Raksti

Viedokļi

Satraucas par sašķiebušos stabu

Stabs gāžas virsū vienai no māju sētām. Bet tur taču katru dienu staigā bērni un citi cilvēki. Var notikt liela nelaime. Ar katru dienu stabs kļūst arvien šķībāks. Tā pamatne laikam ir izpuvusi un izdrupusi. Tagad tas jau ir 45 grādu leņķī.”

”Druva” noskaidroja, ka arī citi Gravas ielas iedzīvotāji ir vairākas reizes ziņojuši par radušos situāciju. ”Stabs bija nedaudz līks apmēram mēnesi vai mazliet vairāk. Pēc lielā vēja svētdien tas sāka šķiebties arvien vairāk. Arī es zvanīju uz bojājumu pieteikšanas tālruni. Man atbildēja apmēram tā: ”Situāciju mēs pārzinām. Paziņosim priekšniecībai. Arī laukos ir daudz šādu stabu. Tagad vasarā nav, kas strādā. Jūs mani netraucējiet, man ir daudz darba.” Tonis bija nelaipns, pēc šiem vārdiem darbinieks vienkārši nolika klausuli. Zvanīju otrreiz, prasīju, lai iedod kādu priekšniecības numuru. Tad man atbildēja rupji un numuru neteica. Bet es neprasīju nekādu valsts noslēpumu! Saprotu, ka tā varēja notikt padomju laikā, bet mūsdienās tik nelaipna attieksme! Ja tagad kādai mājai vedīs malku, vadu pārraus. Tas

nošķiebies arī uz telefona līnijas vadiem. Arī tos nelaimes gadījumā pārraus. Bērni staigā basām kājām, nelaime var būt liela,” pastāstīja Gravas ielas iedzīvotāja Gunta.

Lai rastu skaidrību, kad kaut kas tiks darīts, ”Druva” sazvanīja dežurantu Ziemeļu elektrisko tīklu rajonā. Dežurants Juris Olte atbildēja, ka situācija Gravas ielā ir zināma, taču viņam neesot laika runāt. Tad sazvanījām meistaru Gunti Lošinu, kurš minēja, ka nav tiesīgs runāt ar presi, tāpēc ir jāzvana konkrētai personai Valmierā, kura ir pilnvarota sniegt oficiālu viedokli. Sazvanot kancelejas pārzini Zani Vilni, atklājās, ka sīkāku informāciju par radušos situāciju, iespēju to atrisināt un citiem jautājumiem drīzumā sniegs

”Latvenergo” pārstāvji Rīgā pēc tam, kad būs saņemtas sūdzības. Zane Vilne solīja nosūtīt attiecīgām instancēm ”Druvas” uzklausīto Gravas ielas iedzīvotāju viedokli.

Cerams, ka kādā no nākamajiem avīzes numuriem publicēsim uzņēmuma komentāru par situāciju Gravas ielā. Bet kas pa to laiku notiks ar stabu?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *