Raksti

Viedokļi

Rudens iesaukums būs

Obligāto dienestu nevajadzētu uzskatīt par pārmācības skolu, bet gan iespēju iegūt un apgūt jaunas zināšanas un prasmi, veidot raksturu. Pēc obligātā dienesta ir iespējams strādāt profesionālajā, kā arī militārajā policijā, valsts drošības, zemessardzes struktūrās, citās Nacionālo bruņoto spēku vienībās, var mācīties un strādāt robežsardzē, apsardzē.

Neatsverams ieguvums ir dienestā gūtais morālais un fiziskais rūdījums, pārliecība par sevi, kas noder turpmākajā dzīvē. Obligātais militārais dienests jau gadus septiņus Latvijā kalpo kā divpadsmit mēnešu militārie kursi, kurus pilnībā apmaksā valsts.

Rudens iesaukums aktīvi notiks oktobrī. Jūras spēkos Liepājā jaunieši dienestu uzsāks 17. oktobrī, Alūksnes mobilo strēlnieku bataljonā – 24. novembrī.

Tiem jauniešiem, kuri nav uzsākuši mācības, nestrādā, iesaku apsvērt iespēju pārliecināties par savām spējām un doties dienēt. Cik esmu runājis ar jauniešiem, daudzi pirms tam ir baidījušies, bet dienesta gaitā pārliecinājušies, ka armijas dzīve nemaz nav tik grūta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *