Raksti

Skolās

Iepriecina audzēkņus Spāres un Raiskuma skolā

Liels prieks par dāvanām. Spāres pamatskolas skolēniem, saņemot dāvanas no biedrības “Be the light”, ir liels prieks, sirsnīga pateicība un interese par dāvanu saturu.
Foto: Iveta Rozentāle

Labdarības biedrība “Be the light”, pateicoties atbalstītājiem, sarūpēja 140 dāvanas, ko nogādāja Spāres pamatskolā un Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolā. Abās skolās mācās bērni ar īpašam vajadzībām. “Druva” dāvanu pasniegšanas brīdī viesojās Spārē, kur realizē speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem.

Skolēni ar lielu sajūsmu saņēma “Be the light” atvestās veltes. Tās dalīja biedrības valdes priekšsēdētāja Ginta Bernecka bērni, kas bija pieteikušies pasākumam, kā arī brīvprātīgā Margarita Zaitseva, kas no kara Ukrainā paglābusies mūspusē. Bērni ar lielu interesi pētīja dāvanu saturu un viens pēc otra skaļi sacīja paldies.

Dāvanas sagādātas, pateicoties ziedojumiem, iegādātas kancelejas preces, ziedojumos saņemtas pildspalvas, saldumu paciņas un citas lietas.

Direktores vietniece audzināšanas jomā Inga Liepiņa priecājās par bērniem atvestajām veltēm, kas viņu acīm lika iemirdzēties svētku priekā. Bet Aiva Lagzdiņa, direktores vietniece izglītības jomā, uzsvēra: “Ikviens mūsu skolas saimē lielā vērtībā tur labestību. Mēs kopā priecājamies par dāvināšanu, dāvanu saņemšanu. Šo prieku redzējām bērnu sejās.”

Inga Liepiņa pastāstīja, ka skolēni prot ne tikai    priecāties par saņemto, bet prot radīt citiem prieku. “Ik gadu skolēni sarūpē pārsteigumu dāvanas bijušajiem skolas darbiniekiem – pensionāriem. Kopā ar bērniem gatavojamies svētkiem, stāstām par tradīcijām, sagādājot sev un citiem prieku. Būšana kopā mums nozīmē – piedzīvot dzīvi tās krāsainībā.” Aiva Lagzdiņa rezumē: “Cenšamies bērniem dot pašu labāko un sagatavot dzīvei sabiedrībā.”

Spāres pamatskola šajā mācību gadā realizē speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem 1. – 9.klasei, kā arī speciālās pamat­izglītības programmu izglītojamiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem. Pēc 9.klases beigšanas izglītojamiem ir iespēja turpināt mācīties vēl trīs gadus profesionālās pa­mat­izglītības programmās, apgūstot virtuves darbinieka vai būv­strādnieka kvalifikāciju. Skolā notiek daudz praktisku nodarbību, audzēkņi apgūst prasmes, praktizējoties darba vidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *