Raksti

Skolās

Angļu valodas pasākumi

Foto: Andra Gulbe

Dienu pirms Valentīna dienas Cēsu Pilsētas vidusskolā notika angļu valodas pasākumi sadarbībā ar ASV vēstniecības pārstāvjiem N. Oševerovu un N. Studentu, Fulbright programmas dalībnieci Z. Mooru.

Par ASV un NATO N. Studenta sagatavoto informāciju klausījās 11. un 12. klases. 8. klases uzzināja dažādu informāciju par dzīvi ASV. Pēc tam Nils, kurš ir Amerikas latvietis un zemessargs, viesojās arī CVĢ un DACVĢ. Skolēnu ieguvums- praktizēta angļu valoda un prasme komunicēt, iegūta jauna informācija no cilvēka, kurš ir Latvijas patriots un speciālists dažādās jomās.

Neformālajā pasākumā “Valentīndienas ieskaņas” Cēsu novada 6 skolu pārstāvji no 6., 7 klasēm tikās ar Natāliju un Zani, lai iepazītos, uzzinātu interesantus faktus par ASV, spēlētu spēles, zīmētu kartiņas un lieliski pavadītu 2 stundas komunicējot angliski. Atmosfēra bija radoša, ļoti pozitīva un jautrības piesātināta. Amerikāniete Zani priecājās par skolēnu teicamām angļu valodas zināšanām! Pasākuma dalībnieku ieguvums: iepazīšanās ar citu Cēsu skolu skolēniem sadarbojoties un angļu valodas praktiska lietošana saziņai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *