Druva

Forum Replies Created

Apskatāmas 4 pubilkācijas - no 1 līdz 4 (kopā 4)
 • Autors
  Publikācijas
 • in reply to: Jābūt taupīgākiem #168451

  Druva
  Moderator

  “Druva” noskaidroja: Bruģis tiek izmantots lietderīgi

  Cēsnieki rūpīgi seko līdzi Rī­gas ielas remontam, un vairāki jautājuši, kur paliek bruģis, kas tiek noņemts no ielas. “Druva” sazinājās ar darbu pasūtītāju, Cē­su novada pašvaldību, un Komu­nā­lās nodaļas vecākā speciāliste Liene Agafonova pastāstīja, ka bruģis atbilstoši konkursa noteikumiem tiek nogādāts pasūtītāja norādītajās vietās: “Izvērtējot visas nepieciešamības, pašvaldība nolēma, ka atgūtais bruģis tiks izmantots SIA “Cēsu klīnika” stāvlaukuma, kas atrodas aiz slimnīcas ēkas, labiekārtošanai. Tur laukums tiek gatavots, bet seguma nav, un tieši šim mēr­ķim bruģis tiks izmantots.”

 • in reply to: Piemineklis nomelnējis #167565

  Druva
  Moderator

  Akmens kā jau akmens

  “Lasīju, ka cilvēki nav apmierināti ar to, kā izskatās piemineklis Cēsīs, Vienības laukumā. Ja atmiņa neviļ, piemineklim taču izmantots šūnakmens. Tas ar laiku paliek tumšs. Kādi tad ir citviet ar šūnakmeni apdarināti vai no tā veidoti elementi? Šķiet, ir taču tumši,” pārdomās dalījās J.

 • in reply to: Komunālie rēķini par janvāri #149458

  Druva
  Moderator

  Skaidrojumu no SIA “Cēsu siltumtīkli” lasiet šodienas (25. februāra) “Druvas” numurā, kur teikts, ka, salīdzinot ar decembri, enerģijas patēriņš pieaudzis par 57 procentiem, tādēļ arī radies tik jūtams izmaksu pieaugums.

 • in reply to: lugums #111672

  Druva
  Moderator

  šajā lapā vēl nav sludinājumu

Apskatāmas 4 pubilkācijas - no 1 līdz 4 (kopā 4)