Raksti

Viedokļi

Sporta iniciatīvas ir jāatbalsta

Priecē, ka Saeimā ir deputāti, kuriem sports bijis tuvs visu mūžu. Tur iepazinos ar Albertu Krūmiņu un Kārli Strēli, kuri savu darbību velta tieši sporta atbalstam. Apzinot situāciju Latvijā, sapratām, ka nav īsti pareizi, ka dažviet ceļ ļoti dārgas sporta zāles un kompleksus, bet ne visi cilvēki tur varēs nokļūt. Pie šodienas degvielas cenām arī 10, 20, 30 kilometri ir liels un dārgs attālums. Tāpēc jāmēģina panākt, lai lielākās apdzīvotās vietās būtu iespēja mūsdienīgi sportot. Redzam, ka aktīvu dzīves veidu grib piekopt ne tikai jaunie, bet arī 50 gadnieki. Sportiski aktīviem arī dzīves veids ir veselīgāks, viņi mazāk pīpē un retāk glāzīti pacilā.

Jāsaprot, ka laiks izvirza savas prasības. Arī jaunieši brauc uz ārzemēm un redz, kādas tur ir sporta bāzes. Pēc tam viņus ir grūti pārliecināt sportot te šaurās zālēs vai nekvalitatīvos sporta laukumos. Šīs prasības pēc plašām, modernām telpām un dušas ir tikai normālas.

Pateicoties Alberta Krūmiņa iniciatīvai, tapa programma, kurā apsekojām vietas, kur sporta zāļu nepieciešamība ir īpaši aktuāla. Kur cilvēki pelnījuši, lai viņiem palīdzētu. Tapa projekts Smiltenē, šodien atklās sporta zāli Jaunpiebalgā. Septembrī sāksies jaunas sporta zāles celtniecība pie Priekuļu lauksaimniecības tehnikuma.

Paldies pašvaldību darbiniekiem un skolu vadītājiem, jo bez viņu iniciatīvas nekas nenotiek. Ir nepieciešams, lai viņi reizēm atgādina par sevi Saeimas deputātiem, jo ne visi zina situāciju laukos. Man tā bija zināma, tāpēc kopīgiem spēkiem mēģinājām, ņemot vērā budžeta iespējas, šos jautājumus virzīt. Tajos nav nozīmes partiju krāsām, kam pats nekad neesmu pievērsis īpašu vērību. Uzskatu, ja nodokļus maksājam visi, arī atdevei vajadzētu būt maksimāli godīgai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *