Ziņas

Sabiedrība

“Zemnieku saeima” Gulbenes novadā rīko padomes izbraukuma sēdi

Lai diskutētu par jauninājumiem nozarē, biedrība “Zemnieku saeima” šodien Gulbenes novadā rīko padomes atklāto sēdi-semināru, aģentūru LETA informēja biedrības pārstāvji.

Šovasar ieviestā tradīcija – rīkot izbraukuma sēdes – ir īpaša iespēja lauksaimniekiem un citiem interesentiem apmeklēt dažādu nozaru saimniecības, iepazīties ar ražošanas procesu un diskutēt par interesējošiem jautājumiem.

Pasākums sāksies plkst.10 zemnieku saimniecībā “Ķelmēni”, kur plānots iepazīties ar jaunumiem augkopībā un apskatīt maizes cepšanas procesu.

Pasākums turpināsies SIA “Dimdiņi”, kur saimnieki stāstīs par dārzeņkopības aktualitātēm saimniecībā un dārzeņu pārstrādē. Par bioloģiskā piena ražošanas praksi stāstīs saimniecības “Augstkalni” īpašnieki, bet sanāksmes noslēgumā ap plkst.18 plānots ierasties daudznozaru saimniecībā “Lācīši”, kur iepazīs graudkopības praksi, kā arī piena ražošanas pieredzi.

“Zemnieku saeimas” padomes sēdē tās dalībnieki diskutēs par lauksaimniecības nozares jaunumiem un aktualitātēm.

Organizācija dibināta 1999.gadā un pārstāv vairāk nekā 900 biedrus, kas kopā apsaimnieko vairāk nekā 500 000 hektāru zemes un savās saimniecībās nodrošina darbu vairāk nekā 4000 darbiniekiem.