Ziņas

Kriminālziņas

Zog akas vāku, trušus un ceļa zīmes

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 108 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 40 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par 16 zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti četri mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 14 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un sešiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši seši ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietušo. Nav reģistrēti gadījumi, kad autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 13 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīts 71 protokols.

20.aprīlī saņemts iesniegums par kanalizācijas akas vāka zādzību Cēsīs, Peldu ielas un Krasta ielas krustojumā. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

20.aprīlī saņemta informācija par truša zādzības gadījumu Salacgrīvas novada Liepupes pagastā. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

20.aprīlī saņemts iesniegums par četru ceļa zīmju Nr. 736 (kilometru rādītājs) zādzības faktu uz autoceļa Cirgaļi – Palsmane – Ūdrupe. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

20.aprīlī no rīta konstatēts, ka Alūksnē, Jāņkalna ielas un Kr. Barona ielas krustojumā, autobusa pieturai izsists stikls. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

20.aprīlī pēc pulksten 15 Priekuļu novada Liepas pagastā, netālu no kādas viensētas, meža masīvā konstatēts, ka izmesti sadzīves atkritumi. Policija noskaidro vainīgo personu.

20.aprīlī saņemta informācija, ka Gulbenē, Skolas ielā pie Brāļu kapiem, 1952.gadā dzimušam vīrietim miesas bojājumus nodarījušas divas sievietes un atņēmušas 10 eiro. Policija aizdomās par šo nodarījumu aizturēja 1958.gadā un 1975.gadā dzimušas sievietes. Visas personas bija alkohola reibumā. Vīrietim pēc notikušā sniegta medicīniskā palīdzība. Policijā sākts kriminālprocess.

20.aprīlī Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastā kādās mājās kaimiņu suns nokodis 15 vistas. Policijā par notikušo sākta administratīvā lietvedība.

20.aprīlī, īsi pirms pusnakts, Amatas novada Drabešu pagastā, autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši 38.kilometrā, 1991.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Renault Kangoo”, izvairoties no uz ceļa braucamās daļas izskrējuša meža dzīvnieka, nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā bojāta automašīna un ceļa barjera, cietušo nav.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža