Ziņas

Kriminālziņas

Zog “Husqvarna” motorzāģus

Aizvadītājā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 60 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 18 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par divām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par septiņiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši deviņi ceļu satiksmes negadījumi, no tiem divi ar bojā gājušiem (gājušas bojā divas personas), trīs negadījumos cietuši trīs cilvēki. Četros gadījumos alkohola reibumā vadīti velosipēdi.

Kā informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Ungure, laika posmā no 12. līdz 13. jūlijam Gulbenes novada Lejasciema pagastā, Mālmuižā, no meža masīvā esošas traktortehnikas nozagta 120 litri dīzeļdegvielas. Policija skaidro notikušā apstākļus.

No 13. līdz 14. jūlijam Smiltenē, Gaujas ielā, no automašīnas “VW Caravelle” nozagti divi motorzāģi “Husqvarna”. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess.

11. jūlijā ap plkst. 5:30 Smiltenē no dzīvokļa Limbažu ielā nozagts 1989. gadā dzimušam vīrietim piederošs mobilais tālrunis „LG-D722”. Policija precizē materiālā zaudējuma apmēru un skaidro notikušā apstākļus.

10. jūlijā plkst. 15:27 Limbažos no veikala „Maxima X” Rīgas ielā nenoskaidrota persona nozaga paciņu šķīstošās kafijas “Jacobs Cronung” un maltās kafijas “Merild”. Policijā uzsākta pārbaude.

13. jūlijā plkst. 6:30 Vecpiebalgas novada Dzērbenē, pie veikala „Dzērbene” nozagti pieci gāzes baloni. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 11. līdz 12. jūlijam Pārgaujas novada Raiskumā no neaizslēgtas garāžas nozagts motorzāģis “Husqvarna”. Policija skaidro notikušā apstākļus.

13. jūlijā plkst. 14:30 tika konstatēts, ka Pārgaujas novada Raiskuma pagasta Auciemā no saimniecības ēkas nozagts motorzāģis “Husqvarna”, krūmgriezis “Husqvarna” un motorzāģis “Stihl”. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess.

13.jūlijā plkst. 12 konstatēts, ka Pārgaujas novada Raiskuma pagasta Auciemā no saimniecības ēkas nozagts bezvadu skrūvgriezis “Makita”, bezvadu urbis “Makita” lādētājs “Makita”. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess.