Raksti

Dzīves stils

Saposties gan ikdienā, gan svētkos

Adriāna Namniece.
Foto: no albuma

Dabā krāsas mainās atbilstoši gadalaikiem – mainās arī toņi rudens garderobē. Sākoties tumšākam laikam, ir vēlme “ielīst savā aliņā” un tur palikt, bet cēsniece Adriāna Namniece (21) drosmīgi teic: “Sievietēm vienmēr jāpucējas un jārotājas.” Kā ikdienā izskatīties lieliski? Savus skaistuma knifiņus izstāstīs viņa pati.

Adriana Namniece mācās Unastyle imidža skolā-studijā un ir topošā vizuālā tēla stiliste. Adriāna atzīst, ka visvairāk patīk dekoratīvās kosmētikas uzlikšanas un frizūras, matu krāsošanas lietas, par to viņa labprāt pastāstīs “Druvas” lasītājiem.

Pēc vidusskolas absolvēšanas Adriānai interesēja gan skaistumkopšana, gan sports, gan militārās mācības, bet no dažādajām nozarēm izlēma apgūt skaistumkopšanu. “Man patika veidot frizūras un darboties praktiski, tāpēc izvēlējos šo nozari,” atklāj jauniete. Adriāna jau praktizējusies, ieveidojot matus arī televīzijas radījumu vadītājiem un dalībniekiem, piemēram, SuperBingo, X Fak­tors un Zelta mikrofons. Ar saviem darbiem viņa dalās sociālajā tīklā Instagram @beauty.adrianak.

Jautāta, kādi ir aktuālie rudens meikapa toņi un kā vislabāk uzklāt ikdienas grimu, jauniete stāsta: “Apģērbu veikalos varam novērot, ka populāri ir nude jeb miesas krāsas toņi, visa veida brūnie toņi, arī ikdienas grimam iesaku tos. Ikdienas grims būs neuzkrītošs, bet tas padarīs sievieti skaistu un izcels acis. Vecāka gadagājuma sievietes var krāsot smokey eyes jeb dūmakainās acis, kur izēno plakstiņu un tā kustīgo daļu, lai novērstu citu skatienu uz noslīdējušajiem plakstiņiem.”

Ikdienas meikapā Adriāna iesaka lietot BB un CC krēmus, kas sejas ādai sniedz vieglu, vienmērīgu toni, radot dabiska svaiguma iespaidu. “Ja uz sejas nav izsitumu, iesaku lietot šos krēmus, ja sejas āda ir problemātiska, ieteicams lietot tonālo krēmu. Ja vēl redz nepilnības, var uzlikt konsīleri, kas ir tieši tādā pašā krāsā kā sejas āda vai nedaudz gaišāks. Tālāk ar vieglu minerālo pūderi nopūderēt visu seju, vaigu kaulus nedaudz ietonējot ar bronzeri, pielīdzinot to ovālai sejas formai,” pauž Adriāna. Papildinot viņa bilst: “Sievietēm nav jābaidās no kosmētikas. Ja zinām, ka ikdienas gaitas beigušās un sabiedrībā vairs nebūs jāiziet, ar micerālo ūdeni vai sejas ziepēm noņemam kosmētiku. Āda būs attīrīta. Ja seju pirms naktsmiega nenotīra, uz ādas var veidoties apsārtumi, pumpas un citi izsitumi.”
Ja rūpējamies par savu izskatu ikdienā, tas jādara arī svētkos. Kādu grimu izvēlēties vakaram? “Toņus parasti izvēlos pēc cilvēka acu krāsas. Zilas krāsas acu īpašniecēm iesaku izmantot pretējās krāsas – oranžīgos, brūnos toņus ar mirdzumu acs kaktiņā, lai izceltu acis. Zaļu acu krāsu īpašniecēm – violetas, brūnas acu ēnas, var būt pludināts melns acs ārējais kaktiņš. Brūnu acu krāsu īpašniecēm, manuprāt, piestāv viss: brūns, violets, oranžs. Vai­rums sieviešu manā praksē izvēlas tikai brūnos toņus ar mirdzumiņu acs iekšējā kaktiņā, ļoti reti košu meikapu.”

Sievietes skaistumu akcentē lūpas. Adriāna lasītājām iesaka: “Ikdienā lūpas var krāsot maigi rozā krāsā vai ar vienkāršu, caurspīdīgu lūpu spīdumu. Lūpas var būt koši sarkanas arī ikdienā, ja sieviete prot košumu iznest un pasniegt citiem. Ja kautrīga sieviete uzkrāsos koši sārtas lūpas, tas neizskatīsies labi un pārliecinoši. Vakara grimam, protams, iesaku krāsot sarkanas lūpas.”

Topošā speciāliste skaidro, ka ideālā sejas forma ir ovāls, ar modelētāju-bronzeri to veido ikvienai sievietei. “Arī frizūra jāizvēlas atbilstoši sejas formai. Taisnstūra sejas formas īpašniecei nevajadzētu matu sakārtojumu vērst uz augšu, labāk vairāk uz sāniem,”skaidro Adriana un piebilst, ka vislabākais būs padoms, ko tēla speciālists sniegs individuāli.

“Mums jāpucējas un jābūt skaistām ikdienā. No rīta jāpieceļas pāris minūtes agrāk, lai sapostos un priecātos par to, ko pati redzi spogulī. Ja smaidīsi gan iekšēji, gan ārēji, tas cels sievietes pašapziņu un arī apkārtējie būs pozitīvāk noskaņoti,” iesaka vizuālā tēla topošā stiliste Adriāna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *