Raksti

Viedokļi

Sākas “Druvas” abonēšana 2018.gadam

Andra Gaņģe

Saņemt pastkastītē laikrakstu un uzzināt, kas jauns tuvākajā apkārtnē, ar kādiem sarežģījumiem un priekiem dzīvo cilvēki– tāda ir “Druvas” lasītāju tradīcija. No 1.oktobra sākās 2018.gada preses izdevumu un arī “Druvas” abonēšanas kampaņa.

Kaut tagad ir iespēja laikrakstu pasūtīt jebkurā mēneša dienā un pēc divām darba dienām izņemt no savas pastkastītes, tradīcija “Druvu” nākamajam gadam pasūtināt jau vecā gada pēdējos mēnešos daudziem lasītājiem šķiet svarīga.

Ko avīze sola nākamajā gadā? “Druva” turpinās rakstīt par vēsturisko Cēsu rajonu, par to, kas notiek Amatas, Cēsu, Jaunpie­balgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas un Vecpie­balgas novadā – problēmām, konfliktiem, notikumiem, svētkiem, veiksmēm un neveiksmēm. Mūsu avīze ir vienīgais plašsaziņas līdzeklis Latvijā, kas vēsta par aktuālo tieši šajos astoņos novados, kas stāsta par šo novadu cilvēkiem. Tāpat kā līdz šim “Druva” iznāks četras reizes nedēļā – otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās. Tas dod iespēju par aktuālo, svarīgāko lasītājiem paziņot iespējami ātrāk. Trīs reizes nedēļā laikrakstam arī turpmāk būs astoņas lappuses, nedēļas nogales izdevums būs plašāks, ar vairāk lappusēm, tajā noteikti turpināsim drukāt televīzijas programmas, arī krustvārdu mīklas.

Laikraksta nākamā gada abonentiem atkal gatavojam dāvanu – kalendāru -, to saņems visi abonenti, kas būs pasūtījuši avīzi no janvāra pirmā numura. Nākamā gada kalendārā, suminot Latvijas simtgadi, būs redzami Brīvības cīņām veltītie pieminekļi vēsturiskajā Cēsu rajonā.

Laikraksta veidotāji ir pateicīgi lasītājiem, kuri novērtē avīzes komandas veikumu. Tieši pateicoties lasītāju ierosmēm, atsaucībai un vēlmei lasīt mūsu izdevumu, “Druva” ir otrais abonētākais reģionālais laikraksts Latvijā, kas iznāk latviešu valodā, liecina Latvijas Preses izdevēju asociācijas apkopotā informācija.

 

“Druvu” iespējams abonēt “Latvijas Pastā”  un arī laikraksta redakcijā Cēsīs, Gaujas ielā 8. Pasūtot avīzi redakcijā, nav jāmaksā par abonementa noformēšanu. Tāpat šādas papildu maksas nav, abonējot avīzi “Latvijas  Pasta” interneta vietnē “abo­ne.pasts.lv” un pa informatīvo tālruni 67008001 vai 27008001.
1.oktobrī sākās arī citu preses izdevumu abonēšana. Nākama­jam gadam “Latvijas Pastā” iespējams abonēt 722 preses izdevumus, informē uzņēmuma pārstāvji. Abonēšanai piedāvāti 50 Latvijā izdoti laikraksti un 54 reģionālie laikraksti, 188 Latvijā izdoti žurnāli, 430 dažādi ārvalstu preses izdevumi.
Abonementus visās “Latvijas Pasta” nodaļās, pie pastniekiem, kā arī modernizētajā interneta vietnē “abone.pasts.lv” varēs noformēt līdz 27.decembrim. Uz­ņēmums ziņo, ka interneta abonēšanas vietnei mainīts noformējums, dažādotas preses izdevumu atlases kritēriju iespējas un vienkāršota abonēšanas sistēma, samazinot veicamās darbības līdz abonementa apmaksai.
Līdz 18.decembrim abonēt Latvijā izdotos laikrakstus un žurnālus iespējams, arī zvanot uz “Latvijas Pasta” informatīvo tālruni 67008001 vai 27008001.
Ārvalstu preses izdevumus jebkurā pasta nodaļā, pie pastnieka un “abone.pasts.lv” iespējams abonēt līdz 15.decembrim, bet pa tālruni – līdz 12.decembrim. Sa­vukārt abonēšana, aizpildot abonēšanas katalogam pievienoto abonementa pieteikumu un nosūtot to pa pastu, iespējama līdz 1.decembrim attiecībā gan uz vietējiem, gan ārvalstu izdevumiem, skaidro “Latvijas Pastā”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *