Ziņas

Kriminālziņas

Zog auto piederumus, automašīnu un dīzeļdegvielu

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 76 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti 10 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 16 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 21 nodarījums pret īpašumu, kā arī četri ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 112 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 61 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar, 16.augustā, saņemta informācija, ka no 15.augusta pulksten 20 līdz 16.augusta pulksten 5:50 Gulbenē, izsitot stiklu, iekļūts ēkā un nozagti dažādi automašīnu piederumi, kā arī vairākas spēkratu atslēgas. Pēc tam nozagta teritorijā esoša automašīna “Renault Kangoo”. Materiālie zaudējumi un notikušā apstākļi tiek noskaidroti.

Savukārt pulksten 16:24 Pārgaujas novadā, Stalbes pagastā, uzņēmuma teritorijā atrasta automašīna “Volkswagen Passat”, kuru meklē Lietuvā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

16.augustā pulksten 9:15, Gulbenes novadā, Stradu pagastā, no traktortehnikas nozagti 500 litri dīzeļdegvielas. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

16.augustā saņemta informācija, ka 11.augustā Pārgaujas novadā, Raiskuma pagastā, dabas lieguma zonā nocirstas 12 priedes. Materiālie zaudējumi sasniedz 5210,82 eiro apmēru. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

16.augustā pulksten 23:20 Valmierā, Vaidavas ielā, 1992.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Audi 80” bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, turklāt būdams arī alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 2,27 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.