Ziņas

Sports

Zvaigžņu sastāvi zināmi

Komandu starta pieciniekus noteica līdzjutēji, balsojot par sev mīļākajiem spēlētājiem. Pārējos zvaigžņu spēles dalībniekus noteica Latvijas basketbola savienība, ņemot vērā arī līdzjutēju balsojuma rezultātus. Austrumu komandu trenēs Cēsu komandas galvenais treneris Vladimirs Kiseļovs kopā ar Aigaru Brigmani (“Barons/ Rīdzene”). Trenerus izvēlējās Latvijas basketbola savienība un, kā atzina V. Kiseļovs, tas ir zināms novērtējums.

“Uztveru to kā pagodinājumu un mūsu komandas paveiktā novērtējumu. Treneris bez komandas nebūtu nekas. Protams, zvaigžņu spēle nav oficiālā spēle, kam īpaši gatavojas. Spēlētāji sanāk un uzspēlē par prieku sev un līdzjutējiem. Ceru, ka lielais basketbola sarīkojums Cēsīs izdosies,” saka V. Kiseļovs, piebilstot, ka visas domas tagad ir pie LBL regulārā čempionāta, kur cēsnieku uzdevums ir nosargāt vietu pirmajā trijniekā.

Zvaigžņu spēles austrumu komandas sastāva pirmajā sešniekā iekļuva divi Cēsu komandas spēlētāji – Raimonds Eglītis un Ivo Pūce. Vēl komandā iekļauti “SK Cēsis/ Remarks” spēlētāji Sergejs Kiseļovs un Einārs Bučs.

Kā ierasts, šī basketbola šova ietvaros notiks arī tradicionālie konkursi – trīspunktu metienu konkursi vīriešiem un sievietēm, bumbas spraušana grozā no augšas (Slam Dunk), kā arī treneru konkurss. Noskaidros arī Latvijas labāko “snaiperi”, kad savā starpā superfinālā spēkosies sieviešu un vīriešu konkursa uzvarētāji.

Arī šajos konkursos laukumā redzēsim Cēsu basketbolistus un basketbolistes. LBL trīspunktu metienu konkursā startēs Ivo Pūce un Iļja Kiseļovs, bet LSBL trīspunktu metienu konkursā piedalīsies komandas “Cēsis” spēlētājas Ieva Krastiņa un Diāna Kuzina. Slam Dunk konkursā savus spēkus izmēģinās Artis Stankēvičs.