tie realizēti mazās apdzīvotās vietās, uzzināt, kādus labumus sniedz reģionālā sadarbība.

Studiju vizīte norisināsies no 14. līdz 18. oktobrim.  Pie­teikšanās līdz 6. septembrim “SALTO” Resursu centra tīmekļa vietnē.

Lai pieteiktos dalībai, jābūt vismaz 18 gadu vecam, jābūt iesaistītam darbā ar jaunatni, aktīvi jādarbojas jauniešu organizācijā kādā no lauku reģioniem. Var pieteikties arī dalībnieki, kas nekad nav īstenojuši starptautiskas jauniešu aktivitātes, bet vēlas to darīt. Dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 euro apmērā. Ar projektā apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā, pēc līdzfinansējuma segšanas aģentūra iegādājas avio biļetes.

Plašāka informācija vietnē jaunatne.gov.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *