Raksti

Skolās

Bērni bauda mūzikas stundu koncerta veidā

Cēsu Pilsētas vidusskolas 1. – 4. klašu skolēni atsaucās uz Vidzemes kame­rorķestra un Cēsu Kultūras centra aicinājumu apmeklēt izglītojošu koncertu “M-stunda” Vidzemes koncertzālē.

Tajā piedalījās īpašie viesi Renārs Kaupers un Andris Sējāns. “Pasākums notika pēc mācību stundām, uz koncertu devās divsimt bērnu,” stāsta skolas direktores vietniece mācību darbā Ineta Lāce – Sējāne.

Ar prieku. Mazie cēsnieki priecājas par koncertu un reizē novērtē arī Cēsu koncertzāles plašumu.
Foto: NO ALBUMA

I.Lāce – Sējāne teic, ka pasākums bērniem bijis liels piedzīvojums, jo koncerts Vidzemes koncertzālē ir kas pavisam cits nekā pasākums skolas aktu zālē. “Spēlēja orķestris, uzstājās pazīstami mūziķi, bērniem bija iespēja arī vairāk uzzināt par dažādiem mūzikas instrumentiem. Skolēni uzreiz atpazina dziesmu “Joka pēc alfabēts”. Mākslinieki bija ļoti atraktīvi, iekustināja bērnus darboties līdzi. Tā faktiski bija mūzikas stunda koncerta formā.”

Lai arī pasākums bija paredzēts četrdesmit minūšu garumā, koncerts gan izvērties garāks. Bērni pēc koncerta atzinuši, ka šis bijis fantastisks piedzīvojums un ka tādus labprāt mācību procesā piedzīvotu biežāk.

Kā papildinājums koncertam mazajiem skolēniem bija arī kopīgs gājiens no skolas līdz koncertzālei pilsētas centrā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *