Ceturtdiena, 12. marts
Vārda dienas: Aija, Aiva, Aivis

Valmierā ieradīsies kultūras ministre Dace Melbārde

Druva
13:13, 20. Mai, 2014

23.maijā reģionālajā vizītē uz Valmieru dosies kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK), lai iepazītu kultūras piedāvājumu pilsētā, izzinātu dažādu kultūras iestāžu darbu, kā arī tiktos ar Valmieras pilsētas pašvaldību, aģentūrai LETA atklāj Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Vizītes laikā Melbārde tiksies ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Inesi Boķi (“Valmierai un Vidzemei”), domes deputāti un Valmieras Drāmas teātra direktori Evitu Sniedzi, domes deputātu Uldi Jansonu (VL-TB/LNNK), izpilddirektora vietnieci Eviju Voitkāni un Valmieras Kultūras centra direktoru Tomu Upneru.

Kultūras ministre apmeklēs arī Valmieras Mūzikas skolas jauno ēku, lai tiktos ar Valmieras Mūzikas skolas direktoru Aivaru Cepīti, un Valmieras Mākslas vidusskolas direktoru Edgaru Bogdānu.

Melbārde apmeklēs arī Valmieras Valsts ģimnāziju, tiksies ar skolas direktoru Jāni Zemļicki, kā arī aplūkos Dabas taku un mākslas darbu izstādes ģimnāzijas ēkā un galerijā “Leduspagrabs”.

LETA

Komentāri

Tautas balss

Sludinājumi