Kontakti

Sazinies ar mums!

 

Adrese:

Laikraksts “Druva”

Gaujas iela 8

LV – 4101, Cēsis

 

E-pasts:

info@edruva.lv,

druva@apollo.lv

 

Portāla administrators:

info@edruva.lv

Reklāmu un sludinājumus varat pasūtīt

Cēsīs, Gaujas ielā 8, LV – 4101

Darba laiks: P.- P. 8.00 – 17.00, S. – Sv. slēgts

Tālrunis: 64122107, 26430060

Fakss: 64122107

e-pasts: reklama@druva.apollo.lv

Laikraksta "Druva" komanda

SIA “Cēsu Druva”

valdes priekšsēdētāja,

redaktore

Andra Gaņģe

641 61903, 26515391

andra@druva.apollo.lv

Korespondente

Sarmīte Feldmane

641 20586

sarmite@druva.apollo.lv

Korespondente

Mairita Kaņepe

641 22359

mairita@druva.apollo.lv

Korespondents

Jānis Gabrāns

641 27012

janis@druva.apollo.lv

Korespondente

Monika Sproģe

641 27012

monika@druva.apollo.lv

Maketētājs

Dainis Sprancis

641 24559

dainis@druva.apollo.lv

Fotogrāfe

Marta Martinsone – Kaša

641 61902

Korektore

Sandra Trēziņa

641 24559

Reklāmas konsultante

Rudīte Brūvere

641 22107, 26430060

reklama@druva.apollo.lv

Reklāmas konsultante

Dita Rudzīte

641 22107, 26430060

dita@druva.apollo.lv

Šoferis

Eduards Kepinskis

Grāmatvede

Ilga Sproģe

641 27526

ilga@druva.apollo.lv

gramatvede.druva@ltk.lv

Korespondente

Madara Ozoliņa

641 61905