Ziņas

Kriminālziņas

Zog elektrisko ganu, luksoforu akumulatorus un velosipēdus

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse informē, ka no 27. līdz 30. jūnijam Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 183 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 42 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par trim zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti 13 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 43 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 25 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši 22 ceļu satiksmes negadījumi, trijos negadījumos cietuši trīs cilvēki, vinā negadījumā gājis bojā viens cilvēks. Reģistrēti četri gadījumi, kad autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 97 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 229 protokoli.

29.jūnija naktī Vecpiebalgas novada Taurenē ceļa remontdarbu vietā nozagti divi luksoforu akumulatori “Yuasa”. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

27.jūnijā ap pulksten 21 konstatēts, ka Amatas novada Skujenes pagastā no pļavas nozagts elektriskais gans. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

30.jūnijā pēc pulksten trijiem naktī Rankā, Dzirnavkalnā, konstatēts, ka uzlauztas veikala “Mini Top” ieejas durvis un iekļūts veikalā. Pašlaik tiek noskaidrots vai nozagtas preces. Policijā sākts kriminālprocess.

29.jūnijā pēc pusnakts Cēsīs, Raiņa ielā, sastapts iereibis 2001.gadā dzimis zēns, kura izelpā konstatētas 0,58 promiles alkohola. Policijā sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

29.jūnijā ap pulksten 11 Lubānā, Barkavas ielā, pieķerts iereibis automašīnas “VW Passat” vadītājs. 1951.gadā dzimušā vīrieša izelpā konstatētas 1,58 promiles alkohola. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

28.jūnijā ap pulksten 14 Amatas novada Drabešu pagastā, Kārļos, no kādām mājām, brīvi piekļūstot, nozagts pelēkas krāsas velosipēds “KHS”. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

28.jūnijā saņemta informācija, ka laikā no 17. līdz 28. jūnijam Pārgaujas novada Raiskuma pagastā no kāda īpašuma nozagti 10 kubikmetri kokmateriālu. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

28.jūnijā ap pulksten 17 Gulbenē, pie veikala Skolas ielā nozagts bez uzraudzības atstāts melnas krāsas vīriešu velosipēds. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

28.jūnijā pēc pulksten 11 policijā saņemta informācija, ka Raunas novada Drustu pagastā kāds kaimiņos esošais ponijs sabojājis 1976.gadā dzimušas sievietes īpašumā esošo aploku un nodarījis miesas bojājumus tajā esošajam kumeļam. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

28.jūnijā pēc pulksten 20 Valkā, Rīgas ielā, pieķerts iereibis automašīnas “Audi 80” vadītājs. 1963.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 2,56 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

28.jūnijā pēc pulksten 21 Burtnieku novada Valmieras pagastā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Valka 75.kilometrā, pieķerts iereibis automašīnas “VW Golf” vadītājs. 1974.gadā dzimuša vīrieša izelpā konstatēta 1,71 promile alkohola. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

28.jūnijā ap pulksten 12 Cēsīs, Lenču ielas un Festivāla ielas krustojumā, notika automašīnas “Kia”, kuru vadīja 1966.gadā dzimis vīrietis, un automašīnas “Mitsubishi”, kuru vadīja 1993.gadā dzimis vīrietis, sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka “Kia” vadītājs nav ievērojies ceļa zīmes “Stop” prasības. Negadījumā nav cietušo, bojāti transportlīdzekļi.

28.jūnijā pēc pulksten 13 Limbažos, Rīgas ielā, 1929.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “VAZ” izraisīja sadursmi ar pretim braucošo automašīnu “Volvo V70”, kuru vadīja 1977.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā nav cietušo, vadītāji sastādījuši saskaņoto paziņojumu.